Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42
  1. #41
    Heh ... Nie zauważyłem
    Nie przekopiowałeś się. Musiałem nie zaznaczyć...

    Już naprawione

  2. #42
    Siema!

    I stało się! Kolejny 13 (ponoć pechowy :P) sezon EPG za nami. Wszyscy dzielnie walczyli przez 15 tygodni by wyłonić 9 najlepszych, którzy zmierzyli się w mastersie o tytuł najlepszego z najlepszych!
    Turniej był 6 godzinnym mini maratonem a walka trwała do samego końca i obyło się bez deala Tak trzymać :P
    Pierwszy odpadł KLEKFISH, który zespazował JJ i rozpoczął niefartowną serię dla pocket JJ. Następny poleciał MARKOWSKY, który stracił większość stacka blefując donka (czyli mnie :P) dzieła dokończył chyba PALO który generalnie od początku dominował stolik swoją taktyką calling station :P Następny z turniejem pożegnał się BRYLANT, którego fullhouse nadział się na moją karetę Asów... Dawno nie widziałem trzech Asów na flopie :P Pre flop był flip więc nikt na nikogo nie krzyczał :P Wszystko to trwało długo i RIVERSIDE skutecznie przedłużył grę gdy zaatakował pusty side pot w rozdaniu ze skróconym ANDRZEJJJem ratując go przed moimi dwoma parami :P Odpadł parę rozdań później z uśmiechem na twarzy mówiąc "To chyba kara za tamto zagranie" Btw pochwal się jak poszło w SCOOPie! Dalej sprawy potoczyły się już bardzo szybko. Najpierw ENDRJU i jego short stack zostały bezlitośnie skasowane a za chwilę ANDRZEJJJ zaatakował swoim AQ 97 Palczana i było trochę emocji Flop xx7 (wszyscy uśmiech w końcu był to bubel) turn Q (teraz tylko ANDRZEJJJ się cieszył) i river 9 (BANG... sick sick)
    I tak oto trafiliśmy do top 3. Tutaj sprawa była jasna. PALO lider, PIĘTA dobry stack i ja na shorcie :P Kilka rozdań zajęło im wyeliminowanie mnie a konkretnie Palczanowi który zeslowrollował A5 na moje KT (cytat PALO "Jaki slowroll!! 15 bb na A5 ?! BRAWO!!!)
    Headsup był zacięty ale nie zbyt długi. Zakończył się klasycznym coolerem. Na flopie QTx w trzech wieśkach PALO zagrał 5,5k do puli 15k na co PIĘTA ogłosił allin... PALO snap call i showdown. PIĘTA pokazał KJ z K diamond zaś PALO AK z A diamond sick sick. Turn x (nie pamiętam co dokładnie, za dużo emocji ) w wieśku i było po grze
    I tak oto PALO już po raz któryś tam zostaje MISTRZEM EPG!!! BRAWA! GG NH WP!
    Oczywiście gratuluję wszystkim postawy oraz wyników w tej jakże elitarnej lidze Następny sezon zaczynamy oczywiście za tydzień ale to już w nowym temacie

    A teraz skróty dla tych, którym się nie chciało czytać:

    1. PALO
    2. PIĘTA
    3. QUEQU
    4. ANDRZEJJJ
    5. ENDRJU
    6. RIVERSIDE
    7. BRYLANT
    8. MARKOWSKY
    9. KLEKFISH


    Pozdrawiam i do zobaczenia w FIRMIE!!!