Strona 5 z 17 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 162
  1. #41
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    A kto powiedzial, ze mam byc wiecznie mily?...
    Spoko-juz nic nie pisze, bo tylko na takie komentarze moge liczyc. Nie musze...

  2. #42
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    A kto powiedzial, ze mam byc wiecznie mily?...
    nikt, ale moim zdaniem taki tekst bez wczesniejszego "nh" jest nieodpowiedni, chyba ze chciales wywolac u kolesia tilta : > gl w turnieju

  3. #43
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Jakbys widzial, co kolo robil, to tez bys tak powiedzial, zeby sobie ulzyc...
    Wyrazilem to i tak nazbyt delikatnie, gdyz postepuje zgodnie z etykieta w wiekszych turkach

  4. #44
    Godz. 9:07 w evencie 6. $530 NL Holdem pozostało jeszcze 164 graczy w tym nasz rodak, znany z forum i z tego wątku INTELOWIEC . Już w kasie. Zachęcam do dopingu. Oby mu się udało wejść do drugiego dnia. Gratulacje również dla titko23 który właśnie odpadł, również w kasie.

  5. #45
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    graty titko
    graty intelowiec

    bravo!!!

  6. #46
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    gratulację, naprawdę dobra gra

  7. #47
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Kto gra dzis w H/L ?

  8. #48
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Ja dzisiaj zagram w 215$ rebuy, tylko nieco inna strategia niz zawsze gram rebuye. Jako ze nie jest to tani turniej, a blindy zwiekszaja sie co 30 minut, bede gral bez dodatkowego rebuya i dosc tight.

    Starajac sie wykorzystac luzniejsza gre zamozniejszych rywali (jesli w ogole taka bedzie, bo w rebuyu za 200$ to sprawa watpliwa), bede probowal jak najwiecej wyciagnac przez pierwsza godzine. Gdyby sie nie udalo i wtopilbym all-ina, robie ponownie pojedynczego rebuya i jak tu sie rowniez nie powiedzie, koncze turniej.

    Gdybym przetrwal pierwsza godzine z korzystnym rezultatem, add-on obowiazkowy, gdyz to az 4000 zetonow, co przy dobrej strukturze blindow pozwala na spokojniejsza gre w dalszej fazie turnieju.

    Ktos jeszcze probuje sil?
    GL

  9. #49
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    to naprawde wspanialy plan

  10. #50
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja gralem raz rebuya w omahe za 200$ wcale gra nie wyglada bardziej tight

    W pierszym rozdaniu bylo 5 allinow