Strona 51 z 84 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 838
  1. #501
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    pierwsze dwie cyfry oznaczaja rozmiar buta danego gracza a kolejne wzrost czasami jest tez podawany obwod kciuka w mm

    Pozdrawiam
    hm, chciales byc zabawny? czasami sie tam pojawiam i kwota w dolarach(napisalem juz w poprzednim poscie "suma" wiec mozna sie chyba domyslec ze chodzi o pieniadze) do niczego mi nie pasuje, wiec jesli wiesz to poprostu odpowiedz a nie pierdolisz glupoty.

  2. #502
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    LOL no tak sumowac mozna tylko pieniadze

    Sorry ale o co ty w ogole pytasz ?

    Masz podane 10 najlepszych graczy i podane kwoty w dolarach wiec chodzi o wygrane tych graczy

    wiec serio nie wiem czego nie rozumiesz

  3. #503
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Nie rozumiem tego ze kilka razy widzialem siebie w tym rankingu i kwota obok mojego nicka nie miala nic wspolnego z tym co wygralem.

  4. #504
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no bo to przeciez nie jest uaktyalniane w trybie rzeczywistym

    Wiec miales podany stan w danym momencie w ktorym akurat aktualizowalo je

  5. #505
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    no i to jest ostatnie 24h

  6. #506
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    witam

    Nie wiem czy bylo to juz poruszane, ale nie dało by rady czegoś zrobić aby po wpisaniu komentarza przy zawodniku było to jakoś oznaczone ? W innych roomach są kropki, kreski itp. a tutaj czlowiek za kazdym razem musi najezdzac na nick myszką i sprawdzac czy jest cos przypisane danej osobie.

    no chyba, ze jest taka opcja , a ja nie zauwazylem :|

    pzdr.
    makos

  7. #507
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    bylo jakis czas temu o tym pisane

    Narazie nei ma takiej opcji

    ale i tak dobrze ze wlasnie wystarczy najechac myszka

    bo i tego kiedys nie bylo nawet

  8. #508
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Czy jest jakas opcja do wylaczenia przycisku podzialki stołów do wielkości ekranu. Moj komp nie wyrabia jak zrobie dostosowanie a czasami sie zdarza ze omylkowo go klikne i wtedy MASAKRA sie dzieje

    help mi sebkrol ty sie na tym znasz widze ze za support robisz

  9. #509
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehehe noc coż

    a nie mozesz ustawic odrazu dopasowynych do wielkosci ekranu ? wtedy tez sie wiesza jak nacisniesz ten przycisk ?

    Chyba nie mozna tego wylaczyc ale moze jeszce mam taki pomysl zeby sprobowac grac z przegladarki moze tam nie bedzie tego przycisku chociaz to w sumie java wiec pewnie bedzie

    ale powiem szczerze ze mi w sumie nie zdarzylo sie jeszce tak misclicknac akurat w tamto miejsce ;P

    Wiec chyba w sunie nie za bardzo Ci pomoglem

  10. #510
    stoły są skalowane, jak chcesz wrócić do 100%(lub innej wielkości) widoku należy się udać w prawy dolny róg okna ze stolikiem i przeciągnąć w odpowiednim kierunku

    pozdrawiam
    mihau