Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 146
  1. #41
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    3miasto
    Posty
    174
    w piatek 25.03 na Eurosport (godz.22:15) kolejna relacja z European Tour tym razem z Deauville

  2. #42
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    Triox mam propozycje. Moge załatwić 2 konta 100megowe więc mógłbyś podzielić rarem tą relacje na 2 pliki i wrzucic ją na te ftpy a wtedy każdy mógł by sie ściągnąć bo na terrentach słabo to idzie. Jeśli miałbyś czas i ochote na to to odezwij się na PM
    i wyszło coś z tego?
    bo mi wszystkie P2P idą jak krew z nosa więc nawet nie próbuje,a z FTPka byłoby pięknie

  3. #43
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    i wyszło coś z tego?
    Z tego co widziałem to zdzisio dociągnął plik i powiedział że wystawi na ftp... A tu ani widu ani słychu... :?

  4. #44
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Witam - widziałem ze trocheosob ciagnelo na torrencie to myslalem ze nie bedzie potrzeby ale nie ma problemu - dzis wrzuce i pod wieczor dam linka

    ------------------------------------------------------
    Oto link do pierwszej części (do drugiej podam później bo jeszcze sie wrzuca):

    http://www.ept1.webpark.pl/ept.kopen...p.pl.triox.001

    Niewtajemniczonych uprzedzam że pliki trzeba bedzie scalic total commanderem

  5. #45
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Oto link do drugiej częsci:

    http://www.ept2.webpark.pl/ept.kopen...p.pl.triox.002

    http://www.ept2.webpark.pl/ept.kopen...p.pl.triox.crc

    Gdyby ktoś miał problemy ze scaleniem plików to moge wytlumaczyc na gg jak to zrobic (3858120)

  6. #46
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    kurcze mam problem ze sciagnieciem pierwszej czesci, sciagnalem juz ponad 65 mega i w pewnym momencie przestalo sciagac i niechce sie zresumowac bo pisze ze File Size Already Changed jak zrobic zeby dalej mi sciagalo, niechce od nowa z tym leciec

  7. #47
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Zdzisio, moglbys tez poprzednie relacje tak podlinkowac? Bo u mnie w akadmeiku nie dziala zadne p2p

  8. #48
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Hm pixeluz nie mam pojecia co z tym zrobic. A co do Twojej prosby Doli to chetnie bym to zrobil ale niestety nie mam zadnych innych relacji. Jesli Triox mialbys czas i ochote to powrzucac to ja zaloze ftpy i dam Ci ich dane wiec jak cos odezwij sie na gg (3858120)

  9. #49
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    juz wiem co sie stalo, sprobowalem jeszcze raz sciagnac i sie pokazala stronka ze limit transferu przekroczony, czyli trzeba bedzie poczekac , tylko ile? oby nie do jutra

  10. #50
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Ok zmieniłem już limit transferu na maksymalny możliwy czyli 3GB