Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43
  1. #31
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Cytat Zamieszczone przez Doyle Zobacz posta
    Powiedzmy, że to nierealistycznie optymistyczne założenie. Poziom NL100y powinien odpowiadać NL500x. Jeśli jest inaczej, to masz oczywistą rację.
    No właśnie poziomy na USD i EUR/GPB są na Bossie raczej zbliżone..

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Panie Doyl zakładam że Pan skończył podstawówkę. Jak możliwe jest granie w pokera na jakimś roomie i niepłacenie rake?

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Powiedzmy ze poziom na nl100 w walucie x i y jest taki sam zatem:
    X ma wartosc 2zl
    Y ma wartosc 10zl
    Cytat Zamieszczone przez Doyle Zobacz posta
    Powiedzmy, że to nierealistycznie optymistyczne założenie. Poziom NL100y powinien odpowiadać NL500x. Jeśli jest inaczej, to masz oczywistą rację.
    Chlopie dalem tylko przyklad taki.
    A jesli chcesz juz konkretne przyklady to poziom na FTP gdzie gra sie na $ na nl100 jest duzo wyzszy niz poziom na stolikach Boss Medii na stolikach nl100.

    A tak wogle to mam do Ciebie pytanie Doyle.
    Czy wolisz gra w $ i wygrwywac 1000$ miesiecznie i miec 300$ rakebacka, czy wolisz wygrywac 1000 i miec 300rakebacka?? Oczywiscie na takim samym poziomie. Bo z twoich postow wynika ze wolisz grac na $ i zarabiac mniej zltowek.
    Mnie np by jebalo ze zaplace 1000rake skoro i tak zarobie wiecej. Ale ty oczywiscie wolabys zaplacic tylko 1000$ rake i zarobic mniej. Ale to juz twoj problem i widze ze ci tego nie przetlumaczy. Zreszta napisal ci juz tapczan ze poziom na gb, ,$ na bossie na danych stawkach jest zbilzony ale ze ty tego nie kumasz to nic na to nie poradzisz.

    I z tego co piszesz to mi sie wydaje ze albo nie umiesz liczyc albo wolisz mniej zarabiac albo jestes debilem.
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 14-05-2008 o 02:17

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    poziom BM NL100 w euro to tak jak FTP NL50