Strona 50 z 82 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 818
  1. #491
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    5) gry na automacie, gry cylindrycznej, gry w kości, gry w karty oraz zakładów
    wzajemnych innych niż wymienione w pkt 1, z wyłączeniem pokera rozgrywanego w
    formie turnieju gry pokera – 50%.

    Wygląda na to, że masz rację, ale jaja.

    Nie no, to czysta delegalizacja. To jak za komuny, można było oficjalnie sprzedać waluty po jakimś zajebiście niskim kursie, więc wszyscy sprzedawali na czarno. Widać, czeka nas to samo.

  2. #492
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Ale to bedzie nielegalne IMO. Juz o tym pisalem zdaje sie. Nie jest zgodne z prawem nakladanie podatkow tak wysokich by prowadzenie jakiejs tam dzialalnosci bylo nieoplacalne. Musza albo zdelegalizowac kompletnie albo podatki zostawic na poziomie, ktory nie zniszczy tych firm.

    Ciekawe jest tez podejscie do "rywalizacji zwierzat" - nie jestem pewien, ale czy panstwo nie ma tutaj monopolu?

    Dlaczego ludzie sa opodatkowani na 50% a zwierzeta na 20%?

    wszystko to jest jeden wielki zart. im sie po prostu pomylily daty. Dzis jest 07.11.2009 a nie 01.04.2010...

  3. #493
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Panowie, wszyscy wiemy, że i tak sobie damy radę

    Z tymi CHUJAMI nie ma co dyskutować, bo to dyskusja ze ślepym o kolorach, schodzimy do podziemia, w którym i tak jesteśmy i tyle.

    Status Quo.

  4. #494
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Jutro przeczytam uzasadnienie, teraz zdążyłem tylko przelecieć przez samą ustawę i mogę stwierdzić jedno: popierdoliło ich kompletnie. Na kiego chuja oni chcą nas tak uszczęśliwić? Komu się takie pojebane przepisy podobają? Teraz nie pogram sobie rekreacyjnie "bo nie".

    Ech, wkurwiłem się. Czemu nie można w tym kraju zrobić czegoś normalnie? Nawet Kopacz kupiła w końcu te pierdolone szczepionki :/

  5. #495
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    fuck sake, 62strony...

    ktos moze to jakos strescic (jesli chodzi o internet) a jak nie to przynajmniej powiedziec odkad zaczac czytac?
    Projekt zdnia 6 listopada 2009 roku Ustawy o grach hazardowych (Strona 1) - O Ustawie Hazardowej - PokerToNieHazard.pl - FORUM

  6. #496
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    1
    "Ciekawe jest tez podejscie do "rywalizacji zwierzat" - nie jestem pewien, ale czy panstwo nie ma tutaj monopolu?"
    Moze miec monopol.Oprócz rywalizacji tych pierdolonych pawianów zwiazanej z wyborami z zadna rywalizacja zwierzat nie mialem doczynienia.

  7. #497
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    6
    pozostaje jeszcze temat pokera w internecie. ciekawe jak to wyglada w innych krajach UE? bo ta czesc ustawy przejdzie przez rece KE i tylko ona moze nas uratowac.

  8. #498
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Gdyby spełniły się najgorsze sny to z dniem 1,01,2010 dopiero będą ścigać pokerzystów tak jak pedofilów?

  9. #499
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Kazde inne opodatkowanie graczy niz to na zasadach giełdy rozpierdoli cały ten projekt ,nam pozostanie niestety dalej szara strefa z tym ,ze teraz to moga zrobic jakas pokazówke i wpierdolic kilka osob do mamara zeby wywrzec wrazenie na pozostałych.Nie ma co sie łudzic oni nie maja pojecia na jakich zasadach ten rynek funkcjonuje a bez tego nie sa w stanie nic sensownego wymyslic nawet gdyby chcieli.

  10. #500
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Podczas oglądania "TVP INFO" Zauważyłem wpis w "szybkie info" (tzw. takie coś co wyświetla się na dole) że PiS ma się zastanowić czy poprzeć propozycje ustawy o hazardzie... Poza tym o ile się nie mylę to raczej UNIA musi wyrazić na to zgodę to prawda?