Strona 51 z 94 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 939
  1. #501
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    23
    Były już te zwroty za ten turniej?

  2. Cytat Zamieszczone przez BRAJAN Zobacz posta
    Celebpoker.com would like you to be aware that we have changed the automated rake back payment date to the 15th of each month instead of the 1st of each month. There will be a few differences in rake back payments throughout December due to this change.

    From December 1st 2007 the following will happen:

    **1st December: Your rake back bonus payment for contributions in November will be paid exactly the same as usual.
    **8th December: Your rake back bonus payment is paid into your player account for contributions from December 1st to Dec 7th.
    **15th December: Your rake back bonus payment is paid into your player account contributions from Dec 8th to 14th.
    From the 15th of December you will receive your rake back bonus payment on the 15th of each month thereafter.


    //dostałem takiego maila od Lindy... o co chodzi bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem a mój angielski nie jest najlepszy?

    Witam,

    W grudniu, rakeback będzie rozliczany inaczej.

    Rakeback za prowizję za okres 01-07 zostanie wypłacony 8 Grudnia.
    Rakeback za prowizję za okres 8-14 zostanie wypłacony 15 Grudnia.

    W każdym z tych tygodni wymaganych jest 25RC aby otrzymać rakeback.

    Od 15 Grudnia okresy rozliczeniowe są liczone już miesięcznie od 15 do 15.

    pozdrawiam

    Darek

  3. #503
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    10
    hej

    Długo jeszcze na BM beda zamykane stoly w czasie gry? Czy bedzie cos w tym kierunku robione.Po ostatniej zmianie cos jest nie tak.Pisze tutaj bo gram akurat na CP,znajomy pyka na GP i ma to samo,wkurza mnie to wrecz wkur... czeka sie dosc dlugo na stol a jak juz sie polaczy po kilku minutach zamyka i wywala wszystkich graczy,jakby to sie raz przytrafilo to rozumiem,ale regularnie wywala caly stol.

  4. #504
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Dołanczam się do posta wyżej. Wyrzuca mnie często ze stołów a to kosztuje swoje.

  5. #505
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez Celebpoker_Polska Zobacz posta
    Witam,

    W grudniu, rakeback będzie rozliczany inaczej.

    Rakeback za prowizję za okres 01-07 zostanie wypłacony 8 Grudnia.
    Rakeback za prowizję za okres 8-14 zostanie wypłacony 15 Grudnia.

    W każdym z tych tygodni wymaganych jest 25RC aby otrzymać rakeback.

    Pytanie brzmi: Cy musze miec 100 Euro zaplaconej prowizji w kazdym z tych tygodni żeby otrzymac rakeback???

  6. #506
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    23
    Kolega chyba po kilku piwkach Odpowiedź na to nurtujące pytanie umieściłeś cytując Darka z Celebpokera. Gdyby dalej nie było widoczne to szukaj tam liczebnika w ostatnim zdaniu i dodaj do tego walutę Euro.
    Pozdrawiam

  7. #507
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez Kemot_1 Zobacz posta
    Kolega chyba po kilku piwkach Odpowiedź na to nurtujące pytanie umieściłeś cytując Darka z Celebpokera. Gdyby dalej nie było widoczne to szukaj tam liczebnika w ostatnim zdaniu i dodaj do tego walutę Euro.
    Pozdrawiam
    25 euro, zrozumialem, ale juz 25 R C tak oczywiste nie bylo.
    Sorry a zamieszanie.

  8. Witam,

    Ok, czyli wszystko jasne

    pozdrawiam

    Darek

  9. #509
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość wypłaty pieniędzy z konta pokerowego bezpośrednio na konto bankowe gdyż ja widzę jedynie możliwość wypłaty do netellera (a dokonywałem wpłat zarówno przez netellera jak i przelew bankowy-ostatnia wpłata)

  10. Witam,

    Tak istnieje taka możliwość. Jeśli wpłacałeś przez netellera musisz wypłacić taką samą sumę tą drogą wtedy dostępne będą inne metody.

    pozdrawiam

    Darek