Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 71

Wątek: Co jest?!?!

  1. #41
    no tak, ciekawe jaki pokerzysta sie cieszy, ze dolar spada ?

    A właśnie, jeżeli tendencja spadkowa będzie się utrzymywać, to czy nie lepiej przejść na inną walutę? Euro, funty ? Jeszcze trochę, a na gwiazdę zobaczymy dolara za 2.50 :cry:

  2. #42
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Wszystkie waluty leca w dol bo to zlotowka sie umacnia takze zmiana waluty chyba nie ma zbyt duzego sensu.

  3. #43
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    kuzwa taki burdel u nas a złotówa taka silna

  4. #44
    Cytat Zamieszczone przez Qter Zobacz posta
    Wszystkie waluty leca w dol bo to zlotowka sie umacnia takze zmiana waluty chyba nie ma zbyt duzego sensu.
    w sumie racja, jak spojrzałem na kursy walut, to rzeczywiście większość ostatnio jest na minus Tylko pieniądz z RPA ma lekki plus, ale chyba ciężko by znaleźć pokerrom oferujący taką walutę

    Mam takie pytanie, bo mam trochę pieniędzy do wypłaty i zastanawiam się czy lepiej teraz wypłacić, obawiając się jeszcze większego spadku, czy poczekać na lepsze czasy ? Niechby wypowiedziała się jakaś osoba znająca się na rzeczy, jakie jest prawdopodobieństwo, że złoty będzie się ciągle umacniał i ew. kiedy możliwy jest jego spadek ?

  5. #45
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Kierde co ja mam powiedzieć jeśli musiałem sprzedać ostatnio wszystkie oszczędności dolarowe jakie zgromadziłem po dwóch prawie półrocznych (każdy po 5,5 m-c)pobytach w USA. Wkurwka i tyle pamiętamy czasy dolara po 4.50 a teraz jest lipa ale z drugiej strony można tanio rzeczy kupować w USA np. laptopiki.
    A w kraju lipa i tyle rekrutacje do roboty niczym do NASA płaca jak w biedronce nic tylko kraść albo grać w pokerka przy dobrej karcie.
    Pozdrawiam wszystkich uciśnionych przez amerykańską walutę a szczególnie tych co na niej od pyty stracili i nadal tracą .
    Ostatnio edytowane przez LeeSue ; 29-11-2006 o 21:50

  6. #46
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Moze troche zlotowka spadnie przy zmianie prezesa NBPu, ale na dluzsza mete to raczej zlotowka bedzie mocna. Bylo nie bylo wzrost pkb jest i gospodarka sie rozwija, pieniadze z unii, etc.

  7. #47
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez templariusz Zobacz posta
    Mam takie pytanie, bo mam trochę pieniędzy do wypłaty i zastanawiam się czy lepiej teraz wypłacić, obawiając się jeszcze większego spadku, czy poczekać na lepsze czasy ?
    a) wierzysz, ze cos sie dziwnego dzieje na rynku walutowym, ze to jakis problem ostatnimi czasy, zawirowanie szczegolne na rynku (wiekszosc osob tu to sugeruje mam wrazenie) - wplacaj teraz a nie wyplacaj.

    b) wierzysz, ze to ogolny trend - poczekaj na lokalne podskoczenie kursu dolca (ludzie handlujacy walutami juz teraz realizuja zyski ze zlotowek, wiec pewno niebawem dolar czy euro na chwilke podskoczy symbolicznie) i wyplacaj bez stresu.

    100% nikt Ci nie da. osobiscie glosuje za b)

    osobom narzekajacym na wzmacnianie zlotowki mozna by w sumie do b) doradzic granie w kasynach czy gdzietam. zlotowkami. albo trzymanie kasy na koncie zlotowkowym i przelewanie jedynie w miare potrzeb. na sajcie jedynie niezbedne minimum, doslownie ze dwa czy trzy buy-iny.

  8. #48
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    32
    moze i analitykiem nie jestem ale bacznym obserwatorem napewno, nie wydaje mi sie zeby dolar wrocil jeszcze do poziomu 3,5 czy nawet 3,3 (nie mowiac o skokach chwilowych - 2-3 tygodniowych) gospodarka sie rozwija i dolar powinien miec tendencje spadkowa ciagla, az do naszego wejscia do strefy euro oczywiscie z biegiem czasu spadek ten bedzie coraz mniej odczuwalny i zauwazalny ale jednak nieunikniony.Wezcie pod uwage nie tylko to co u nas sie dzieje ale rowniez to co dzieje sie za oceanem, gospodarka USA spowalnia co dodatkowo daje sie we znaki w kursie $. Niestety nadchodza coraz gorsze czasy dla ludzi zarabiajacych w $.

  9. #49
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez Venon Zobacz posta
    [...] Niestety nadchodza coraz gorsze czasy dla ludzi zarabiajacych w $.
    zgadzam sie z tym co piszesz, poza faktem, ze wole szklanke do polowy pelna niz pusta: nadchodza coraz lepsze czasy dla ludzi zarabiajacych w zlotowkach.

  10. #50
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287