Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 126
  1. #41
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Olin, nie lepiej się dogadać z i4 i zrobic super reportaż z PPT w Poznaniu? były czynione próby by telewizja była na PPT we wrocku ale się nie udało. a tam będziesz miał 120 osób przy stolikach w normalnym otoczeniu. kamere wpuszczać do saloniku to słaby pomysł, bardzo słaby

  2. #42
    Tu nie chodzi o reportaz o PPT, tylko o material ogolny, w ktorym ma byc pokazana migawka ze spora grupa osob grajacych na zywo. Pytalem o lige, bo w pamieci mam lige w Stajni sprzed roku i wroclawski PPT. Bylem dzis w Saloniku. Rzeczywiscie wyglada to bardzo niemedialnie. Na poznanskie PPT czekac 3 tygodnie raczej nie bedziemy, bo akurat w tym samym czasie jedziemy na deske i nie moglibysmy trzymac reki na pulsie. Mam nadzieje, ze uda sie nakrecic lige warszawska badz poznanska w przyszlym tygodniu.

    Dzieki za sugestie i pomoc - szczegolnie Obywatelowi

  3. #43
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    sie nie dziwie, ze Kleo na kazdej lidze jest w HU, jak ma soft podkrecony i asy lamie

  4. #44
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Ale przecież 98 to najlepsza karta na asy
    Dzisiaj znowu udało się wygrać :P

  5. #45
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    ehh nie będę chyba wrzucał nawet wyników po prostu wygrał kleo reszta daleko w tyle generalna wygląda tak
    1. kleo Milion
    2-100 reszta Dużo mniej

  6. #46
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    Generalna:

    Wyniki:

  7. #47
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    Generalna:

    Wyniki:

  8. #48
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    patrzac na frekwencje w ostatnich turniejach nasuwa sie jeden
    wniosek: Coś trzeba zmienic!
    Moim pomyslem jest zrobienie ligi rebuy w poniedzialek(i do niej dorzucac kase od betssona), a w czwartek zrobic turniej z niskim wpisowym cos w stylu 30, 40 zloty freezout na ktory mam nadzieje zaczna przychodzic gracze dla ktorych bylo za drogo. pytanie tylko czy to ma sens??

  9. #49
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Znaczy ja zostawiłbym sponsora lidze z niskim wpisowym. Bedzie on pewnie zainteresowany nowa porcja graczy, ktora mam nadzieje pojawi sie w zwiazku ze zmiana formuly. Moglibysmy sprobowac jednoczesnie skontaktowac sie z tymi ludzmi, ktorzy chcieli rozkrecic lige na niskie stawki. Mysle ze mielibysmy wtedy zapewniona frekwencje.

    DuzySlon

  10. #50
    To prawda ze ostatnio w czwartki jest straszna nedza i wypadaloby cos zmienic w tym kierunku dlatego zgadzam sie z opinia dzizusa

    Cytat Zamieszczone przez DuzySlon Zobacz posta
    Znaczy ja zostawiłbym sponsora lidze z niskim wpisowym. Bedzie on pewnie zainteresowany nowa porcja graczy, ktora mam nadzieje pojawi sie w zwiazku ze zmiana formuly.
    DuzySlon
    Natomiast mysle tez ze Ci gracze ktorzy nie bardzo byliby zainteresowani mniejszym wpisowym mogliby sobie w tym czasie grac reubay'a takiego jak gramy w pon tylko ze bez dlugiej fali.

    Mysle ze na oba te turnieje grane rownoczesnie znajda sie chetni

    pozdrawiam