Strona 50 z 162 PierwszyPierwszy ... 40484950515260100150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 1612
  1. #491
    Czekaj na odpowiedź. Swoją drogą pewnie dostali z 10k takich samych maili, ciekawe jak sobie z tym poradzą.

  2. #492
    dzięki...pojebalo mi sie i napisalem po polsku maila teraz odpisali ze przekażą do polskiego supportu to napisałem po angielsku zeby była szybsza odpowiedź 5h gry i jebane kilka dolcow wygralem no nie wytrzymam dzisiaj a tak jak piszesz pewnie dostali tysiące maili...ale jak takie jaja są to niech płacą za nie;| bo np dla mnie to mógł być i powinien pierwszy FT w turnieju >360...

  3. #493
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    3k mi PS ukradło, dziękuję za uwagę!

  4. #494
    Witam wszystkich!

    Odnośnie problemów z połączeniem do naszych serwerów z nocy 02 na 03 marca 2009, pragnę wszystkich poinformować, że z naszej strony nie wystąpiły żadne problemy. Najbardziej prawdopodobnie problemy były powiązane z TPSA dla naszych graczy z okolic Wrocławia, co potwierdzają dotychczas przez nas otrzymane e-maile i informacje na następującej stronie, którą warto zapisać jako zakładkę:

    TP - komunikaty

    Jeżeli macie innego ISP, warto poszukać odpowiednia stronę.

    Zapraszam wszystkich poszkodowanych do kontaktu z -> Polską <- drużyną obsługi klienta: support@pokerstars.com

    Pozdrawiam,

    Marek
    Kierownik
    Dział Obsługi Klienta

  5. #495
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Rozumiem że gracze z Niemiec, UK, czy innych części świata też korzystają z TPSA?

  6. #496
    Oczywiście, że nie ale ruch internetowy jest kierowany przez tzw. Punkty wymiany ruchu internetowego (IXP)", z którymi każdy ISP w na świecie mam podpisane umowy (największe europejskie IXP w Frankfurcie i Amsterdamie), które dodatkowo do lokalnych prac remontowych TPSA przyczyniły się do waszych problemów z połączeniem do naszych serwerów (jak się dopiero przed chwila sam dowiedziałem).

    Nie ma się co rozpisywać, po prostu piszcie do nas podając numer gry lub turnieju, a resztą się jak najszybciej zajmiemy.

    Pozdrawiam,

    Marek
    Kierownik
    Dział Obsługi Klienta PokerStars

  7. #497
    Cytat Zamieszczone przez titko_23 Zobacz posta
    tak i to duze, nie moge sie polaczyc z dwoch osobnych netow
    kurde to ty masz 2 internety? Zawsze myślałem że internet jest tylko jeden

  8. #498
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    3k mi PS ukradło, dziękuję za uwagę!
    Stanko111... takie komentarze są po prostu... brakuje mi słów.

    Zastanów się jaki to ma sens "okradać" własnych klientów, jeżeli PokerStars dysponuje

    - około 50 specjalistami od pokera, którzy sprawdzają natychmiastowo każde gry podejrzane o oszustwo

    - kilkoma innymi działami ds. bezpieczeństwa kont, pieniędzy i gry na PokerStars

    - itp.

    Krotko mówiąc, inwestujemy nie tylko pieniądze ale również spore "zasoby ludzkie", aby wszystkim naszym graczom zapewnić najbezpieczniejsze miejsce do gry w pokera online.

    Mam nadzieje, że się zemną zgodzisz, że nie robimy to, aby pod pozorem uczciwości okantować naszych graczy wyłączając nasz serwer (który spełnia najbardziej stabilne parametry i standardy technologiczne), i psując w ten sposób naszą renomę. W każdym przypadku, kiedy to nasze serwery stwarzają problemy, dowiadujemy się o tym natychmiastowo i otwarcie się do tego przyznajemy.

    Dodatkowo, mimo naszych reguł turniejowych (Punkt 8), polityka naszej firmy przewiduje konkretne działania w wypadkach masowych, a nawet tez pojedynczych zakłóceń/przerwań połączeń do naszych serwerów nie wynikających od strony naszych serwerów.

    Pragnę was poinformować, że problem został zlokalizowany w Niemczech i czekamy na dokładniejsze raporty, aby jak najlepiej zapobiec takim problemom w przyszłości.

    Dziękuje za waszą uwagę i zapraszam do kontaktu z nami w tej sprawie (jak i również każdej podobnej sytuacji w przyszłości, która na pewno nastąpi jeszcze nie raz) drogą e-mailową:

    support@pokerstars.com


    Pozdrawiam,

    Marek
    Kierownik
    Obsługa Klienta PokerStars

  9. #499
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Akurat miałem na myśli bad beat QQ vs TT;P ALe rozumiem że to nie wina psa, tylko mojego braku szczęścia.

  10. #500
    Ja napisałem do supportu en, moja sprawa została już ponoć przekazana do departamentu zwrotów (to jest taki departament? ;>). Jeśli wszystko zakończy się pozytywnie (otrzymam pełen zwrot), to duży plus dla pokerstars za załatwienie sprawy