Strona 5 z 40 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 397
  1. #41
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Sorki za "lekkie" opoznienie w odpowiedzi, ale majowka "zmusila" mnie do wyjazdu i nie mialem jak odpisac...


    Cytat Zamieszczone przez Macia
    Potrzebuje 2000pkt na 100juro, czas do wyrobienia bonusu jest nieograniczony ale wyplacany dopiero po 60 dniach zgadza sie ?
    Cytujac regulamin promocji:
    Kwota pozostająca na koncie bonusów wygasa po 60 dniach od daty przyznania bonusu, o ile nie zostanie przelana na konto pieniężne w rezultacie spełnienia przez gracza powyższych warunków.


    Cytat Zamieszczone przez Macia
    Czyli po 60 dniach mam 9000 pkt to wyplacone bede mial 450 juro i potrzebuje jeszcze 1000 zeby dostac ostatnie 50 tak? czy moze zostanie mi wyplacone 400 juro i musze wyrobic kolejne 1000 byc dostac pozostale 100 bo transze sa po 100 ?
    Bonus zostaje dodany do konta bonusów gracza. Po 60 dniach od daty przyznania bonusu z konta bonusów gracza na jego konto pieniężne zostaje automatycznie przeniesiona kwota €100 za każde 2000 zdobytych przez niego punktów VIP.
    Tak jak napisales "transze" sa po 100 euro . I za kazde z nich musisz wyrobic 2000 pkt. VIP


    Cytat Zamieszczone przez Macia
    Za kazde rozdanie w ktorym rake jest powyzej 0.31c dostaje 1 punkt tak ? czy moge dostac wiecej pkt w rozdaniu czy nie ? Czy musze brac CZYNNY udzial w grze czy wystarczy ze sa rozdane mi karty do reki ?
    Dostajesz 1 pkt - tak . Nie mozesz dostac wiecej pkt. niz 1 pkt. VIP w rozdaniu. Wystarczy ze rozdane zostana ci karty do reki

    Pozdrowka

  2. #42
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    W zwiazku z tym ze mamy nowy miesiac, za oknem piekna pogode i kazdy normalny czlowiek w tym czasie... siedzi przed komputerem i gra :P i4poker ma kilka propozycji umilenia tego czasu:

    Oferta 5 euro na gre przedluzona zostaje do 31 maja

    Tak jak wczesniej zarejestruj sie w serwisie, czekaj na przesylke poczta wraz z kodem aktywacyjnym i rozmnazaj swoje ciezko zarobione pieniadze

    Rusza majowa Liga VIP i4poker

    W maju wszystkie punkty VIP zdobyte w grach i turniejach na i4poker.com nabierają szczególnej wagi. Uruchamiamy klasyfikację Ligi VIP, dzięki której możesz zarobić dodatkowo nawet €1000 w ciągu jednego miesiąca! Zasady są proste. Pięćdziesięciu graczy, którzy zdobędą w maju największą liczbę punktów VIP, dzieli między siebie pulę €3700, a zwycięzca całej majowej Ligi otrzymuje dodatkowo laptopa.
    Klasyfikacja jest prowadzona automatycznie na podstawie ilości zdobytych przez gracza punktów VIP. Liczą się wszystkie punkty VIP zdobyte od 1 do 31 maja, bez względu na to, czy w dniu zamknięcia klasyfikacji wciąż znajdują się one na koncie gracza. Przez cały maj możesz więc korzystać ze swoich punktów VIP tak, jak dotąd, np. wykorzystywać je jako wpisowe w turniejach i4poker.com!

    Więcej informacji na temat zasad przyznawania punktów VIP znajdziesz na stronie:

    http://www.i4poker.com/index2.php?id...ang=pl&page=65

    Podział nagród:
    Miejsce Nagroda
    1 €1000 + notebook
    2 €800
    3 €600
    4 €400
    5 €200
    6 €100
    7 €80
    8 €60
    9 €40
    10 €20
    11-50 €10


    Mundial 2006
    Pojedź na MŚ 2006 do Niemiec razem z i4poker.com i wspieraj polską reprezentację


    i4poker.com daje Ci niepowtarzalną szansę wygrania biletów na rozpoczynające się 9 czerwca Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Niemczech. Mamy dla naszych graczy cztery wejściówki na mecz Polska – Kostaryka, który odbędzie się 20 czerwca. Wygraj je w jednym ze specjalnych mundialowych turniejów, wyjedź do Hanoweru i wspieraj kadrę Pawła Janasa.Aby wygrać bilety, nie potrzebujesz gotówki. Zbieraj punkty VIP i opłać nimi wpisowe turniejów mundialowych.

    Terminarz turniejów:
    Data = Turniej = Typ gry = Limit = Wpisowe = Nagrody

    11.05.06 19:15 CET = i4poker World Cup 2006 VIP Tournament = Texas Hold'em = NL = 200 VIP = 1 bilet na mecz Polska – Kostaryka

    18.05.06 19:15 CET = i4poker World Cup 2006 VIP Tournament = Texas Hold'em = NL = 200 VIP = 1 bilet na mecz Polska – Kostaryka

    25.05.06 19:15 CET = i4poker World Cup 2006 VIP Tournament = Texas Hold'em = NL = 200 VIP = 1 bilet na mecz Polska – Kostaryka

    01.06.06 19:15 CET = i4poker World Cup 2006 VIP Tournament = Texas Hold'em = NL = 200 VIP = 1 bilet na mecz Polska – Kostaryka


    Darmowe turnieje freeroll i4poker.com

    Codziennie organizujemy dla naszych graczy 7 turniejów freeroll z pulami nagród aż do €100. Wstęp do tych turniejów jest zupełnie bezpłatny i nie wymaga żadnego depozytu, wpisowego ani opłaty startowej.
    Turnieje rozpoczynają się co dwie godziny od 12:15 do 00:15. Rejestracja jest czynna na dwie godziny przed rozpoczęciem turnieju.

    Ekstra: cotygodniowy Niedzielny Super Freeroll z pulą €700
    W każdą niedzielę o godz. 19:15 CET organizujemy dla graczy i4poker.com specjalne niedzielne turnieje freeroll, w których pula nagród wynosi aż €700! Maksymalna liczba uczestników wynosi 1000, a rejestracja jest czynna na siedem godzin przed rozpoczęciem turnieju.

    Gracze mogą dokonywać nieograniczonej liczby rebuy'ów (2000 żetonów za €1.00) aż do rozpoczęcia levelu 5. Aby móc dokonać rebuy'u, gracz nie może posiadać więcej niż 2000 żetonów.W czasie przerwy po levelu 4 dostępny jest jeden add-on (3000 żetonów za €2.00).

    Pozdrawiam i zycze powodzenia przy stolach

  3. #43
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    chcialem zwrocic uwage a pewien szczegol techniczny ktore doprowadza mnie do bialej goraczki


    otoz kiedy ma sie otarte okinko z wprowadzaniem kwoty byuina na stol to w tym czasie nie mozna kliknac nic na innych stolach czyli fold czy call

    jest to o tyle wkurzajace ze ja gram 4-5 stolow na rozdzielczosci tylko 1024 na 768 to stoly strasznie sie na siebie nakladaja i gdy mam otwarte 4 i chce wprowadzic kwote buyina na piaty to zdarza sie ze na innym stole jest moja tura i na pierwszy plan wystkakuje ten stol ale nie moge na nim nic zrobic bo musze najpierw zamknac "okienko buyina" to probuje wpisac ta kwote i teraz wyskakuje drugi stol a potem kolejny jest to strasznie wkurzajace

    troche zagmatwanie napsialem ale kazdy kto gral wie o co chodzi
    to samo jak ma sie otwarte find player wtedy tez nic nie mozna robic na stolach


    P.S aby dostac pakiet startowy nalezy wyslac maila na adres support@i4poker.com ale ten sam adres jest dla strony polskiej i angielskiej to trza napisac po polsku czy angieslku??

  4. #44
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Rozwiązanie jest proste - nie graj na tylu stołach w jednym momencie (lub w jednym roomie). Tak, wiem że to nie jest rozwiązanie, ale jak w jakimkolwiek roomie otworzysz ileś stołów to zawsze będzie bajzel, przecież sam dobrze o tym wiesz. Po prostu w niektórych wystarczy 5-6 stołów, a w innym 3-4.

  5. #45
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    lol

    ale to wina softu ze okienko buyina blokuje wszystkie inne funckje

    a bede i tak gral na tylu stolach bo tak mi sie podoba

    wcale nie wszedzie jest bajzel

    na poker.com sa zakladki i wszystkie stoly masz w jedyn oknie dzieki czemu mozna latwo przelaczac stoly

  6. #46
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Rany, a graj sobie na ilu chcesz. 100 sobie nawet otwórz.

  7. #47
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    to po co sie wogole odzywasz jezeli nei amsz nic do powiedzenia???

    pozatym nie do ciebie to pisalem i nie odciebie oczekuje rozwiazania

  8. #48
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    a bede i tak gral na tylu stolach bo tak mi sie podoba
    Parafrazując "twój" tok myślenia: będę pisał bo tak mi się podoba.

  9. #49
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Roznica w tym, ze Ty sie wpierd.... i piszesz bzdury nie pytany a on opisuje konkretny problem, ktory zapewne nie tylko jemu przeszkadza.

  10. #50
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    troche zagmatwanie napsialem ale kazdy kto gral wie o co chodzi
    to samo jak ma sie otwarte find player wtedy tez nic nie mozna robic na stolach
    Wiem o co chodzi . Sprawa poszla do anglikow i jak tylko bede wiedzial co i jak to sie odezwe w tej sprawie. W kazdym badz razie bedziemy dzialac

    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    P.S aby dostac pakiet startowy nalezy wyslac maila na adres support@i4poker.com ale ten sam adres jest dla strony polskiej i angielskiej to trza napisac po polsku czy angieslku??
    Spokojnie mozna pisac po polsku. Chyba ze lubisz po angielsku bardziej to tez nie bedzie problemu :P


    P.S. Panowie nie kloccie sie bo naprawde nie ma o co