Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 55
  1. #41
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Kędzierzyn-Koźle/Wrocław
    Posty
    5
    Witam! Także byłem i muszę przyznać że ciekawy turniej... Oby takich więcej! Może inne PokerRoomy wezmą przykład Everestu. Żałować mogę tylko mojego odpadnięcia tuz przed FT ale takie "życie"! I może ktoś ma jakiegoś linka do fotek? Pozdrawiam

  2. #42
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez metyl Zobacz posta
    Witam! Także byłem i muszę przyznać że ciekawy turniej... Oby takich więcej! Może inne PokerRoomy wezmą przykład Everestu. Żałować mogę tylko mojego odpadnięcia tuz przed FT ale takie "życie"! I może ktoś ma jakiegoś linka do fotek? Pozdrawiam
    Turniejów ogólnopolskich jest dużo np. Unibet organizuje serie turniejów ogólnopolskich pod nazwą USOP do których mozna dostać sie z satelitek w necie na ich portalu lub na żywo u nas w Saloniku ( patrz wątek satelity USOP, był Puchar Polski by Betfriends itd itp.

  3. #43
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Kędzierzyn-Koźle/Wrocław
    Posty
    5
    Zbig2004 dzięki za wiadomość... Skoro teraz jestem tak dobrze poinformowany na pewno postaram się coś uskutecznić tudzież pograć w paru turniejach

  4. #44
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    odświeżę temat
    jestem ciekaw jak poszło Pietruhowi, bo słyszałem pogłoski, że się nabudowałeś trochę, ktoś awansował ze znajomych wtedy w sobotę?

    kto będzie grał w satelitach za 10$?

  5. #45
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    24
    Z tego co wiem to PIETRUH się dostał.

    Ja będę grał, w miarę mozliwości i czasu, we wszystkich satelitach z naciskiem na te za 10$

  6. #46
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    25
    No witam witam, potwierdzam dostałem się. Niestety po drodze, na FT wyrzuciłem Janka wiec z tego miejsca dziekuje "Bockowi" za "niewyrzucenie" mnie z satelity............choc w sumie i tak pewnie moje KT połamało by jego 99. A cała reszta niech sie spina i walczy w nastepnych satelitkach bo nie bardzo mi sie usmiecha samemu tyle kilometrów jechac.....

  7. #47
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    sweet, graty !

  8. #48
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    kto jedzie i kiedy na kwale live do Poznania?

    ps. Radzio pisałeś mi wczoraj, żeby Ci napisać jak skończyłem wczorajszy bezpośredni freeroll online do Wisły. skończyłem 26sty, standardowo przegrałem flipa moje AKo na 99.

    gwiazdą nr 1 był koleś o ksywce "svirek89", jak zostało dwanaście osób to miał 800 000 żetonów, kiedy drugi stack miał 220 000. wygrywał wszystkie flipy, łamał asy swoimi kaczkami i 2 na river. jego przewodnim hasłem było "każdą rękę można wygrać" i sam ochrzcił się mianem "Darvina Moona polskich freerolli"

    skończył ósmy, allinując się z trzecimi parami, rzeźnik
    Ostatnio edytowane przez Kasandrito ; 17-11-2009 o 20:48

  9. #49
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    czy ktos orientuje sie gdzie bedzie turek w warszawie ?

  10. #50
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    też Was tak Everest rucha w dupsko?
    satelita za 10$, 48 left, open all in przede mną, ja KK, więc easy call, koleś pokazuje AQ, flop Kxx tęcza, turn J, river T, trochę będą Mistrzostwa Polski jakbym wygrał to miałbym stack na TOP10.

    soft Everestu jest przegięciem, zresztą na livie też był przegięty

    i to nawet nie chodzi mi tylko o siebie, a o inne rzeźnickie rozdania z mojego stolika. aż mi się przypomniał Paradise Poker, na którym grałem cały jeden dzień