Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 61

Wątek: Betsson Karta

  1. #41
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    Dzięki za szybką odpowiedź. Ale własnie skończyłem czytać regulamin Karty z doładowaniem Premium i wszystko juz zakumałem. Niepodoba mi się tylko że maksymalna wartość pieniądza elektonicznego przechowywanego na karcie wynosi 500PLN ale dobre i to. Co do zasilenia karty podajemy chyba nr z kartki regulamin pkt14: " Karte zasila się poprzez wpłate gotówkową lub bezgotówkową w polskich złotych w dowolnym Banku lub urzędzie pocztowym z wykorzystaniem bankowego numeru IBAN, podanego na Card-carrierze" a spodobał mi się pkt

  2. #42
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Oleek - na zielonej kartce i na odwrocie karty jest ten sam numer ....
    Zielona kartka jest ważna z innego powodu - jeśłi zapomnisz PIN, nowy zosatnie nadany w odziale BZWBK po okazaniu "zielonej kartki" . Lepiej jej nie wyrzucać ...

    pzdr

    M.
    OK Przepraszam. Pieniądze doszly na kartę (użylem numeru z odwrotu karty) zmylil mnie dlugi czas oczekiwania, oraz support (pewnie źle zinterpretowal moje pytanie i przez to tak się stalo)

  3. #43
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Olollo Zobacz posta
    Niepodoba mi się tylko że maksymalna wartość pieniądza elektonicznego przechowywanego na karcie wynosi 500PLN
    "pińcet złoty renty za trzydzieści lat pracy"

  4. Witam,

    Najważnijsza sprawa: Karta Betsson służy głównie do łatwej i szybkiej wypłaty środków z Betssona.
    Jesteśmy jedyną firmą z branży , która stara sie ułatwiać nie tylko wpłaty ale także wypłaty pieniedzy z kont . Zdaje sobie sprawę z tego, że to może być zaskakujące i dlatego to zamieszanie

    Zasilanie karty po to aby wpłacić pieniądze do Betssona jest irracjonalne. Sa szybsze i łatwiejsze sposoby zasialania konta

    I moja wersja odpowiedzi na pytania ollolo:

    1.Czyli najpierw muszę dokonać depozytu za pomocą tej karty aby potem mieć możliwość wypłaty?
    Nie. Na tym polega urok i przewaga karty. Wypłacasz na nią pieniadze, mimo że nie zrobiłes nia wcześniej depozytu. Bo to jest karta Betssona a nie jakaś tam zwykła ...


    2.Aby wpłacić srodki na karte podaje nr rachunku nie z karty tylko z kartki dołączonej do karty(ostatnie 10 cyfr jest takie samo)?
    Z tyłu na karcie znajduje się numer konta przypisany do karty. Ten sam numer jest też na card carrierze ( zielona kartka). Na kartce znajduje sie on tuż nad miejscem, gdzie przyklejona była karta, na karcie jest tuż nad miejscem na podpis.
    W systemie zlecasz wypłate na konto, podając numer oraz kod swift: WBKPPLPP.


    3.Powiedzmy ze wpłace na karte środki doładuje ją to gdzie mam sprawdzić ile środków znajduje się na karcie?
    W bankonmacie BZWBK lub za pomocą SMS - szczegóły masz w dołączonym regulaminie.

    4.Jak przelać z karty środki na konto w Betsson?
    Nie ma takiej potrzeby. Skorzystaj z np. Przelewy24

    5.Czy co miesiąc będzie potrącana jakaś kwota z karty za kożystanie z niej np opłata za rachunek itp. ?
    Nie

    pzdr
    M

  5. #45
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Witam,

    Najważnijsza sprawa: Karta Betsson służy głównie do łatwej i szybkiej wypłaty środków z Betssona.
    Jesteśmy jedyną firmą z branży , która stara sie ułatwiać nie tylko wpłaty ale także wypłaty pieniedzy z kont [/I]

    Wpłać 3000zł wypłać szybko 500zł nie ma to jak dobry interes

  6. Witam,
    Nie bardzo rozumiem o co Ci Dakota chodzi ...

    Karta betsson ma miesieczny limit obrotu 3000 PLN.
    Jednoraowo możesz i mieć na karcei 500 PLN.
    Przekładając to na wypłaty z Betssona - jeśłi masz jedną kartę mozesz zrobić 6 wypłat po 500 PLN w ciagu miesiąca, w sumie 3000 PLN
    Jeśli masz 2 karty - 12 wypłat po 500 PLN - 6000 PLN
    Jeśłi masz 3 karty - 18 wypłat po 500 PLN - 9000 PLN
    itd

    pzdr

    M.

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    To mozna sobie zamowic powiedzmy 5 kart? o_O

  8. Witam,

    Można zamówić nawet więcej niz 5 kart .
    I w uzasadnionych przypadkch możn zamówione "więcej niż 5" dostać

    pzdr
    M.

  9. #49
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Można zamówić nawet więcej niz 5 kart .
    I w uzasadnionych przypadkch możn zamówione "więcej niż 5" dostać
    lol

    Milo nie było Ci głupio gdy to pisałeś?

    Wątpię by komuś z graczy zależało na tym by mieć wypchany portfel plastikiem. Nie chodzi o to by mieć pięć kart, ale by była jedna która spełni swoje zadanie (czyt. oczekiwania graczy). Pomysł z kartą był świetny, ale produkt finalny raczej nie jest tym na co liczyliśmy. Zresztą mniejsza o kartę, popracujcie lepiej nad ofertą bo póki co konkurencja w ongame ma więcej do zaoferowania.

    Pzdr

  10. #50
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Tak jest weeskacz, tak jest.