Strona 53 z 94 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 933
  1. #521
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    Wczoraj płaciłem tą kartą i w miarę dobry kurs był i jakoś nie zauważyłem przewalutowania.
    bo nie ma

  2. #522
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Ktos mi odpowie na moje pytanie?
    Jak to jest z przewalutowaniem - wyplacam z roomu w EUR na netellera w USD - po jakim kursie przeliczaja i ile jestem stratny? Wazne ptane bo nie wiem czy starac sie u netelera o zmiane waluty konta

  3. #523
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Ja ostatnio(20 marzec) wyplacalem ze sportingbetu gdzie mam euro na konto netellera gdzie mam $ i wyszedl kurs 1,556

  4. #524
    po jakim kursie planować wypłate z bankomatu aktualnie? pzdr chodzi o $$
    Ostatnio edytowane przez janek77 ; 30-03-2008 o 19:20

  5. #525
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    zobacz se kurs w banku i po takim wyplac

  6. #526
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    jak wyplacam z bakomatu to place 4$ + po jakims czasie przychodzi mi drugie potwierdzenie na kwote o ~3-4 wyższą niż wypłacałem, napoczątku myślałem że jest to oplaca za korzystanie z bankomatu euronetu, jak wyplacalem z PKO BP bylo to samo, więc chyba jest to za przwewalutowanie, wy też tak macie??

  7. #527
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ale wy macie problem po cholere chcecie wiedziec z dokladnoscia do 5 miejsca po przecinku jaki kurs wam wyjdzie

    Pi razy drzwi wychodzi kurs o 2-3 gr nizszy od sredniego kursu nbp

    no i nie ma znaczenia w jakim banku sie wyplaca bo jak ja mowilem raz wyplacalem w 2 bankomatach rozncyh bankow tego samego dnia a kurs wyszedl identyczny

  8. #528
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez Pawlak Zobacz posta
    Ktos mi odpowie na moje pytanie?
    Jak to jest z przewalutowaniem - wyplacam z roomu w EUR na netellera w USD - po jakim kursie przeliczaja i ile jestem stratny? Wazne ptane bo nie wiem czy starac sie u netelera o zmiane waluty konta
    Wlasnie wczoraj zlecalem wieksza wyplate z Bossmedii (400Euro) i jakiez bylo moje zdziwienie jak Neteller za przewalutowanie pobral mi 16 Euro (dokladnie wiem ile bo potem to co mi przyszlo chcialem wplacic do innego roomu i wyszlo 384E)!!!! Bede sie musial wstrzymac z tymi wyplatami i przewalutowac konto bo slono sobie naliczaja...

  9. #529
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    bo to były 2 przewalutowania po 1.9% każde

  10. #530
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    ale wy macie problem po cholere chcecie wiedziec z dokladnoscia do 5 miejsca po przecinku jaki kurs wam wyjdzie

    Pi razy drzwi wychodzi kurs o 2-3 gr nizszy od sredniego kursu nbp

    no i nie ma znaczenia w jakim banku sie wyplaca bo jak ja mowilem raz wyplacalem w 2 bankomatach rozncyh bankow tego samego dnia a kurs wyszedl identyczny
    o to mnie sie rozchodziło
    thx pozdrawiam