Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    dzięki za cenne rady - człowiek się całe życie uczy -ale sam także nie używasz polskiej pisowni...
    Zobacz ile zarabiają nauczyciele języka polskiego - nigdy nie chciałem tak żyć - może dlatego nie zakuwałem regółek gramatycznych - pozatym mam dyslekcję - więc nauka takowych była ponad moje siły...

    To prawda nie Ty edytowałes swój tytuł - zrobił to Doli i już przeprosił- spox - sprawa już była omawiana.

    No i jeszcze jedno
    Na forum się dyskutuje - a argument siłowy jest conajmniej w moim przekonaniu prymitywny



    wkleje jeszcze cytat na koniec -
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Ty sie czep psiego ogona buraku.
    Siedzisz tylko na tym forum i szukasz okazji do zaczepki.

    Jak masz ochote to spotkajmy sie na zywo, to ci szybko wytlumacze, dlaczego zalozylem ten temat, jak pierwszego posta czytac nie umiesz...

    Dostaniesz jednego czy drugiego strzala po ryju, to ci sie moze klepka przestawi tak, jak nalezy...

    DO ADMINA: Faktycznie zadzialalem pod wplywem emocji i te dwa watki sie pokrywaja-chodzilo mi jedynie o wyrazenie mojego zdania na temat tego typu praktyk-i to dosadnie-dlatego taki tytul. Jesli mozna tak zrobic, to faktycznie lepiej byloby je zlaczyc w jedna calosc albo ten zamknac z odnosnikiem do zalozonego wczesniej. Za utrudnienie przepraszam

  2. #42
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez daniz Zobacz posta
    kto kazał pierwszy i komu "wypierdalać" ?

    Cytat Zamieszczone przez LeeSue Zobacz posta
    Hmmmmm..... myśle że Tobie połowa forum jakiś miesiąc temu.
    LeeSue, kocham Cię!!

  3. #43
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez daniz Zobacz posta
    nie zakuwałem regółek gramatycznych
    To są regułki, i to ortograficzne...

  4. #44
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Temat powinien zostać zamknięty przez wielkiego cenzora, a link do głównego wątku miło byłoby też umieścić.

    Daniz jestem pod wrażeniem nowych określeń twojej osoby:

    -Męska dziwka sprzedająca się za ipoda
    -Pan-pani (ladyboy) <EVUL>

  5. #45
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    buahahaha intelowiec mala podpowiedz siedze w chuj czasu na forum wiec mam doswiadczenie

    JAK CHCESZ SKOMENTOWAC WYPOWIEDZIEC SIE NA JAKIS TEMAT TO PISZE SIE POSTA W TYM TEMACIE I WYRAZA SWOJA OPINIE

    NIE trzeba zakladac nowego tematu z linkiem do innego LOL

  6. #46
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    a jak chcesz cos DOBITNIE skomentowac to co?

    zreszta jeden temat byl:

    -ze mnie oszukali drugi
    -ze maja spadac z forum

    to moglyby być dwa odrebne watki, to nie wina zakladajacego temat ze kazdy pisze co chce i gdzie chce niektorzy nawet ponad 3000 razy

  7. #47
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe tak czy siak to bylo glupie

    gdyby ten temat zalozyl lobut4 a nie INTELOWIEC ktory chuja ma do tej sprawy z tego co mi sie wydaje to on nawet nie gral na i4poker

    a dotego tak jak my wyszscy nie ma informacji o tym co naprawde zaszlo i to nie on bedzie decydowal jakie subfora maja byc

  8. #48
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Sebkrol, czy Ty wysiadujesz na forum 24 h na dobę? Czy Ty wychodzisz z domu kiedykolwiek? Spisz kiedykolwiek? Pytam z czystej ciekawości, no offence

    A, i żeby nie było cąłkiem OT, to akurat w Twoich ustach krytyka INTELOWCA, że wypowiada się w sprawie która go nie dotyczy brzmi wyjątkowo zabawnie.

  9. #49
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, zablokowany, zapraszam na flame war do pierwotnego watku :/