Strona 5 z 76 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 754
  1. #41
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    słowem jeden wielki burdel

    Netek sobie, a globewallet sobie (oczywiście to nie wina globewallet)

    Wygląda to tak, że Netek zachowuje się w stosunku do Globewallet, a własciwie bardziej do użytkowników tej karty, na zasadzie "murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść"

    Jak z nimi współpracowali, to wszystko było ok, a jak wprowadzili swojego Net+, to kwestię co dalej się będzie dziać z użytkownikami Globewallet mają w najgłębszym poważaniu

    Ech, wyraźnie widać, że ta nonszalancja wynika ze świadomości relatywnie monopolistycznej pozycji na rynku. W przypadku istnienia poważnej konkurencji na takie numery nie mogliby sobie pozwolić, gdyż oznaczałoby to bezpowrotny exodus znacznej części klienteli.

    Nie wiem zresztą, czy i tak Netek nie wylał dziecka z kąpielą, bo np ja zapamiętam sobie te numery i wcześniej czy później (rynek się rozwija, więc poważna konkurencja musi się pojawić) wymienię mój portfel elektroniczny na lepszy model

  2. #42
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Witam

    Jestem właśnie po rozmowie z netellerem:

    Alejandra: We have launched a new card, the previuos card will no longer be active, but you should be receiving the new card in the next 21 days

    Alejandra: Because we are now with the new card, that other one is no longer good to withdrawal on NETELLER, do you have any funds on the card?

  3. #43
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja mam stara kartę netellera ważna jeszcze pól roku i przelewy z netellera wychodzą normalnie a sama krata działa bez problemu

  4. #44
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ja zamowilem stara karte jakis czas temu a przedwczoraj dostalem maila, ze mi ja wysla tylko musze przeslac im skany, skany wyslane a odpowiedzi z ich strony nie ma, wszystko to dlugo trwa

  5. #45
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Cytat Zamieszczone przez bartasPL Zobacz posta
    Witam

    Jestem właśnie po rozmowie z netellerem:

    Alejandra: We have launched a new card, the previuos card will no longer be active, but you should be receiving the new card in the next 21 days

    Alejandra: Because we are now with the new card, that other one is no longer good to withdrawal on NETELLER, do you have any funds on the card?
    mialem dokladnie to samo. na first-pay oczywiscie temu zaprzeczyli. nie wiem do kiedy masz wazna karte globewallet, ale dostalem nowa globewallet zaraz przed wyjsciem net+ i dzisiaj z powodzeniem wyplacilem przez nia kase z bankomatu. sprawdzalem jeszcze raz dla pewnosci opcje wyplaty na karte na netellerze i widze, ze dalej jest.

  6. #46
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Mysle, ze do wyplat z bankomatu z karty globewallet to neteller nic nie ma. Jedyne czego sie obawiam, to to ze zablokuja mozliwosci przelewania pieniedzy na ta karte.
    Dolarek tak ladnie stoi, szkoda by bylo czekac teraz nie wiadomo jak dlugo na nowa karte.

  7. #47
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Jakieś wieści na temat karty moneybookers? Bo zapowiadała się ciekawie, a ten cały netek już zaczyna mnie &$#*%&$#%&%#%&. Dopiero co dostałem nową kartę, a oni już ją zmieniają. DOA...zupełnie jakby to były nasze rodzime dowody.

  8. #48
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    28
    Mam kartę valid thru 08/10 i tak z ciekawości napisałem do supportu globewallet do kiedy ona jest ważna czy do sierpnia 2010 czy do października 2008. Zażadali wiekszej ilosci infornmacji m.in kto mi ją obsługuje. Dotsałem odpowiedź że karta jest wazna tylko do końca tego miesiąca i że do tego czasu muszę wypłacić wszystkie środki.

    Nowa karta net + budzi trochę watliwości. Ktoś czytał dokładnie ten regulamin który trzeba zaakceptować?

    ciekawsze punkty:
    1)
    All card charges/fees will be charged in the currency of the customer's NETELLER Account, regardless of the currency of the card.

    Wygląda na to że karta w pln nic nie daje jeśli konto netka jest w innej walucie to ona obowiązuje przy opłatach.

    2)
    2.5. Neither the Depositors Compensation Scheme in the Isle of Man nor the Financial Services Compensation Scheme in the United Kingdom apply to Your Card, Your Virtual Card or to Your Account. No other compensation schemes exist to cover losses claimed in connection with Your Card or Your Virtual Card. This means that in the event that We become insolvent Your funds may become valueless and unusable and as a result You may lose Your money that is held on your Card or Virtual Card

    Ten punkt jest wyróżniony i trzeba dodatkowo potwierdzić że sie go akceptuje i że jest on dla nas jasny.
    Z tego jak ja go rozumiem wynika, że żadna z instytuacji finansowych nie gwarantuje depozytów na karcie i koncie netka. Czyli jak oni stracą płynnośc finansową to wszystko przepada. Dla przykładu obecnie w EU depozyty bankowe są gwarantowane rządowo do sumy 50k euro

    3)
    4.4 Cash withdrawals are limited to £250 per day or other lower limits that may be set by the relevant ATM or financial institution. A withdrawal fee may apply (see Fees Summary for further details). You may be subject to any applicable fees, surcharges, rules and regulations of the relevant ATM or other financial institution. It is Your responsibility to check before proceeding with Your Transaction.

    Jesli dobrze rozumiem to można wypłacić dziennie tylko 250 funtów czyli niewiele ponad 1k pln

    Wygląda na to że ta zmiana jest z dużą niekorzyścią dla klienta. Regulamin ma jeszcze sporo dziwnych punktów.

  9. #49
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez homeboy Zobacz posta
    Mam kartę valid thru 08/10 i tak z ciekawości napisałem do supportu globewallet do kiedy ona jest ważna czy do sierpnia 2010 czy do października 2008. Zażadali wiekszej ilosci infornmacji m.in kto mi ją obsługuje. Dotsałem odpowiedź że karta jest wazna tylko do końca tego miesiąca i że do tego czasu muszę wypłacić wszystkie środki.
    Ja mam na karcie napisane 12/08
    Czyli ze ona jest wazna do w takim wypadku do sierpnia 2012??
    Ja pierdole ale problemy z tymi kartami.

  10. #50
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    177
    Cytat Zamieszczone przez homeboy Zobacz posta
    Mam kartę valid thru 08/10 i tak z ciekawości napisałem do supportu globewallet do kiedy ona jest ważna czy do sierpnia 2010 czy do października 2008. Zażadali wiekszej ilosci infornmacji m.in kto mi ją obsługuje. Dotsałem odpowiedź że karta jest wazna tylko do końca tego miesiąca i że do tego czasu muszę wypłacić wszystkie środki.
    No chyba sobie jaja robia. Dodatkowo wyplata na nowej max 250 funtow to kolejne straty przy kazdej wyplacie. Ten netek mnie zacyzna coraz bardziej denerwowac :/