Strona 53 z 71 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 708
  1. #521
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Dlaczego w marcu nie bedzie PPT?

  2. #522
    Z tego powodu, iż turnieje PPT będą rozgrywane w większości przypadków co 5 tyg(a nie co 4 lub co miesiąc) i któryś z miesięcy się niestety nie załapie, wypadło na marzec. W pierwotnej wersji miał być turniej 29-30 marca, jednak na ten weekend jest już zaplanowany brydżowy Mityng Wiosenny w Łodzi, zdecydowaliśmy się więc przenieść PPT na weekend później.
    A czemu gramy co 5-6 tygodni? W tym roku będzie nieco wyższe wpisowe, jest zatem dodatkowe 1-2 tygodni żeby odłożyć potrzebną sumę. Poza tym jest mniej turniejów i mogą być rozgrywane rzadziej, a zgodzicie się chyba ze mną, że jadąc nad morze do Gdańska, lepiej żeby to był maj niż połowa marca

    pozdrawiam
    mihau

  3. #523
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta
    No w koncu jakies info

    mi sie podoba
    ale myslalem ze wpisowe bedzie nizsze,mam nadzije, ze nie wplynie to ujemnie na frekfencje.
    To prawda, że wpisowe jest nieco wyższe, ale będzie 7 turniejów(9 w pierwszej edycji), zaoszczędzicie więc na hotelach, wyjazdach i wpisowym. Poza tym wyższe wpisowe = lepsze i bardziej atrakcyjne nagrody, zarówno w turnieju jak i całym cyklu

    pozdrawiam
    Michał

  4. #524
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    W przypadku, kiedy gracz korzystający z opcji wpisowego za €129 zajmie nagradzane miejsce, w przeciągu do 5 dni roboczych na jego konto przelane zostanie €150, żeby odebrać pozostałą część nagrody należy wyrobić 100VIP w przeciągu 2 tygodni od czasu zakończenia turnieju głównego (termin mija w niedzielę o północy). Przy wyborze opcji wpisowego za €79 i 200VIP lub za 7500VIP nagroda zostanie przelana na konto gracza w przeciągu do 5 dni roboczych.


    Z tego co wiem sporo osób prosiło o to zeby nie trzeba było wyrabiac pkt vip.A tu te pkt są co prawda nie przy zapisie a przy odbiorze nagrody.Tak czy siak kilkanascie osob z tego powodu nie zagra.

  5. #525
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez i4poker Polska Zobacz posta
    Wzięliśmy pod uwagę Wasze opinie, nasze doświadczenia i myślę, że udało nam się stworzyć PPT, który zadowoli większość graczy, zresztą zobaczcie sami, mam nadzieję że Wam się spodoba.
    No to właśnie widać jak zostały wzięte pod uwagę sugestie graczy. VIPy były i są, co z tego, że dopiero przy odbiorze nagród? Ja chcę grać i nie musieć w ogóle ich wyrabiać! Wygram to wygram, przegram to przegram - ale LIVE!

  6. #526
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    mi z kolei wydaje się, że wkradło się tutaj pewne nieporozumienie. Zazwyczaj, turnieje organizowane są jako dwudniowe, kiedy struktura jest przychylna graczom, jest dużo miejsca na grę i organizatorzy zakładają, że w jeden dzień moga po prostu się nie wyrobić. Tymczasem, wygląda na to, że nowa edycja PPT będzie dwudniowa 'z kaprysu' a nie z faktycznego zapotrzebowania. Dodano jeden, czy dwa poziomy blindów, ale stack początkowy się nie zmienił, tak samo jak blindy nadal będą się zmieniały w tempie ekpresowym (25minut). Mały test: przy 100 graczach, w grze będzie 400,000 żetonów. 17 poziom blindów to 3k-6k ante 500 (o godzinie jeszcze bardzo wczesnej 21.10). Załóżmy (baaaaardzo optymistycznie), że w tej fazie gry pozostanie jeszcze 10 graczy i będą oni rozgrywać stół finałowy. Daje to średnią 40k na gracza, tymczasem w każdej puli będzie 14k żetonów. Średnie M będzie więc wynosić niecałe 3... Regulamin natomiast przewiduje, żeby grę przerywać jak będzie 18 graczy... To chyba jakoś koło 20.00 (a już na pewno nie o drugiej w nocy, kiedy to będzie już dawno po turnieju)! I tylko po to, żeby następnego dnia shortstacki miały na dwa blindy, niemniej nadal musiały zostać, zapłacić za kolejną noc, itd. Istna turbo loteria. Nie wiem, kto wpadł na pomysł rozgrywania turnieju dwudniowego, ale bardzo się cieszę, że tak będzie. Apeluję jednak, aby po tym pierwszym kroku zrobić drugi, czyli w związku z tym dołożyć żetony do gry, BO TAKI JEST CEL rozkładania turnieju na dwa dni! Przy takiej strukturze możecie spokojnie dać 7-8k na start albo nawet 10k, jak to było w finale w gdańsku. Możecie również dać 10k na start i zamiast 3 pierwszych leveli wprowadzić tylko dwa: 25-25 i 25-50. Dzięki temu i wam będzie łatwiej, bo nie będzie żetonów o nominale 10. Gwarantuję, że dzięki takiej - lub podobnej - strukturze - naprawdę będzie dużo frajdy dla wszystkich, dużo gry, wygra na pewno najlepszy i będzie jak najmniej przypadku zamiast allinfest. Oczywiście, można też dostosować długośc trwania blindów - wydłużyć je do 40-45 minut. I wtedy dwudniowy turniej nabierze sensu.

    Pozdr
    Warsaw
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 28-08-2007 o 21:00

  7. #527
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    dołączam się do przedmówcy z prośbą
    o jak najmniejszą loteryjność takiego turnieju.

  8. #528
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Daniz, przecież ty nie grasz live, to co cię to interesuje?

  9. #529
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    to zagram - i nigdy nie mówiłem, że nie gram live -poczytaj wywiad z danizem i odpowiedź na zadane przez siebie pytanie

  10. #530
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    200
    tez bym byl za tym o czym napomnial warsaw. On wie co mowi a ja juz tego nie musze powtarzac i powiem tylko ze taka zmiana bylaby ok tymbardziej ze zamierzam grac w ppt2. pozdro