Strona 51 z 75 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 745
  1. #501
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Napisałem co nieco u siebie na Pokerace.pl - mamy w dupie konwenanse!

    pozdrawiam

  2. #502
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Fajnie się to czyta ale i tak zakład pepone jest lepszy

  3. #503
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    W tamtym artykule najlepsze jest zdjęcie Serżinia

  4. #504
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    PolishRounders.Org - Welcome Home ! Witaj w Domu !

    Wrażenia z Unibet Open w Pradze i nie tylko...

  5. #505
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    WWA-Włochy
    Posty
    75
    mój pierwszy odcinek bloga:

    PolishRounders.Org - Welcome Home ! Witaj w Domu !

    i drugi po Krakowie:

    PolishRounders.Org - Welcome Home ! Witaj w Domu !

    zapraszam do lektury

  6. #506
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    To i ja się tu wpiszę - Pierwsza krew

    Pepone

  7. #507
    Najnowszy odcinek bloga w którym relacjonuję występ na USOP Kraków i odnoszę się do zarzutów Soprano:

    PolishRounders.Org - Welcome Home ! Witaj w Domu !

    - Fact_or_Fiction

  8. #508
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    lol jakie zarzuty
    napisalem tylko o błedzie jaki zrobiłeś i juz od razu cała afera
    nic osobistego, po prostu pisalem o poziomie gry,a akurat bylem swiadkiem tego rozdania

    relax

  9. #509
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nowy blog - USOP Kraków, uwagi do krytyków naszych relacji z USOPów, Unibet Deep Stack Cup

    PolishRounders.Org - Welcome Home ! Witaj w Domu !

  10. #510
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Nie chcialem zakladac nowego watku, wiec wrzucam to tu:

    W Twoim stylu, JD, czyli tchorzliwie, oczerniasz mnie na swoim, badz co badz, dobrym, poczytnym blogu. Zamiast skontrowac na forum, w watku do tego przeznaczonym, atakujesz mnie i innych u siebie na stronce, bez mozliwosci obrony.

    Przyznalem sie do tego, ze wyglupilem sie z 'okienkami i kartami', ot pomylka, niewiedza -> to wszystko. Wszak nie byl to 'main' argument.

    Wiadomo, ze zlosc nie idzie w parze z trzezwa ocena sytuacji, a bylem na prawde wkurwiony, gdy zalaczylem relacje i uslyszalem, jakies 'prywatne' insynuacje Kartki do ktoregos z zawodnikow i Twoje sapanie do mikrofonu [srednio mnie interesuje, ze chory byles, to nieprofesjonalne].

    Kiedy przez przypadek trafilem na C+ na relacje z WSOPa, 07 bodaj, z Twoim i Wisni komentarzem, zalamalem sie. Ale pomyslalem, 'co tam to 2k7, pewnie teraz nabral doswiadczenia i ogarnia, w koncu fajnie tego bloga pisze, takze amatorskie dzienniekarstwo nie jest mu obce.' Przesadzilem z wiara w Ciebie.

    Nie powiem, jestes zrecznym pismakiem [moze ktos Ci pomaga? mama?], a specjalizujesz sie w pseudo-paszkwilach, gdzie przytaczasz 'grube berty' i obelgi...
    Po to jest forum, zeby madrzejsi ode mnie naprowadzali mnie na wlasciwy tor myslenia i wyprowadzali z bledow.

    1. Ja bledow ortograficznych nie popelniam
    2. O Pawciu zlego slowa nie powiedzialem
    3. Zal mi dupy nie sciska, we freerollach JUZ nie gram. A Ty jakie masz wielkie osiagniecia pokerowe, ze z taka pogarda wyrazasz sie o mnie? Na USOPa mozna zarobic prze miesiac na kasie w tesco, wiec 'i c no point', jest dostepny nawet dla freerolowcow, ba dla mojej babci jest dostepny.
    4. A moze pospolkujemy troche podczas online S'n'G na gg, co? Ja Ci powiem co ja mam, wiesz... Ty mi powiesz co Ty masz...
    5. Moja chec wybrania sie na USOP wzrozla o 70%, tylko po to zeby skopac Ci pokerowe dupsko , przy stole oczywiscie, - gotowys mnie posadzic o chec uzycie fizycznej przemocy wobec Twojej 'szacownej' osoby...