Strona 5 z 39 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 389
  1. #41
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez kameleon07 Zobacz posta
    chetnych na casha zapraszam dzisiaj do stajni
    ... na godzine?

  2. #42
    ja bede od 19 w tym czasie co turniej mistrzow

  3. #43
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    144
    Z jakim stuckiem poczatkowym zaczynamy?4000 zetonow?

  4. #44
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    4000, do zobaczenia

  5. #45
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    189
    Bardzo dobry pomysł ze stolikiem cash-owym.....nie bede robił tylko jako kierowca..

    powdzenia agnieszka !!!

  6. #46
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    wpadniemy na cashowy stolik ale bedziemy dopiero okolo 20 wiec zarezerwujcie dla dwoch osob miejsce:P pozdro chłopaki i dziewczyny:P

  7. #47
    Witam. Mam pytanie do kolegów z Wrocławia, a przede wszystkim do organizatorów ligi pod patronatem Betssona. Czy macie podobne jak my trudnosci z otrzymywaniem na konta należnych za poszczególne turnieje pieniędzy?Ile czasu czekaliście na wypłaty po zakończonym sezonie?Mam po prostu wrazenie, że nasza liga jest gorzej traktowana niz inne, a prosby o wyjasnienie takiego stanu rzeczy ignorowane. Byłbym wdzięczny za szybką i konkretna odpowiedż. Pozdrawiam

  8. #48
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    skoro już Beda poryszyłeś ten temat na ogólnym forum a nie na privie to wypada mi Cię pocieszyć że u nas też są zaległości. ale po części jest to moja wina bo 2 tyg spędziłem na wakacjach i nie miał kto się tym zająć a po części jest to wina samych graczy którzy notorycznie podają mi nieprawidłowe nicki i maile wracają z adnotacją że brak takiego w systemi.
    w Betssonie obiecują że nic nie zginie i wsio trafi na konta i myślę, że nie ma powodu by im nie wierzyć choć rzeczywiście trwa to troszkę długo...
    co do wypłat za długą fale i turniej mistrzów to dziś mamy finał poprzedniego sezonu i po nim dopiero będę wysyłał liste do wypłat...

    PS. za czasów ligi sponsorowanej przez sportingbet wypłaty były do 10 dnia miesiąca za poprzedni miesiąc i jakoś ludzie się tak niecierpliwili jak teraz.....
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 15-01-2007 o 21:28

  9. #49
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    124
    Jak wyniki wczoraj i czemu znowu wygrał Kejarg ??

  10. #50
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    144
    Wyniki Turnieju Mistrzów sezon jesień 2006

    1. Arczi gratki!!!
    2.Vinc
    3.Bzyku78
    4.Amazonit
    5.Mefix
    6.Patol
    7.Kejrag
    8.Agnieszka