Zobacz wyniki ankiety: Czy 3 miliony to odpowiednia cena?

Głosujących
55. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    18 32.73%
  • Cena za niska

    18 32.73%
  • Cena za wysoka

    19 34.55%
Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 125
  1. #41
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    taaa, np w Afryce... co jak co, ale z dzikusow przykladu brac nie nalezy ;P

  2. #42
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Stańko nie wiem czy dobrze zrobiłeś wydając wyrok już w tytule wątku ...
    dla mnie prawdziwy skandal to jest nie Polański, który prawdopodobnie został w ogóle wkręcony przez tą kobietę, która albo chciała mu zaszkodzić albo kasę wyciągnąć - tylko to molestowanie dzieci przez księży w Irlandii ... i niech mi ktoś powie, że katolicy to nie sekta ... zwykła sekta jak każda inna

    (offtop) P.S. Stańko, słyszałem, że inspiracją ustawy hazardowej były historie twoich pechowych rozdań na PS, na podstawie których wyciągnięto wniosek, że poker to hazard
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 28-11-2009 o 09:58

  3. #43
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Po części tak , nie wiem co tam grzesiu naopowiadał ale w końcu od roku mam wykres poniżej ev... Gdyby liczył się tylko skill to grałbym z durrem i antoniusem a nie jakimiś debilami:P

    A co do tematu to sprawa jest oczywista, dla mnie jest pedofilem a wyrok dla pedofila powinien być oczywisty: 30 lat gwałcenia w dupę.

  4. #44
    jedna kwestia, czy zostal wydany wyrok zgodny z prawem francuskim?

    druga kwestia, czy kaucja i jej wysokosc jest zgodna z prawem francuskim za adekwantne czyny?

    trzecia kwestia, myslisz, ze ta 13 latka sie tam przypadkowo znalazla? (patrz, przypis fleksowy)

    czwarta kwestia, to, czy jest starym zboczuchem pedofilem czy nie jest, zalezy od punktu widzenia, w jednym kraju 13 latki sa prawnie dojrzale, w innym 19 latki nie mozesz ruszyc, bez zgody ojca, bo cie zabija.

  5. #45
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Stańko, lubię Cię za to właśnie, że podobnie jak ja masz poczucie własnej wartości

  6. #46
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    To niech romek sobie mieszka w takim kraju (jakaś nigeria czy coś takiego) a nie w cywilizowanej europie. Pytanie czy jeśli do Twoich drzwi zapuka 13 letnia harcerka z ciasteczkami to też ją weźmiesz na ostro od tyłu???

  7. #47
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    wyrok dla pedofila powinien być oczywisty: 30 lat gwałcenia w dupę.
    Są jacyś kandydaci z forum do wykonania wyroku?

  8. #48
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Pytanie czy jeśli do Twoich drzwi zapuka 13 letnia harcerka z ciasteczkami to też ją weźmiesz na ostro od tyłu???
    Tyle że to raczej nie była harcerka. Zaczęła uprawiać seks w wieku 11 lat (czy jakoś tak).

  9. #49
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ale, ze co, harcerki sie nie dymaja?

  10. #50
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    ale, ze co, harcerki sie nie dymaja?
    No w rzeczywistości można powiedzieć że wręcz przeciwnie, ale w ogólnym rozumieniu chyba nie