Strona 51 z 69 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 681
  1. #501
    @jasnie pan krolewicz


    i gdzie jest jedno zdanie o tym ze Barca zagrala na Meazza dobrze? blagam czytaj ze zrozumieniem ...

    barca - czyt FC Barcelona
    przegrala - no czyli nie wygrala i nie zremisowala
    temat - tak nazywamy to na forum
    ozyl - duzo wpisow
    barca - patrz wyzej
    hejterzy - nienawidzacy
    po raz 1 od meczu z chelsea - ostatnio mieli radoche jak zawistnie szukali spisku rok temu w 1/2 CL ze niby sedzia wypaczyl wynik
    ruszaja do boju - krytykuja
    ...jakaz dyskusja fanow pilki po porazce blaugrany- Barca przegrala trzeba sie cieszyc i walanac posta
    ...szkoda ze nie szczekaliscie tak jak arsenal dostal 4-1...- po meczu z Arsenalem na CN wpisow bylo raptem 2
    Wracajac do meczu - ponizej napisze co mysle o dzisiejszym meczu


    mam nadzieje ze Ci pomoglem w czytaniu ze zrozumieniem
    Ostatnio edytowane przez luckyPL ; 21-04-2010 o 01:39

  2. #502
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ze niby sedzia wypaczyl wynik ? rozowe koszulki, rozowe okulary, rozowe preferencje

    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta

    Ale Oskarek nie pisz zeby nie pisac nic na temat sedziego, bo on chyba Ligi Mistrzow to juz nie posedziuje. Olewam to kto wygra lige, bo moich druzyn juz nie ma i mam nadzieje ze jakims cudem Lyon da rade, ale dzisiaj sedzia byl na poziomie naszej drugiej ligi i popelnil zdecydowanie za duzo bledow na korzysc Interu. Jezeli twierdzisz inaczej to albo bardzo nienawidzisz Barcy albo masz nierowno pod sufitem.

    Pozdrawiam
    a btw doczytalem ten bullshit. W kazdym poscie piszesz, ze nie kibicujesz rozowym, ale zawsze sa albo wybitni albo skrzywdzeni. LIER ITT
    Ostatnio edytowane przez krolewicz ; 21-04-2010 o 01:46

  3. #503
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    @Lucky
    Uwielbiam F U T B O L.
    Zrozum w koncu ze naprawde jak sie rodzisz to nie musisz wybierac REAL/BARCA INTER/MILAN mozesz po prostu pokochac najpiekniejsza gre na swiecie Lubie Calcio,Wielu nie lubi ogladac ligi wloskiej i patrzy tylko na HICIORY ja wlaczam polsat futbol i podziwiam np.Hamsika,Aquafresce,Cassano,Pazziniego,MICCOLIEG O vel.ROMARIO z SALENTOczy Alvareza w meczu Bari-Napoli.
    Ogladalem nawet 2 bundeslige kiedys w DSF-ie i RegionalLige w ARD przed skrotami Bundes, teraz tylko 1 mecz w poniedzialek w Eurosport2
    UWIELBIAM O G L A D A C wcale nie znaczy JESTEM K I B I C E MNie jestem kibicem niczego/nikogo poza 4 Polskimi druzynami
    Jak gra X z Y to moge powiedziec wole zeby wygral X bo np gra tam Balotelli ale nie jestem ich KIBICEM:P

    @Indy
    masz powod,hejter to chyba ktos kto nie lubi bo nie lubi badz tez nie lubi dlatego ze Barca wygrywa wszystko ...Ty nie lubisz Interu bo to wrog AC

  4. #504
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    jaki tam futbol, rozowi nie klepali a defensywa nie jest dla prawdziwych koneserow !

  5. #505
    Mimo, że od wielu lat kibicuję Milanowi, to cieszę się ze zwycięstwa Interu. Muszę dodać, że na forach Milanu, ludzie mają podobne odczucia. Wynika to chyba tylko i wyłącznie z 2 czynników:

    1. W tym trudnym dla włoskiej piłki momencie miło ujrzeć przedstawiciela w 1/2 z szansą na finał - niech walczą o punkty, co by Seria A nie straciła 4 miejsca w LM.

    2. Za każdym razem kiedy oglądam mecz w tv, rzygać mi się chce wszystkimi ochami i achami polskich komentatorów i dyskredytowanie innych drużyn w porównaniu do boskiej Barcy. Do tego w mediach za dużo głosów "jeśli Barca nie wygra LM w tym roku, to będzie to wielka niespodzianka". Ci naiwniejsi powtarzają i tworzy się wielka napinka z obu stron barykady.


    Mam nadzieję, że Inter awansuje do finału i powiem szczerze, jeśli się tam znajdą, będę po ich stronie. Po prostu zbudowali świetną drużynę, od wielu lat mieli szeroką, wyrównaną kadrę, dzięki której tyle razy w ostatnich latach wygrywali ligę. Teraz odszedł "boski" Ibra, przybyli Sneijder i Milito i mamy drużynę na miarę pucharu.

    Jeśli tego nie spieprzą w Hiszpanii ....

  6. #506
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Nie jestem kibicem niczego/nikogo poza 4 Polskimi druzynami
    Jakie to druzyny? :>

    Wynik z wczoraj jest fajny

  7. #507
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Ostatnio edytowane przez arthur79 ; 21-04-2010 o 12:27

  8. #508
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Niestety ta bramka ze spalonego może przesądzić o awansie Interu ale mimo wszystko ja jestm dobrej myśli i obstawiam, ża Barca awansuje po dogrywce.

  9. #509
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    ze niby sedzia wypaczyl wynik ? rozowe koszulki, rozowe okulary, rozowe preferencje



    a btw doczytalem ten bullshit. W kazdym poscie piszesz, ze nie kibicujesz rozowym, ale zawsze sa albo wybitni albo skrzywdzeni. LIER ITT
    Obiektywizm - http://portalwiedzy.onet.pl/69530,,,...izm,haslo.html

    Mam fajna koszulke antybarca, moge Ci tez zalatwic jak chcesz. Co do dobrej pracy sedziego to niedaleko mnie jest vision express, zapraszam.

    Pozdrawiam

  10. #510
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Taktycznie mecz inter zagrał bardzo dobrze, 3 bramka ze spalonego, ale kazdy zespol takie strzela co jakis czas, jedni w LM drudzy w lidze wiec nie ma sie co napinac ze wypoaczylo to wynik. Bardziej mnie zdziwila kartka dla Alvesa, jak nawet nie bylo karnego to on sie wywrocil i nie machal rekami ze ma byc karny tylko chcial sie podniesc i gonic za piłą. Mam nadzieje ze Barca wygra bo wyeliminowała mojego faworyta (Arsenal) a zawsze to lepiej odpasc z mistrzem