Strona 52 z 54 PierwszyPierwszy ... 2425051525354 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 535
  1. #511
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Soprano, ale chyba Sami przez te wszystkie lata to tytułu na Anfield nie zdobył, co? Zmarnował sobie chłopak karierę...

  2. #512
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    i jak zwykle mega fart, najlepszy atak w lidze nasz, najlepsza roznica bramek, ale oczywiscie w zakladzie liczylismy indywidualniego strzelca i defensywe.... eh tak samo jak w calym sezonie UTD na farcie

    podsumowanie z Kirkiem:
    Defensywa +0.5
    Strzelec +0.5
    Miejsce w lidze +0.7
    Liv - Ars 4-4 0
    Ars - Liv 1-1 0

    +1,7 l JD

    zgadza sie ?

  3. #513
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Czyżby juz po Liverpoolu??

    Poważne kłopoty Liverpoolu - Sport - WP.PL

  4. #514
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    W poprzedni weekend rozegrano finał Pucharu Anglii który zakończył sezon 2008/2009. Z mojej perspektywy był to bardzo słaby sezon i to na każdym froncie . Niestety przedsezonowa strata 3 pomocników + całoroczna kontuzja Rosickiego szybko dało się odczuć. Nie chce mi się robić żadnego podsumowania poszczególnych rozgrywek ponieważ postanowiłem szybko o tym sezonie zapomnieć. Teraz dwa miesiące czytania różnych sensacji jak to różne zespoły podkupują 3/4 zespołu (mam nadzieję że jednak będą to tylko plotki) a następnie startujemy z nowym sezonem a w nim Arsenal będzie WIELKI

    Co do zakładu to poniżej przestawiam tabelę z moimi wyliczeniami (zgadzają się z Waszymi). Pozycje na czerwono to te które pozostały jeszcze do rozliczenia. W przypadku Soprano uwzględniłem zaległe 0,7L

    Przy okazji dwie zmiany które chcę zaproponować na przyszły sezon.
    1. Zamiana najlepszego strzelca na zdobycz bramkową całej drużyny. W tym sezonie była to jedyna klasyfikacja gdzie braliśmy pod uwagę indywidualnego gracza a nie drużynę a chciałbym jednak aby zakład dotyczył wyników klubu a nie indywidualności.
    2. Uznanie obrony/ataku za najlepszy w Premiership honorować tylko w przypadku samodzielnego zwycięstwa czyli bez wyniku dzielonego z inną drużyną (w tym brakło tego doprecyzowania).


  5. #515
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja chcę być przy "wypłacie" tego zakładu!!!

  6. #516
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Przy wypłacie jednej z rat miałeś szansę być ale skoro wolisz grać turka w pokera zamiast oglądać finał LM to sam jesteś sobie winny :P

  7. #517
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    ale skoro wolisz grać turka w pokera zamiast oglądać finał LM
    what ?

  8. #518
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Thats True Soprano !

    Już powiedziałem że JD to co najwyżej "sympatyk" drużyny Manchesteru United (choć koszulek ma ode mnnie na pewno więcej ). Dla mnie to zupełnie niezrozumiałe! Byłem zmuszony oglądać finał LM w barze u Clipcia wypełnionym w 95 % kibicami Barcy. Tylko częściowa wypłata zakłądu przez Kirka troszkę osłodziła mi wieczór

    Z obozu United:

    W środę zapadnie istotna decyzja w sprawie Teveza. Apacz ma wybrać pomiędzy United a City ! Jedyną alternatywą wg. mnie to Benzema z Lyonu. Podobno jesteśmy bliscy pozyskania Valencii z Wigan. Odwieczne pytanie co z CR7 !? Po zakupie Kaki przez Pereza zaczynam się obawiać o przyszłość Krystyny na Old Trafford. Hargreaves pododbno do końca roku nie wróci - to wielka szkoda!

    Co u was ?

    Arsenal - coroczna wyprzedaż ?
    Liverpool - problemy właścicieli z płynnością
    Chel$ea - Romek rusza na łowy (Villa 50%/50%)

    Barry poleciał na kasę i już jest u szejków w kieszeni. Chyba mamy piąty zespół gotowy to tanga w przyszłym sezonie!?

    Może już czas założyć wątek Premiership 2009/2010 ?

    pozdro.

  9. #519
    No do Wielkiej Czwórki na pewno dołączy MC (widze nie kupują gwiazd jak np. Real tylko naprawdę zabierają się za solidnych grajków), ja bym nie przekreślał jeszcze Tottenhamu... niby oni mieli już dołączyć w tamtym sezonie, ale teraz Harry "Houdini" ma całe lato dla siebie - nie wiem czy to plota, ale podobno RvN est w bliskim kontakcie ze Spurs... więc jak tym razem potraktują transfery z głową może być różnie.

    Co do Wielkiej Czwórki:
    Man Utd - myślę Tevez odejdzie, Fergie za nim nie przepada. CR7 zostanie chyba, że nie dotrze do niego fakt, że nigdzie nie będzie tak głaskany jak w United (w takim Realu raz dostanie becki od Barcy i będzie bunt w drużynie).
    Liverpool - tak naprawde druzyna praktycznie kompletna... do pełni szczęscia brakuje tylko i wyłacznie klasowego prawego obrońcy i lewoskrzydłowego (tutaj po prostu marzy mi się David Silva, który równie dobrze mógłby być łacznikiem między pomocą a torresem - tą rolę co spełniał Gerro w tym sezonie) i rezerwowego klasowego napadziora (nie jestem przekonany do Ngoga a skoro Rafa nie stawia ani na Nemetha i Pacheco znaczy, że nie ma wielkiego wyboru...). No i ważne też będzie zatrzymanie Xabiego (chociaz o tym transferze wie tylko Perez)
    Chel$ea - tu może wiele się dziać bo sezon mieli przegrany chociaż w LM byli naprawde blisko. Trudno mi cokolwiek powiedzieć o tej druzynie bo ligą włoską się nie interesuje, a co za tym idzie nie wiem jaki pomysł na team ma Ancelotti.
    Arsenal - tu przypuszczam będą jakieś wieksze transfery. Już przyszedł obrońca z ligi holenderskiej (jakiś belg, którego nazwiska nie pamiętam) i myśle Arsene ściągnie kilku wyjadaczy ligowych pokroju Arshavina.

    Reasumując zbliżający się sezon może być bardzo emocjonujacy i juz się nie mogę go doczekać

  10. #520
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Ferguson kupuje pilkarzy non stop. W okienku zimowym wydal 15 baniek na jakichs dwoch mlodych Serbow o ktorych swiat nie slyszal. Ostantnio tez w Argentynie afera, ze United podkradlo jakiegos szalonego 18 latka. Jest Macheda, a Ronaldo w tym sezonie nie odejdzie, wiec United nie musi sie jakos szczegolnie wzmacniac.

    Pozdrawiam