Zobacz wyniki ankiety: Wybory

Głosujących
266. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • PO

    152 57.14%
  • PiS (o.O)

    28 10.53%
  • LiD

    35 13.16%
  • PSL

    4 1.50%
  • UPR

    36 13.53%
  • LPR

    3 1.13%
  • SO

    1 0.38%
  • inne

    7 2.63%
Strona 52 z 84 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 839
  1. #511
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    I co zrobi PiS?
    Z LiDem im nie po drodze,
    Ze co ? Ze jak ?
    Ze AA nigdy nie przegra z 72o ????????/?

    Jeżeli już to Kwachu szybciej powiedziałby NIE,
    Kaczki są zdolne do wszystkiego ?
    Czy SLD jest gorsze od Samoobrony ?

    Oglądałem jakiś program, w którym Mężydło mówił,
    że z góry szły sygnały próbujace powoli oswajać "doły",
    że dla POLSKI można zrobić wszystko !!!!
    (dotyczyło to poprzedniej kadencji)

    pzdr

  2. #512
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Masz rację. Wszystkim zwolennikom PO podoba się ten filmik. Bez wyjątku.
    Tonący brzytwy się chwyta, drogi kolego.
    Nie wszystkim, ale wielu z tych, którzy to uważają się za lepszych, inteligentniejszych. A link do tego filmiku wziąłem z bloga jednego z ze znanych bywalców tego forum. I on go uważa za zabawny. I co ty na to kolego?

    I wiesz co? Nie uważam wcale, że PIS i Kaczyńscy są super i nie wielbie ich pod niebiosa. Ale bardzo denerwuje mnie fakt, że PO i ich zwolennicy uważają się za lepszych, podczas gdy są tacy sami, a często są większymi idiotami niż wyborcy PIS-u.

  3. #513
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Powiedz mi PeriMCS, gdzie jednoznacznie wynika, że jestem za POpolarną partią w naszym kraju? Albo, że się podniecam tym filmikiem? Kolejny młotek, który nie umie czytać ze zrozumieniem.
    Do szkoły na reedukacje się lepiej zapisz, zanim przyjdzie ci do głowy jakieś wypociny na forum przedstawiać.

  4. #514
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Powiedz mi PeriMCS, gdzie jednoznacznie wynika, że jestem za POpolarną partią w naszym kraju? Albo, że się podniecam tym filmikiem? Kolejny młotek, który nie umie czytać ze zrozumieniem.
    Do szkoły na reedukacje się lepiej zapisz, zanim przyjdzie ci do głowy jakieś wypociny na forum przedstawiać.
    A czy ja ci coś zarzucam? Szkoła to tobie potrzebna pseudointeligencie (teraz ci zarzucam). Napisałem, że filmik jest durny, bo jest strasznie, a zacytowałem twój wątek, żeby było wiadomo do czego mój tekst się odnosi.

    BTW POpularną piszę soę przez "u" nie "ó" - to odnośnie reedukacji.

  5. #515
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    PeriMCS, a jak sie mialem odnieśc do twojego posta? Zacytowałeś mój post, więc wniosek nasunął się jeden: wszystko co napisałeś odnosiło się do mojej wypowiedzi na temat prostoty w rozumowaniu tede.
    Tak więc pseudointeligencie jeśli kogoś cytujesz to powinieneś wiedzieć z czym się to wiąże.
    A jakbym chciał napisać przez "ó" to bym napisał przez "ó" a nie przez "o". Jak można zauważyć w każdym wyrazie stosuje się do zmiękczania liter, kiedy jest taka potrzeba, a tu po prostu źle nacisnąłem na klawiature.
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 21-10-2007 o 15:54

  6. #516
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Bylem dzis zaglosowac w Manchesterze i powiem wam ze czegos takiego jeszcze nie widzialem. W poprzednich wyborach (glosowalem wtedy w Polsce) pamietam ze w lokalach wyborczych byly pustki, zadnych kolejek itp. Gdy przyszedlem glosowac tutaj to troche sie zdziwilem jak zobaczylem wielka, moze nawet 500-metrowa kolejke..

  7. #517
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    no ok, ale w Polsce jest tych komisji co 500 metrów a na obczyźnie takich komisji jest dużo mniej

  8. #518
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    My w Polsce mamy nie tylko 500-metrowe kolejki.....mamy tez 500 metrow autostrady!!!

  9. #519
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    czuje ze to bedzie radosny wieczór

  10. #520
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    no i jak myślicie ??

    ja stawiam PO 38%, PiS 29%, LiD 15%, PSL 10%

    reszta nie przekroczy progu..