Strona 5 z 30 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 299
  1. #41
    Cytat Zamieszczone przez nocnapanda Zobacz posta
    Ad Grzegosz i Leśmian

    Jak wam poszło chłopaki , pochwalcie sie jakie miejsca ile musze gonic
    Ja strasznie zfishowalem ten turniej Grzesiu mnie ztiltowal swoja gra hehe Ale wczoraj na PS Live odbilem sobie ( w kasie)) Pozdrrawiam

  2. #42
    ja tez bez rewelacji bylem chyba 22 bo jak sie akurat zallinowalem z A9s to na blindzie musialo TT siedziec, trudno co zrobic, za tydzien bedzie lepiej mam nadzieje ale co sie tyczy wyczucia to mogloby zostac takie bo dosc dobrze czytalem rece przeciwnikow

  3. #43
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    lol.. zwlaszcza w tym ostatnim przytoczonym rozdaniu

  4. #44
    Za tydzień to i ja powalcze o FT , ale od razu fajniej sie gra w lidze a i na forum cos sie dzieje. Ja zagrałem loos i niestety mijałem sie z flopami , Na koniec maiałem open ended ,ale Adbul dał sobie karete 10

  5. #45
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6
    No na te TT to się u mnie nadziałeś... i to po garści dobrych rad jakich mi udzieliłeś, a po których nie ukrywam, że nie tylko lepiej się grało, ale i wynik całkiem, całkiem udało się osiągnąć...

  6. #46
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez nocnapanda Zobacz posta
    Za tydzień to i ja powalcze o FT ,
    grunt to się nie nastawiać, ja byłem pewnien ze odpadne w pierwszej piątce, a tu taka niespodzianka, jak narazie mój najlepszy okres to 3 ostatni turki

    4ty-1szy-2gi, lepszej passy nie miałem dlatego za tydzien obstawiam sie na odpadniecie na poczatku

  7. #47
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez soobol Zobacz posta
    ja byłem pewnien ze odpadne w pierwszej piątce
    To akurat Ci sie udalo, odpadles nawet w pierwszej dwojce
    Poza tym pewnosci siebie i skromnosci to Ci nie brakuje

  8. #48
    a ja ledwo patrze na oczy bo wrzuciłem sie na Full Tilcie na turniej za 1$ i z ciekawości zająłem drugie miejsce (cashując 119$) i mimo, że wynik niezły to w życiu nie miałem takiego pecha na FT, który rozpoczynałem jako cip lider a po kilku kółkach byłem bliski zakończenia turnieju na 5-6 miejscu

  9. #49
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    mówiąc że w pierwszej piątce , miałem na myśli pierwszych pięciu którzy odpadną czyli miesca 33-28 (biorąc pod uwagę liczbę graczy) a nie top 5.

    bo tradycyjnie jest tak że pierwsi z zeszłego zezonu odpadają w następnym turnieju na początku.

    No akurat pewności siebie brakuje mi raczej bardzo

    A w najblizszym turku pewnie odpadne wreszcie w pierwszej piatce czyli zaraz na starcie turnieju, kiedys szczeście musi się odwrócić.

  10. #50
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    wiem co miales na mysli, tak sobie zartowalem tylko a przy okazji jak mozesz to przeslij mi swoj nr tel na priva - jest sprawa