Strona 51 z 54 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 539
  1. #501
    Ja nie kwestionuję tego, że zaszła pomyłka ale należało ją wyjaśnić wcześniej a nie teraz gdy Johnnemu przypadkowo brakuje kilku punktów... eot z mojej strony, nie będę się już o to 9 miejsce więcej wykłócał...

  2. #502
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    257
    Wyniki IV 11.02

    1 JEDRUS
    2 BRZOZA
    3 STAN
    4 FATAL
    5 SZAQAL
    6 ZOMBI
    7 BERZU
    8 OLCA
    9 MUDZIN
    10 POKWIK
    11 MB135
    12 MARCINAS
    13 JOKER
    14 VOJAKOO
    15 OPPA
    16 PROZZ
    17 BARON
    18 TEKI
    19 LUDZKI
    20 MEJWON
    21 ORFRAIRE
    22 ZDUNEK
    23 SAVIK
    24 MEGEL
    25 MARIQUE
    26 LEGION
    27 EGON
    28 JOHNNIE W
    29 LECHMAJSTER
    30 MULINS
    31 CARLOS
    32 BERTI
    33 THOMCIO
    34 nie odpisał się ktoś z 22miejsca

    Chyba jednak nie odpadłeś przed FT a myslałem, że mogę Ci pomóc czemu wprowadzasz mnie w błąd???

    Gracz Johnnie zgłaszał to u Nas dużo wcześniej i on tutaj nie zawinił, jesli by powiedział o tym dopiero po X Turnieju na pewno nie poroszalibyśmy tego tematu.

    Jedyne co możemy zrobić to trzymać się Faktów:

    Stół musi zostać 9osobowy i tego zmienić nie mogę.

    Dallas'owi w ramach przprosin przekazujemy wejściówkę na dowolny turniej o wartości 100

    Dallas nawet nie zdajesz sobie sprawy ile ludzie pamiętają szczegółów i nie trzeba być przy tym mastermindem. Jeśli rzeczywiście będziesz potrafił dowieść, że źle Się odpiasałeś w którymkolwiek turnieju obiecuję że poprawię to mimio tego, że nie wspominałeś Nam o tym.

  3. #503
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    257
    Wiem, że zrobiliśmy Ci dużą nadzieję na udział w tym turnieju i chcemy to naprawić możliwością udziału w dowolnym do 100. Będzie Nam niezmiernie miło jeśli zdecydujesz się ją odebrać.

    Przepraszamy RS

  4. #504
    Sorry Dallas jest mi glupio ze wyszla taka sytuacja ale zglaszalem pare razy to ze brakuje mi tych 7 pkt z V turnieju...zmiany nie bylo wiec stwierdzilem ze nie bede trul dupy i moze uda sie zakwalifikowac bez tego a jak zabraknie 20 to i tak to nic nie zmieni..:/niestety zabraklo wlasnie 7... :/
    jeszcze raz sorry.

  5. #505
    Cytat Zamieszczone przez Rising Sun Zobacz posta
    Dla RS najważniesze są FAKTY więc proszę ORGANIZATORÓW o uwagę:
    Z nudów w ten piękny wtorkowy wieczór policzyłem liczbę uczestników którzy zagrali w minionym sezonie Small Ligi. Łopatologicznie rzecz ujmując wyszło mi, że suma ciągu kolejnych liczb: 40, 45, 34, 34, 33, 22, 31, 40, 28, 25 wynosi 332.

    Przy wytężonym wysiłku umysłowym, przy użyciu najbardziej skomplikowanych narzędzi z zakresu matematyki kwantowej podstawiłem dane czynniki do iloczynu uzyskując równanie:

    332 * 7.5pkt = 2 490pkt

    Jak mniemam organizatorom umknęło kilka pkt?

    Kolejna błaha, wręcz banalna kwestia dotycząca gadżetów od sponsora. W regulaminie ligi była mowa o jakiś drobnych upominkach rzeczowych od sponsora, czy ten pkt nadal obowiązuje?

    pozdrawiam,

    Banis

    PS Zaznaczam, że powyższy post nie ma na celu "ataku" na kogokolwiek, ale jak zwykłem mawiać pod wpływem "Prawda to prawda "

  6. #506
    Klasyczny coin flip interesów...

    Cytat Zamieszczone przez Rising Sun Zobacz posta
    Gracz Johnnie zgłaszał to u Nas dużo wcześniej i on tutaj nie zawinił, jesli by powiedział o tym dopiero po X Turnieju na pewno nie poroszalibyśmy tego tematu.
    Cytat Zamieszczone przez dallas Zobacz posta
    Moim zdaniem znane wszystkim wyniki generalki wpływały na grę poszczególnych graczy, więc jeśli Johnny miał przed ostatnim turniejem 335 punktów, to tyle też powinno pozostać.


    Trudno nie zrozumieć Johnego, który zgłaszał fakt zbyt małej ilości punktów wcześniej, jak i nie zgodzić się z Dallasem. Nie chcę stawać po niczyjej stronie, ale w tej sytuacji wpisowe na turniej dla Dallasa chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem. Trochę empatii...
    Proponuje zorganizowanie heads-upa na jutrzejszej omaszce między tymi zawodnikami. Zwycięzca zająłby miejsce w mastersie.

    Myśle, że jeden i drugi zawodnik uzna takie rozwiązanie za sprawiedliwe. Dallas mógł faktycznie dostosować swoją grę pod sytuację w tabeli. Na sam koniec nie powinny być dodawane punkty graczowi, który tak naprawdę wprowadził największe zamieszanie. Wszystko zaczęło się od tego, że w trakcie ligi Johny zmienił nick, a taka sytuacja chyba nie powinna mieć miejsca.

    Pozdrawiam!


    Btw:
    Cytat Zamieszczone przez Rising Sun Zobacz posta
    Wyniki IV 11.02

    1 JEDRUS
    2 BRZOZA
    3 STAN
    4 FATAL
    5 SZAQAL
    6 ZOMBI
    7 BERZU
    8 OLCA
    9 MUDZIN
    10 POKWIK
    11 MB135
    12 MARCINAS
    13 JOKER
    14 VOJAKOO
    15 OPPA
    16 PROZZ
    17 BARON
    18 TEKI
    19 LUDZKI
    20 MEJWON
    21 ORFRAIRE
    22 ZDUNEK
    23 SAVIK
    24 MEGEL
    25 MARIQUE
    26 LEGION
    27 EGON
    28 JOHNNIE W
    29 LECHMAJSTER
    30 MULINS
    31 CARLOS
    32 BERTI
    33 THOMCIO
    34 nie odpisał się ktoś z 22miejsca

    Chyba jednak nie odpadłeś przed FT a myslałem, że mogę Ci pomóc czemu wprowadzasz mnie w błąd???
    Pamiętam ten turniej. Nie mogę powiedzieć, który odpadł Dallas ale było duże zamieszanie jeśli chodzi o wypisywane osoby. Sam Sebciu zgłaszałem Tobie wtedy dwie persony, bo one tego nie zrobiły (a i tak kogoś brakowało...). Warto rozważyć karę punktową dla osób które nie odpiszą się zaraz po tym jak odpadły. Jak się okazuje to jednak ma znaczenie.
    Ostatnio edytowane przez brzoza36 ; 14-04-2010 o 00:09

  7. #507
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    195
    Cytat Zamieszczone przez Banis Zobacz posta

    332 * 7.5pkt = 2 490pkt

    "
    to nie przypadkiem total z odliczona iloscia na krupiera + pucharki itp ?

  8. #508
    Cytat Zamieszczone przez Fatal Zobacz posta
    to nie przypadkiem total z odliczona iloscia na krupiera + pucharki itp ?
    Za krupiera i organizację dajemy w czwartek po 30 pkt wpisowego. Pucharki jak wspominał jeszcze Darek, nabywane miały być za opłaty członkowskie.

    Pozdrawiam

  9. #509
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    i Ja niezainteresowany sie wypowiem

    Rozwiazanie Brzozy jest rozwiazaniem dobrym gdyz na 100% Dallas nie ma prawa zostac pozbawiony mastersa bez jakiejkolwiek walki , wszyscy wiemy jak wygladaja ostatnie turnieje ligowe zwlaszcza jezeli walczy sie o mastersa wiec matematyka Dallasa byla ukierunkowana na X pkt gracza przed nim , udalo mu sie to osiagnac wyprzedzic go i spokojnie mogl Sobie juz pograc bez zadnego stresu tak sie stalo ze odpadl , nagle po turnieju graczowi sa dopisywane pkt za turniej sprzed X lat ?Dla mnie myslenie Johnnego ze a co tam moze nie beda mi te pkt potrzebne to sobie odpuszcze sprostowanie sprawy , jak sie okazalo ze sa jednak potrzebne to sprawa zostaje znowu poruszona..wiec proponuje HU , przy czym 7k dla Dallasa 5k dla Johnnego .
    Ostatnio edytowane przez OrFrAiRe ; 14-04-2010 o 10:53

  10. #510
    Cytat Zamieszczone przez OrFrAiRe Zobacz posta
    i Ja niezainteresowany sie wypowiem

    Ad.1 Banis pucharki mialy byc nabywane i byly z puli turnieju masters tak mi sie wydaje.
    Pysiek źle Ci się wydaje.