Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 61
  1. #41
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    A więc jak mam 3000 FPP to jeśli 40 FPP=1punkt lojalnościowy to mam zgromadzone 75 punktów lojalnościowych za co według tabelki przysługuje bonus w wysokości 150 euro.

    More Choice: Unlike other poker rooms ParadisePoker offer you the choice of receiving cash bonuses or using your hard earned Frequent Player Points to buy-in to exclusive Paradise tournaments.

    Zgodnie z tym zapisem chciałbym prosić o wyzerowanie moich punktów FPP i wypłacenie mi w zamian bonusu lojalnościowego.

    Pozdrawiam

  2. #42
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Ale co ty chcesz punkty FPP zamienic na gotowke ?

  3. #43
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Porąbane te nowe zasady. Ja już się przeniosłem na Unibet. Tam punkty VIP lecą jak chore

  4. #44
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Cytat Zamieszczone przez TrojkaT Zobacz posta
    Ale co ty chcesz punkty FPP zamienic na gotowke ?
    Tak, zgodnie z zapisem w regulaminie że ciężko zarobione punkty FPP można wymienić albo na udział w turniejach albo na bonusa...

  5. #45
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    A ja mam pytanko - przy pierwszym depozycie dostajemy Pending Bonus 10 EUR za 100FPP i Żetony za 5 Punktów Lojalnościowych. Czy teraz dostanie się i jedno i drugie czy po prostu trzeba ugrać i 5 Punktów Lojalnościowych i 100FPP za każdego 10 EUR?


    EDIT: W pierwszym poście jest napisane że minimalny bonus to 30 EUR za 20 Punktów Lojalnościowych, na stronce zaś że 20 EUR za 15 PL. Co jest więc minimum?

    z góry dzięki za odpowiedź
    Ostatnio edytowane przez indy ; 10-03-2008 o 07:31

  6. #46
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    A ja mam pytanko - przy pierwszym depozycie dostajemy Pending Bonus 10 EUR za 100FPP i Żetony za 5 Punktów Lojalnościowych. Czy teraz dostanie się i jedno i drugie czy po prostu trzeba ugrać i 5 Punktów Lojalnościowych i 100FPP za każdego 10 EUR?


    EDIT: W pierwszym poście jest napisane że minimalny bonus to 30 EUR za 20 Punktów Lojalnościowych, na stronce zaś że 20 EUR za 15 PL. Co jest więc minimum?

    z góry dzięki za odpowiedź
    Witam,

    Pierwszy post jest w dolarach.

    Bonus powitalny to i kasa za FPP i żetony, więc wyrabiając ok. 200FPP(w przybliżeniu 5 punktów lojalnościowych, te możesz sprawdzać na stronie) możesz spokojnie wysyłać email do supportu, że należą Ci się żetony.

    Pozdrawiam

  7. #47
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    o jaki bonus chodzi ? chodzi o bonusa ktorego ebdziesz mogl wyrobic?

  8. #48
    nie do konca kumam zapis ze strony:
    "Od lutego 2008 wprowadziliśmy nowe zasady naliczania Bonusu Lojalnościowego.
    Jeśli gracz zakwalifikuje się do otrzymania Bonusu w danym miesiącu zostaną mu usunięte wszystkie punkty FPP, które w tym miesiącu wyrobił.

    Jeśli zaś Gracz wykorzystał część punktów FPP to Bonus będzie mu liczony od odpowiednio mniejszej ilości punktów lojalnościowych wg przelicznika 1 punkt lojalnościowy = 40 FPP.

    Przykład: Gracz zdobył w miesiącu 50 punków lojalnościowych, ale wykorzystał 500 FPP na wpisowe do turnieju. Tzn., że podstawą naliczania mu Bonusu będzie 37,5 punktu lojalnościowego (500FPP/40 = 12,5 punktu lojalnościowego). W tym wypadku nie dostanie €70, a jedynie €30 Bonusu."


    przykladowo dojezdzam w miesiacy do 20 pkt lojalnosciowych = 30 E wedlug tabeli i pod koniec miesiaca mam jeszcze 800 FPP. Nie wydalem pkt na wpisowe na turnieje. Czy w takim razie mam w tym momencie 20 + 800/40 =40 pkt lojalnosciowych ??

  9. #49
    Cytat Zamieszczone przez ciemako Zobacz posta

    przykladowo dojezdzam w miesiacy do 20 pkt lojalnosciowych = 30 E wedlug tabeli i pod koniec miesiaca mam jeszcze 800 FPP. Nie wydalem pkt na wpisowe na turnieje. Czy w takim razie mam w tym momencie 20 + 800/40 =40 pkt lojalnosciowych ??
    Nie, te 800 punktów zostanie Ci zabrane i w zamian dostaniesz 30 euro.

    Pozdrawiam

  10. #50
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    mateusz mozna wymienic punkty na cash ?