Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 53
  1. #41
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    przeczytaj swoj post kilka razy i jesli nadal bedziesz sadzic, ze wszystko jest OK, to znaczy ze pora wziac sie powaznie za nauke gry od poczatku.

    pyatanie pomocnicze: czy jesli na stole dzieje sie jakas akcja, to zawsze zawezasz range przeciwnikow do nuts, majac sam niemilosiernie mocny uklad w grze 3-handed?

    pytanie z ciekawosci: od kiedy A jest blotka?
    Ostatnio edytowane przez W.A.Rebel ; 10-12-2009 o 17:46

  2. #42
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    nie chce mi sie wyliczac ale wystarczy przeczytac pierwszy post Mosznika by wiedziec ze Twoj post nie kwalifikuje sie do konkursu ;]

    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    Lecz decyduje się na check/raise. Moje zagranie ma pewien cel. Chce wyizolować Sebastiana. Stawiam go na dziesiątki. Stąd taki duży raise.
    na prawde myslisz ze jak koles ma poflopowego fulla to go wyrzucisz ??

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    to jest mój bład chciałem napisać stawiam go na dziesiątkE (na ręce)

  4. #44
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    wiec dlaczego chcesz go izolowac?

  5. #45
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    bo nie jestem pewien co ma Mateusz. Mógł miec jakąś pp na ręce i poprostu bezmyslnie sprawdzac. Jednak jak mnie callnął to już zawężyłem jego range. Czasem As jest błotką bo jesli kompletuje strita z QJ to i tak jestem z przodu. Tacy gracze jak ci mogli grac tak z dziesiątką na ręce jak i z KK na rece

  6. #46
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    sry, ale rece mi opadly, opuszczam te strefe

  7. #47
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    nie ma to jak gruba gra na żywo co nie Miłosz?

    btw. czemu w ogóle myślisz o foldowaniu 84s preflop na 3handed stole?1

  8. #48
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    bo nie jestem pewien co ma Mateusz.
    Ale co cię obchodzi co on ma? Grając przeciwko calling stations takimi przemyśleniami tylko sobie mózg przegrzejesz*. Z flushem napierdalamy ostro, a jak nas zraisują, to się dopiero zaczynamy martwić A tekst o tym, że nie powinieneś był betować river, to herezja.
    * No, przesadziłem trochę. Handreading oczywiście można nawet i na takich graczach próbować uskuteczniać. Ale nie ma sensu tworzyć na siłę teorii typu "sprawdził mnie, pewnie slowplayuje nutsa"...

  9. #49
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    No ja w pierwszej chwili w rozdaniu własnie tak chciałem napierdalac i napierdalałem ale jak sie na tego nutsa naciołem to se zacząłem analizować.

    @Kejti19
    Czasem aż się odniechciewa grać jak Sebastian na buttonie pf chce czekać za nie wrzucająć żądnych pieniedzy do puli

  10. #50
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    No ja w pierwszej chwili w rozdaniu własnie tak chciałem napierdalac i napierdalałem ale jak sie na tego nutsa naciołem to se zacząłem analizować
    Cooler imho. Robiny notkę (w tym wypadku zapamiętujemy), że nie raisuje nutsa na river , reload i jedziemy dalej. Nie ma co być result-oriented