Strona 53 z 76 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 754
  1. #521
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    mam to samo pytanie jak kolega?

  2. #522
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Ja nie miałem żadnej weryfikacji telefonicznej. Ale to było dawno temu

  3. #523
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Chelseapro Zobacz posta
    załozyłem w końcu konto na neteller i podnoszę status do NETELLER Extended
    i aby tego dokonać są dwa etapy wryfikacji 1. wysłąnie skanu dowodu( to już zaakceptowali) 2. to weryfikacja telefoniczna,. i pytanie czy oni do mnie zadzwonią sami a jak tak to kiedy?
    mozesz zadzwonic spytaja czy moga zadzonic na numer podany przy rejestracji i za chwile bedziesz mial telefon

  4. #524
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    115
    rozmawiałem z live czat z supportem i po krótkiej weryfikacji numeru określili się ,że zadzwonią w ciągu 3 godzin lecz do tej chwili żdnego tel, no chyba ,że od nich ciężko się na komórkę dodzwonić jak zadzwonią to dam znać.

  5. #525
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    zadzwonili do mnie po 20 minutach od rozmowy live


    w erze
    Ostatnio edytowane przez mularPVC ; 28-09-2009 o 21:53

  6. #526
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    115
    a w jakiej masz sieci tel? bo ja pisałem z nimi przed chwilką i powiedzieli mi ,że nie mogli się dodzwonić...


    no ja ma w play, teraz podałem im drugi numer w plusie, może się uda, koleś powiedział na czacie ,że próbują dzwonić
    Ostatnio edytowane przez Chelseapro ; 28-09-2009 o 22:00

  7. #527
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Od niedawna mam kartę Netka, właściwie to dziś mi przyszedł PIN. I teraz pytanie - z niej sie korzysta tak samo jak z karty bankomatowej czy trzeba transfer na kartę robić i ewentualnie z karty na konto jeśli np nie wypłacilbym wszystkiego i chcial coś cofnąć (coś takiego mi sie o uszy obiło choć być może coś pokręciłem)

  8. #528
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    żadnych transferów, to co masz na koncie neteller mozesz natychmiast wykorzystac za pomocą karty

  9. #529
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Od niedawna mam kartę Netka, właściwie to dziś mi przyszedł PIN. I teraz pytanie - z niej sie korzysta tak samo jak z karty bankomatowej czy trzeba transfer na kartę robić i ewentualnie z karty na konto jeśli np nie wypłacilbym wszystkiego i chcial coś cofnąć (coś takiego mi sie o uszy obiło choć być może coś pokręciłem)
    dobrze slyszales, ale to bylo na starej karcie

  10. #530
    Cytat Zamieszczone przez Chelseapro Zobacz posta
    załozyłem w końcu konto na neteller i podnoszę status do NETELLER Extended
    i aby tego dokonać są dwa etapy wryfikacji 1. wysłąnie skanu dowodu( to już zaakceptowali) 2. to weryfikacja telefoniczna,. i pytanie czy oni do mnie zadzwonią sami a jak tak to kiedy?
    najlepiej napisac na czacie zeby zadzwonili,jak ktos slabo zna angielski mozna zamowic rozmowe z tlumaczem
    do mnie zadzownili po 3 h