Strona 51 z 55 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 542

Wątek: Wsop 2008

  1. #501
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    dokładnie najlepsza była akcja jak był na BB ze stackiem okoła 1mln albo nawet troche poniżej(blindy 200k/400k).Demidov na SB stawia go all-in z K10,Kim nie patrząc w karty dorzuca swoje ostatnie 500k i odsłania KK.

  2. #502
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Ta, jakby miał coś do stracenia LOL. Przez 3 miesiące nikt mu nie powiedział, że będzie musiał grać alliny z any2? lmao

  3. #503
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    Ta, jakby miał coś do stracenia LOL.
    Roznica miedzy 9 a 8 miejscem to ponad 30%, nie kazdy gra, żeby wygrac turniej.

  4. #504
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    no ale różnica w stackach była na tyle duża, że i tak miał bardzo marne szanse na wyfoldowanie do 8. miejsca. A rozdań zagrał i tak sporo i na pewno miał okazję kilka shovow.

  5. #505
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no ale przeciez osiagnal nielada sukces bo przeskoczyl na 8 miejsce ?

    Pozatym jzu w jednym z pierwszych rozdan Dennis Philips byl w monster pocie wzesniej tez oddal wieksza pule wiec chyba Kim widzial jak agresywny jest stolik i ze przy takiej grze jest szansa ze ktos odpadnie

    A pozatym przy jego stacku nie bylo prawie znaczenia czy ma 10 czy 5 bb bo ludzie mieli znacznie wiecej i tak czy siak by go sprawdzili wiec i tak musialby przetrwac allina


    zreszta gral jak gral a osiagnal to na co pewnie liczyl

  6. #506
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    wow, Eastgate trafił na riverze 1-outera

  7. #507
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    No ale to przeciwko Montgomery'emu, więc wszystko gra.

    Te re-raise all-in bluffy to trochę nie teges. Jeśli jeszcze jestem w stanie zrozumieć Schwartza, to Phillips trochę przekombinował.
    Ostatnio edytowane przez Seq ; 12-11-2008 o 14:34

  8. #508
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez LukeLasko1 Zobacz posta
    Kim idiota zamiast blefowac wolal sie wyblindowac.
    Nie nazywałbym Kim'a idiotą. Absolutnie.
    Miał barzo super mały stak w porównaniu do reszty graczy, więc jego strategia ma sens. Inni gracze byli hyper agresywni i gotowi odpaść przed nim walcząc o pierwsze miejsce.

  9. #509
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    ja ogladalem relacje i tam nie bylo jakis mega sickowych rozdan , wiec nie wiem o czym mowisz
    AQ = nuts (vs. AK i QQ i 777).

  10. #510
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    ja ogladalem relacje i tam nie bylo jakis mega sickowych rozdan , wiec nie wiem o czym mowisz


    A ogolnie co do final table to mial to byc podobno stolik z najwyzszym poziomem bo ludzie przygotowywali sie 4 miesiace do tego

    A wyszlo na to ze wszyscy chcieli byc mega pro i robic spektakularne bluffy i prawie kazda taka proba zakoncyla sie porazka
    Sickowe rozdania byly szczegolnie przy eliminacji Montgomeryego i Marquisa.

    Co do poziomu to nie wiem czy chociazby Gold albo Yang zrzucili by ten K high kolor jak Schwartz albo to K7 Demidova.