Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 115
  1. #41
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    koledzy? czy ja wcześniej niż w tym poście obraziłem tego gówniarza?
    bo ja jakoś nie widzę , bym choć raz napisał cokolwiek obraźliwego...


    natomiast ty nowy pijesz do mnie co chwila postami podszytymi sarkazmem , że ja to nie rozumiem nieszablonowych niuansów tej gry itp... a potem piszesz bzdury , że ty pierwszy nikogo nie atakujesz. przeczytaj ten wątek jeszcze raz (i to ze zrozumieniem!!! śmieszna rzecz, mi zarzuciłeś brak tej umiejętności - w psychologii nazywa się to projekcją)
    a potem weź się walnij w dekiel tępy smarkaczu i przeproś kilka osób, które na twoje pytanie próbowały ci życzliwie odpowiedzieć a jedyne co usłyszały to to, że nie kumają tej gry i grają jak przewidywalne prostaki.

  2. #42
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Alutek i po co te nerwy? Znowu na mie najeżdżasz, a zaczęło się od tego, że napisałeś że się kompromituje. Czy kompromitacją nazywasz dociekanie czy all in z QQ preflop jest dobrą decyzją w momencie kiedy można więcej stracić niż zyskać?
    Poszerz swoje horyzonty
    To ty mnie wyzywasz, używasz epitetów. Ale nie oczekuje przeprosin, bo nie wierze w garbate aniołki. Nie jestem gówniarzem.
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 02-12-2007 o 18:40

  3. #43
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    nie znowu a pierwszy raz.

    i jeśli nie jestes gówniarzem to się tak nie zachowuj.

  4. #44
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Nie ważne czy pierwszy raz czy którys tam, ja nie użyłem żadnego wulgarnego słowa co do twojej osoby. Za to ty... no no. Myślisz, że takie coś przyniesie ci chwały na forum, lub uczyni lepszym człowiekiem? Kultury troszke Alutek.
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 02-12-2007 o 18:50

  5. #45
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Czy możnaby nowemu zablokować konto na jakieś dwa dni, żeby zdążył ochłonąć?

    Imho obrażanie ludzi, którzy chcą Ci, nowy, pomóc, to pierwszy stopień do rozwalenia sobie reputacji na tym forum. Plucie na nich obraża nie tylko ich samych, ale np. mnie, bo wiele się od nich nauczyłem. Trochę szacunku poproszę. Nie potrafisz zachować choćby pozorów obiektywizmu. Wejdź na forum dopiero za dwa dni, będzie to z pożytkiem dla Ciebie.

    Co do rozdania, to decyzja jest dość prosta, co wyjaśnili koledzy, którzy są dobrymi graczami. Zauważ, że to rozdanie i Twoja reakcja to ewidentny przypadek rzutawania rezultatów na ocenę poprawności decyzji. Takich błędów w rozumowaniu już nawet ja się oduczyłem, pomimo mojego raczej rekreacyjnego podejścia do gry.

  6. #46
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    czasami trafi sie taki turniej w ktorym jest jeden dominator wygrywajacy wszystko, pamietam jak jakies 2 lata temu w freerolu 100$ omaha na pc gralem tylko all inami mniej wiecej 1 na 3 rozdania gralo 1000 osob skonczyl sie chyba w 1:30 bo wygrywalem jakies 95% rozdan

    wiec cie nowy rozumiem o co ci chodzi
    mogles dac all in per flop ale jak koles by na pewno sprawdzil a tego nie chciales i ja tez bym nie chcial grajac z mega!!!!!!!!! powtarzam z mega) farciarzem to call jeszcze rozumiem ale po flopie jak nie lapiesz przynajmniej Q i flop tecza to powiniennes chech/fold no chyba ze grasz o miejsce 1 czyli w tym wypadku 12 to call/ all in

  7. #47
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Jeszcze raz powtarzam, że wiem i nie kłóce się z opinią iż all in preflop byłby tu ok. Ale nie uważam, że jest to jedyne słuszne rozwiązanie w tej sytuacji i chciałem tylko zobaczyć czy ktoś mógłby wnieść się na wyżyny swoich umiejętności i przedstawić jakieś inne ciekawe rozwiązanie niż te ogólnie wszystkim znane i rozumiane.

  8. #48
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Wojtas uważaj bo bardzo ryzykujesz zdaniem, które napisałeś, że wygrywałeś 95% rozdań, a to że mnie rozumiesz to już w ogóle . Jak to przeczyta pokerstars to ci zarzuci że wróżysz z gwiazd albo jesteś superuser i poda cię do lotów 2007. I nie dziw się, bo w granicach jego intelektualnej rozkminki nie mieści się taki fakt.
    Pozdro.

  9. #49
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    pogra dluzej "to zobaczy rzeczy, ktore sie fizjologom nie snily" hehhehe
    F.Kiepski

  10. #50
    Nie ma innego rozwiązania- jedynie słuszne zostało już podane tutaj wiele razy. Easy allin