Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 119
  1. #41
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Piotr, czy tylko 7 graczy dostało jakiekolwiek punkty ?? Ten sposób liczenia punktów nie premiuje osób za frekwencję. Punkty powinien dostać każdy uczestnik. To zmienisz ??

  2. #42
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Ehh jak mówiłem wczoraj zmienię to, to nie jest 2 minuty tylko muszę w kodzie zmienić sposób liczenia i manualnie wyniki z zeszłego turnieju przeliczyć. Spokojnie, będzie tak jak ustalaliśmy

    UPDATE: Policzyłem i zmieniłem na stronie, więc jest już dobra klasyfikacja.
    Ostatnio edytowane przez piter84 ; 11-10-2009 o 15:20

  3. #43
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Na 90% nie będzie mnie 24.10 na turnieju. Są dwie opcje:
    1) Tito lub Sebastian zgodza się poprowadzić turniej, podrzucę wszystko w ten sam dzień wcześniej. Jeżeli chodzi o wyniki na żywo to albo sms-em mi prześlą kto kogo wyeliminował, albo przez www dam odpowiedni dostęp dla Tito lub Sebastiana żeby mogli updatować wyniki w AllInClubie. Chyba że ktoś ma palmtopa i przez www z telefonu będzie to robił, też jest to możliwe. Lub wyników na żywo nie będzie, turniej się skończy i zrobie update później.

    2) Turniej się nie odbywa.

    Nie zakładam opcji przekładania na inny dzień lub godzinę, zbyt dużo zamieszania.

  4. #44
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Zajmę się tym. Wyniki dostaniesz zaraz po turnieju, update'ujesz sobie na drugi dzień...

  5. #45
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Ok, to graty w ten sam dzien przywioze do AllIn-a. Po prostu mam imprezke rodzinna i chcialbym na niej byc, a prawdopodobnie skonczy sie ona ok 20-21, wiec wpadne do AllIn-a po niej i na miejscu zrobie update wynikow. Szczegoly przekaze na najblizszym turnieju.

  6. #46
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Niestety mimo próby kontaktu nie otrzymałem żadnego potwierdzenia kto jutro z DLP może grać we freerollu o USOP-a. Jedyne co mogę polecić to każdemu graczowi DLP który może jutro grać spróbowanie się do tego turneiju po prostu zapisać.

    Wyslałem w sobotę również wyniki turnieju aby bonus został wypłacony, także nie zostało to zrobione :/ Mam nadzieję że jutro jakieś info w tej sprawie wpadnie.

  7. #47
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Zamieściłem galerię na stronie oraz uaktualniłem regulamin.

    WAŻNE: prosze wszystkich graczy o wpisanie w profilu swoich numrów telefonów, abym mógł się z Wami skontaktować w razie czego przed turniejem. Gwarantuje że wgląd w nie będę miał tylko ja, ew. inna osoba prowadząca turniej (Tito, Sebastain). Numery nie będa widoczne dla reszty.

    WAŻNE 2: przypominam o wpisaniu nicku Unibet w profilu ! I nowi gracze ligi powinni się zgłosić abym mógł ich dopisac do ligi unibet.

    WAŻNE 3: Co jest Panowie ze zgloszeniami do turnieju !!?? Liczba 3 zgłoszeń na sobotni turniej raczzej nikogo nie zachęci do odwiedzenia naszej ligi. Ja wiem że i tak przyjdziecie, ale proszę zapiszcie się na turniej żeby to jakoś wyglądało już teraz

    WAŻNE 4: Na ostatnim turnieju Sajan i Chil0u7 byli zapisani zgłoszeni a nie przybyli, a co gorsza nie raczyli o tym nikogo powiadomić. Mam nadzieję że sytuacja sie nie powtórzy na kolejnym turnieju.

    i to chyba tyle na razie.

  8. #48
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Odezwał się Unibet Oto lista graczy DLP zakwalifikowanych na jutrzejszy turniej:

    pretorianstalker
    Marcin199018
    TheBullets
    x6094x
    adamsug
    budda666
    tskuter
    skuzera
    jaromir13
    xAdam

    POWODZENIA !

  9. #49
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    Bardzo proszę poinformować swoich graczy o turniejach specjalnych. Wszystkie zostaną rozegrane jutro, znaczy się dzisiaj J we wtorek 13 października o godzinie 20:00.

    te turnieje są dzis o 20 !!!

  10. #50
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Piotrek daj znać czy dało radę poprosić Unibet o pulę dodaną do turniejów Omahy Pot Limit.