Strona 51 z 162 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 1612
  1. #501
    Cała kasa została mi zwrócona w tym momencie na konto

    So I keep lovin PS

  2. #502
    fajnie, że problem został namierzony tylko ja mam pytanie jak grałem prawie 5h i niemal prowadziłem w turnieju poprzez takie coś tracę ponad połowę stacka przez blindy 11miejsce i tracę szansę na FT, dopiero na którym zaczyna się prawdziwa kaska co mam zrobić? mam powiedzieć pech niefart i do TPSA się zgłosić? istnieje takie coś jak specjalny bonus bo wpisowe to już od 1,5h miałem zwrócone przez płatne miejsce? proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje

  3. #503
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    sorry ale nic nie gwarantuje że nie odpadłbyś na 11 miejscu, PS i tak robi przysługę, że zwraca kasę za problemy TPSA... mnie kiedyś dziwnie wywaliło w trakcie grania, chodziło wszystkie inne (w tym inne roomy) a i tak zwrócili mi wpisowe. PS PWNS.

  4. #504
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    w moim turnieju na moim stole wywalilo 7 graczy a dwoch zbieralo blindy (a ze faza turnieju juz koncowa to i bylo co zbierac)
    wiec problem byl z pewnoscia "globalny"

    sprawiedliwe byloby zatrzymanie turniejow gdy tak wysoki procent graczy ma problem z polaczeniem;
    PS to marka wiec niech ustanawia dobre standardy tyle przeciez mogliscie zrobic;

    nie zalezy mi na zadnym zwrocie (bo i tak bylem w kasie) no i to nie wina PS ale zalezy mi na tym aby podobny problem w przyszlosci rowiazac sprawiedliwie i szybko;
    frustracja w takich momentach jest N I E W Y O B R A Ż A L N A

  5. #505
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Miałem to samo, typ ponad 10k zrobił w fazie awarii a ja straciłem kupę żetonów...

  6. #506
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Pytanie do Macka-dlaczego PS zrezygnowalo w wielu turniejach (np. Nightly Hundred Grand) z hyper turbo satelit, w ktorych byly 2 miejsca gwarantowane, i w tej chwili nie ma zadnych satelit na godzine przed rozpoczeciem turnieju?

    Jak dla mnie to byla fajna sprawa i szkoda, ze zniknely...

  7. #507
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Pytanie do Macka-dlaczego PS zrezygnowalo w wielu turniejach (np. Nightly Hundred Grand) z hyper turbo satelit, w ktorych byly 2 miejsca gwarantowane, i w tej chwili nie ma zadnych satelit na godzine przed rozpoczeciem turnieju?

    Jak dla mnie to byla fajna sprawa i szkoda, ze zniknely...
    dla mnie to lipa te turnieje. Stack początkowy 500 blindy co 3 minuty to lekka przesada jest. Albo dopchasz się gdzieś samymi allinami albo nara

  8. #508
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    srednio wystarczy 2-3 wygrac

  9. #509
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Dlaczego Deldar182, grajacy NL 40 000, ma na jednym stole przy "miasto" wpisane Melbourne, a na drugim Funkytown? Troche zastanawiajace... Ktos z PS cos sensownego moze na ten temat gwoli wyjasnienia powiedziec?

  10. #510
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Dlaczego Deldar182, grajacy NL 40 000, ma na jednym stole przy "miasto" wpisane Melbourne, a na drugim Funkytown? Troche zastanawiajace... Ktos z PS cos sensownego moze na ten temat gwoli wyjasnienia powiedziec?
    LOL. I wlasnie dlatego nigdy nie bede pokazywal do wiadomosci innych, w jakich turniejach gram w danym momencie, zeby uniknac wsadzania czyjegos nosa w nieswoje sprawy...