Strona 5 z 42 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 418
  1. #41
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta
    juz dostalem kilka pytan o ta karte na priv wiec tu wkleje odpowiedz


    jak sie zalogujesz do swojego konta
    u góry masz zakładki
    "konto" ,"abonament" ....
    i najbardziej poprawej stronie "KARTA DEB"
    i tam jak wejdziesz to powinno byc cos w stylu"żadanie karty " czy jakos tak. i tam mozna zamowic ta karte
    ja nie mam KARTA DEB

    nie dzwonili jeszcze do mnie, nic tez nie wpalcilem, ale pytanie czy moge po prostu zlecic inteligo wplate na ich konto? bo oni maja tam jakis formularz w pdf'ie ale to chyba jak sie dize do zwyklego banku tak ? robie przelew na inteligo, i musze im wyslac maila ?
    nazwa konta to moj adres email ? czy co ?

  2. #42
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    178
    A ja nierozumiem tych wszystkich waszych obaw, moze sie myle, ale mi sie wydaje ze neteler bedzie poprostu tylko wymienial karty,

  3. #43
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    hmmm

    moze to sie dopiero pojawia po wplacie??

    ja najpierw zanim zamowilem ta karte to wplacilem im kase.
    wpłacałem przez e karte mBanku.wiec nie wiem jak jest z przelewem bankowym.
    tak wogole to chyba najlepiej zadzwonic do nich. niemaja tłumacza wiec trezeba sie po angielsku dogadac, albo zapytac kiedy ma dyzur babka z polski bo pracuje tam jedna i kiedys na nia trafilem
    Ostatnio edytowane przez jradzioo ; 27-04-2007 o 14:55

  4. #44
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    jeżeli dobrze widzę, to pokerstars nie obsługuje c2p? albo przynajmniej polscy gracze nie mają takiej opcji?

    Sprawdziłem za to epassporte, i z tego co widzę, ich kartę debetową obsługuje VISA Electron, co znaczy, że pewnie w podobną stronę pójdzie niedługo Neteller (skoro obsługują eP to dlaczego nie NT?). Generalnie jednak z tego co widać, warto mieć w zanadrzu drugą opcję, dlatego pewnie zamówię kartę z eP albo C2P.

    pozdr
    warsaw
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 27-04-2007 o 15:53

  5. #45
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    Z tego, co pamietam Epassporte pobiera spore oplaty od wszystkiego ale moge sie mylic, bo juz dawno nie zagladalem.

  6. #46
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Ok, mogę się podzielić wrażeniami z założenia konta w ePassporte. Wpisałem podstawowe dane i zostałem poproszony o weryfikację karty kredytowej. Wpisałem dane karty i zostałem poinformowany, że wykonano transakcję próbną na kwotę niższą od 2$, ale że jest to 'pending charge' czyli opłata oczekująca na realizację. Miałem zadzwonić do banku i zapytać na jaką kwotę opiewa taka transakcja i wpisać ją w odpowiednim miejscu. Do wyboru była albo dowolna waluta - w tym złoty - albo dolary, zależnie od tego, jak to będzie wyglądało w banku. Dla leniwych jest również opcja, że można poczekać na wyciąg z konta karty i wpisać te dane w ciągu 30 dni. Ja jednak zadzwoniłem do banku i poprosiłem o dane ostatniej transakcji. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu pani sama powiedziała, że jest to transakcja oczekująca i wynosi x.xx$. Podziękowałem pięknie i wpisałem tę kwotę do formularza. Success! Zostałem zweryfikowany (to dosyć wygodne, że eP weryfikuje mnie na podstawie karty, w końcu wiedzą, że bank już to zrobił wcześniej, więc nie muszę wysyłać żadnych skanów). Teraz już mogę używać konta. Jedyny minus - jest opłata za kartę Visa electron - 35$, czyli jakieś 95pln. Niewątpliwy plus to to, że jest to zwykła karta debetowa z nazwiskiem itd, co znaczy, że można nią normalnie płacić w sklepie. Zrobiłem też próbny depozyt do pokerroomu i przeszedł bez problemu. Teraz tylko trzeba czekać na kartę, napisali, że przesłanie zajmuje 10-14 dni. Zobaczymy

  7. #47
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    a ta opłata za karte to jest jednorazowa czy na jakiś czas??

  8. #48
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Wydaje mi się, że jednorazowa. Niemniej, karta będzie ważna dwa lata, i tak naprawdę nie wiem, czy potem nie będzie pobrana ponownie. Wygląda na to, że ten ePassporte to po prostu wirtualny bank, z tym że będzie obsługiwał pokerroomy. Opłaty faktycznie chyba są jakieś spore (bodajże za pierwszą wpłatę kartą potrącili mi $5), ale to dla mnie ma mniejsze znaczenie, grunt, żebym mógł przelewać między pokerroomami i potem na kartę, którą mogę użyć w bankomacie czy w sklepie. Dla mnie to wystarczy.

    Pozdr
    Warsaw

  9. #49
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    28
    [QUOTE=Soprano;94150]ja nie mam KARTA DEB

    QUOTE]

    ja tez tego nie mam i co teraz zrobic ;> ??

  10. #50
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    a ktos wie jakie sa fee przy wyplacaniu/placeniu ta karta?