Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez melangoo Zobacz posta
    ewidentny blad po stronie TP,maja jakis problem z serverami zagranicznymi na masowa skale i to wszystko.Poczekamy az naprawia.PS ma servery na wyspach brytyjskich
    Mylisz się mój przyjacielu, blokowany Unibet ma serwery na Malcie, a blokowany FTP w Irlandii a więc ?

  2. #42
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7
    Doody, na każdym innym necie działa, więc to tylko problem w z TP. Dzwoniłem na info tepsy, ale nic mi nie powiedzieli ;/

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez conrado Zobacz posta
    Mylisz się mój przyjacielu, blokowany Unibet ma serwery na Malcie, a blokowany FTP w Irlandii a więc ?
    Moze sie myle na temat servwerow,ale na pewno sie nie myle jezeli chodzi o TP
    Jednym chodzi drugim nie,niezaleznie od tego czy graja w cokolwiek czy tez nie,poczekamy zobaczymy

  4. #44
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    u mnie soft FTP już nawet zmienił ikonkę. nie wróży to dobrze chyba.


  5. #45
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    7
    Chyba już wszytko wróciło do normy, FTP działa i te strony bukmacherskie również.
    Szkoda, że prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się "co to było".

  6. #46
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Ars Zobacz posta
    Chyba już wszytko wróciło do normy, FTP działa i te strony bukmacherskie również.
    Szkoda, że prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się "co to było".
    Testy przed wprowadzeniem blokady uslug i stron niedozwolonych ;-/ Jak widac pojdzie gładko.

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    no rzeczywiście, działa już. ciekawe czemu mi tą ikonkę zmieniło, muszę zrobić reinstall.

  8. #48
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    7
    U mnie tez wszystko dziala tak jak powinno.

  9. #49
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Testy przed wprowadzeniem blokady uslug i stron niedozwolonych ;-/ Jak widac pojdzie gładko.
    Przez proxy mozna bylo izi wbic, rzeczywiscie poszlo gladko %-)