Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 108
  1. #41
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Siedzę sobie wqrwiony, bo właśnie dzięki "riverowi" (i własnej pazerności) umoczyłem parę dolców. Dostaję na rękę , klnę pod nosem bo jeszcze mnie poprzednia porażka gryzie.

    Leci na stół

    :shock: :shock: :shock:
    Niestety niewiele się udało wyciągnąć, ale to i tak najlepsza ręka w moim krótkim pokerowym życiu 8)

    Żeby było śmieszniej w rozdaniu przed tym i w rozdanie po tym na flopie były same piki, chyba się oprogramowanie przywiesiło na chwilę

  2. #42
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Elblag/Kraków
    Posty
    69
    Moje ulubione rozdanie Freeroll 2500 graczy. Zostało coś około 70 jestem trzydziesty. Ponieważ gram ekstremalnie "tight" i od x rozdań nie gram, gdy dostaje : podbijam za 4BB co stanowiło 1/4 mojej kasy (z moją grą prawie blef :wink: ). Jeden odważny call.
    Wypada ::
    Jak pisałem grałem do tej pory ekstremalnie tight dlatego postanowiłem "zablefować" i all-in symulując wysoką parę. Stanowiło to 1/2 kasy gościa. Ogólnie nie obraziłbym sie gdybym miał pecha i trafił na dobrą kartę przeciwnika, ale on przyjął all-ina w tej fazie turnieju z :
    Na turnie i po turnieju

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Elblag/Kraków
    Posty
    69
    Jeszcze jedno rozdanie troche wstydliwe. Rozdanie wcześniej po all-in po flopie (KK na ręce) przegralem z runner-runner streetem - więc byłem na tilcie.

    Dostaje :
    Podbijam dość mocno i jak widzę, że dwóch ze mną wchodzi zasłaniam ręką miejsce, gdzie pojawia sie flop i postanawiam wchodzić all-in (10$)nie oglądając go. Patrze jeden gość myśli i wchodzi drugi fold. W międzyczasie (on)pisze na klawiaturze: "Propably it's a donation for You". ściągam rękę patrze a na flopie: :: i myśle o... przegiąłem i przełączam okienko w celu opuszczenia Pokerroomu :mrgreen: . Chcąc nacisnąć "x" w okienku patrzę a mam 26$. .... "Hand history"...

    człowiek sprawdził z : jak widać Turn i River nie istotny

  4. #44
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Dabrowa Gornicza
    Posty
    91
    Hehehe ja sie posikalem z jednego kolesia na Noble poker.
    Gralem na stawkach 0.50$/1$ bylem na BB wszyscy spasowali tylko zzosatlem z SB ktory tylko dal call mialem
    Flop

    Czekamy obaj

    Turn Dalej czekamy

    River SB czeka a ja przebiegle podbijam o 3$ :twisted:

    Spasowal !!!!! HAHAHAHA :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

  5. #45
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Ale go oskubales :wink: ..a swoja droga czasem tak jest ze nie widzimiy jakiegos ukladu ..moze gosc byl juz zmeczony,albo coś jadł )) i nie przykuwał wzroku ,albo zaznaczył sobie check/fold po flopie i poszedł do wc )

    A umnie dzisiaj :roll:

    Dostalem na reke AA,(4 level turnieju aver stack:3k,mialem okolo 3600)a ze przedemna kilku gosci weszlo to zrobilem all-ina ...wszedl tylko jeden gosc z T6off(mial ponad 2k)... -wjebalem to rozdanie bo doszly mu dwie 6
    Nastepna reka odrazu to AKs... wiec znów all-in(za ok1,4k) z poznej pozycji i znow tylko ten gosc wchodzi,pokazuje mi 45off ..flop 367 :twisted:

    Grasz sobie godzinke w turnieju...budujesz stack..a tu przychodza 2 rozdania(a czasem i jedno) pod rzad w ktorych przegrywasz cały stack-po tym jak komus nie chce sie grac , bawi sie kasa:P-i co najleprze wygrywa Irytuja mnie tacy goscie,a trafiam na nich coraz czesciej feee

    pozdro

  6. #46
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    90
    Gram sobie na SB
    Stolik 5 osobowy 0.5/1 fixed
    Siada sobie koles z dosyc duza suma jak na ten stolik (120$)
    Rozdanie:
    ja: ,
    wpada flop : ,,
    puszczam kolejke
    wpada turn :
    koles bet
    ja rais
    SB pozwala przy walce dwoch graczy na raisy w nieskonczonosc
    .
    .
    koles: rais 24
    ja: rais 25
    koles: rais 26
    ja: rais 27
    koles: fold

    siedze w tym momencie oslupialy, 55$ przesuwa sie do mnie, on dal po prostu fold zagral jeszcze ze dwa rozdania i wstal od stolu.

  7. #47
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Dabrowa Gornicza
    Posty
    91
    heh Skubaniec

  8. #48
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    69
    Wczoraj na WLP było ciekawe rozdanie.

    Pawcio na short stacku wszedł all in z off. Jani go sprawdził z .
    Przychodzi flop .

    I jest sytuacja gdzie Pawcia wykańcza lub (teoretycznie to o co się modlił przed flopem), a Janiego (ten sam komentarz).

    Skończyło się tak, że nic nie doszło i Jani powiększył stacka.

  9. #49
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Gralem dzis w 7-card Stud'a. Akurat tak sie zlozylo, ze moje 4 odkryte karty, to byla kareta czworek co ciekawe moj bet na koncu spotkal sie z bluff-raisem :lol: :lol: :lol:

  10. #50
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522