Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 89
  1. #41
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    te KK to on mial, ale pewnie na innym stole

  2. #42
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    ja wierze Egonowi, jak koles gra po kilkanascie stolow jednoczesnie, znaczy ze gra duzo i potrafi szybko czytac sytuacje na stole/rece i raczej sie orientuje w temacie, a konkretnie w podstawach ....

    co do "przywidzen" i efektow ewentualnych uzywek to chyba nie ma nic bardziej denerwujacego niz takie posty - wszystko jest mozliwe i trzeba o tym pamietac ... jak koles pisze taka historie to znaczy, ze prawde mowi, po co mialby taki watek zakladac i sciemniac ? zeby trollowac czy robic z siebie idiote przed samym soba ?

    co do bledu w sofcie, owszem bylaby to mozliwa wersja, ale wtedy musialoby byc takich przypadkow wiecej ... tylko jedna jedyna taka pomylka ? nie sadze ...
    sprobuj moze na jakims forum poszukac czy ktos kiedys w tym samym pokerroomie mial cos podobnego (albo np. na Yahoo)

    a moze to jakis duch ?

    a "dowodem" (zdjec nie mam) na to, ze wszystko jest mozliwe niech bedzie to co mnie dzisiaj spotkalo - gralem sobie dzisiaj na http://www.freeslots.com/poker.htm i polowalem na swojego juz czwartego Royal Flusha i trafilem w tym samym dniu dwa razy identycznego dosc mocnego Straight Flusha (trefl, 8-Q)
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 19-01-2009 o 20:32

  3. #43
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    ktos odpowiada na pierwszy post nie przeczytawszy watku....
    jakbys przeczytal to bys znalazl wiecej takich przypadkow tylko w tym temacie...

  4. #44
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    ja też wieże Egonowi a jak siedział obok nieg Goorka to sory ale napewno z DD oni 2 by tak tego nie rozegrali

    Egon powodzenia w wyjaśnieniach

  5. #45
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Bug softu to jeszcze nie oszustwo, lol.

  6. #46
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Też kiedyś zdarzyła mi się podobna sytuacja. Wracałem z WLP najebany kompletnie budzę się rano i na full tilt miałem 2,000$ mniej. Nie przypominam sobie abym coś grał... ))

    Oszustwo softu!!
    Ostatnio edytowane przez Rado ; 20-01-2009 o 04:52

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Też kiedyś zdarzyła mi się podobna sytuacja. Wracałem z WLP najebany kompletnie budzę się rano i na full tilt miałem 2,000$ mniej. Nie przypominam sobie abym coś grał... ))

    Oszustwo softu!!
    Pewny jestes ze Ty przegrales? roznie to bywa jak widac, moze tez miales drugiego nutsa a ci zle wyswietlilo i zwaliłeś na alkohol.

  8. #48
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Jesli grasz w karty narabany świadczy to o Tobie i Twoim podejsciu do kart ja tego nie robie a skąd nazwałem to oszustwem ?? bo jak niektóre komentarze pokazuja takie sytuacje się zdarzają a więc jest to ich błąd a jak na to reaguja??? niestety mają to głeboko w dupie ja nie prosiłem o zwrot jakichkolwiek pieniedzy tylko o to by sie temu przyglądnęli i ewentualnie na przyszłośc wyciagneli jakies wnioski naprawiajc ten problem NIestety chyba w ogóle ich to nie zainteresowało a jeśli tak jest to sytuacja jest co najmniej dziwna

  9. #49
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Wlasnie dlatego ze nie poprosiles o zwrot pieniedzy maja to w dupie

  10. #50
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja wierzę egonowi ale myślę, że to błąd w sofcie, a nie celowe oszustwo. Przecież to by był idiotyzm oszukiwać w ten sposób.

    Natomiast w sumie nie dziwię się supportowi. Co mają zrobić? Sprawdzili historię reklamowanego rozdania, zobaczyli tam QQ i co więcej mogą?

    Jedyna nadzieja w tym, że naprawdę będzie się ten problem powtarzał i wtedy się zastanowią. Jeśli będą to bardzo rzadkie sytuacje, to obawiam się, że nikt palcem nie kiwnie.