Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 52
  1. #41
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Doli dlaczego zablokowałeś powerlarda?????
    widziałem tu większe ostre wymiany zdań i jakoś innych zblokowanych nie widze?????
    przeczytałem cały wątek i powiem szczerze że troche was nie rozumiem
    chciał komuś pomóc zarazem samemu zarabiając,no bo na tym zarobiliby obydwoje.chociaż 25$ dla spokoju sumienia to gość powinien mu przelac.
    Ale pomijając całą sprawe jako taką uważam że Pawel dobrze zrobił pisząc to tutaj,bo jakby na to nie spojżeć każdy z tych co gra, tu czasem zagląda,więc przynajmniej ktoś drugi się nie naciągnie.
    Macia proponuje częściej odchodzić od komputera,bo za dużo energi ci widze zostaje i nie masz co robić to zaczynasz buranie.Troche chumoru nie zaszkodzi ale po co kogoś obbrazać????

  2. #42
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Zablokowalem go za posty ktore z tego watku zostaly juz na szczescie wyciete, ogolnie wyzwiska przy ktorych "mlotek" czy cos tam maci to maly pikus.

  3. #43
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Ja go nawet nie wyzywalem Gdzie to byly wyzwiska ? Ze chlopak sie stresuje za bardzo to nie moja wina

    __
    Nie no Doli za co ja mam ostrzezenie ? Bez jaj to, ze on nie potrafi nad soba panowac to co ja mam do tego ? Najostrzejsze emoje slowo to "mlotku" i nic poza tym... Gorsze slowa znajde na forum bez ostrzezen...

  4. #44
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    Oczywiscie ze nie zostal, chyba nie myslisz ze to ze ktos kogos oskarzy jest jednoznaczne z banem, musialbym miec jakies info rowniez z drugiej strony.
    TO tak jakby po oskarzeniu kogos od razu wsadzano go do paki.

    Skoro Osprey jest nie winny to czemu sie nie broni???

    A skoro nie wierzysz pawelradowi to prosiles go aby pokazl jakis dowod?
    np screeny

  5. #45
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    sebkrol18, pawelrad ma na tym forum już swój wyrobiony 'image' aferzysty i komedianta widzącego wszędzie jakieś spiskowe teorie który sam sobie wyrobił w trakcie swojej 'kariery'.

    To tylko i wyłącznie jego wina że teraz mało kto traktuje go poważnie. A twoje teorie jakbyśmy nie chcieli potępiać oszustwa są śmieszne i bezpodstawne.

    Poaztym jak to już powiedział Doli, nie widziałeś wielu postów wyżej wspomnianego osobnika które trzeba było z miejsca usunąć..

  6. #46
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nie mowie ze Osprey jest niewinny, bo prawdopodobnie nie jest , chociazby wlasnie z tego powodu ze nie probuje sie ustosunkowac do oskarzen, ale zanim kogos zbanuje wole miec chociaz jakakolwiek informacje z drugiej strony. Chociazby zeby nie miec takich sytuacji, ze ... czlowiek ktorego nie lubie jedzie na wakacje, nie bedzie mial dostepu do sieci, ja pisze ze mnie oszukal, on nie odpowiada i zostaje zbanowany. Wiem ze to czysto teoretyczna sytuacja, ale na razie nie widze potrzeby banowania dla samego banowania, jak osprey sie odezwie to wtedy zobaczymy, jak nie to wyjdzie na to samo co bym go zbanowal

    A co do tego incydentu, to ja kiedys podobnie sie sfrajerzylem, nawet na troche wiecej, bo 150$ gosc wczesniej pozyczal ode mnie mniejsze sumki (czyt. kolo $50) i zawsze oddawal, nawet z procentem, duzo z nim gadalem i wydawal sie spoko, potem napisal ze ma problemy i nie moze oddac na razie itp. O dziwo oddal, mimo ze chyba po poltora roku , wiecie jaka to radocha . Ale jakby nie bylo to dostalem nauczke i wiecej takiego bledu nie zrobie, sfrajerzylem sie w ten sposob po raz pierwszy i ostatni

  7. #47
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no dobra skoro tak mowicie ja nie znam wogole pawerada i nie wiem co wczesniej wyczynial dlatego jak czytalem ten teman to w sumie zal m sie g zrobilo ale skoro tak twierdzicie to pewnie amcie racje:P

    i sorki za to co pisalem, ale wkurzylo mnie to bo polacy naprawde maja taka maniere ze bardzo czesto atakuja ofiary i sie znich sie nabija i sprowadzaja rozmowe do tego ze ofiara sama sobie winna i myslalem ze tutaj odbylo sie cos pobdobnego

  8. #48
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Paweł poprosil mnie żebym zamieścil tu tego scrina,gdyż sam tego z oczywistych powodów zrobić nie może.

    [/img]

  9. #49
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    hahaha no tak ..


    I Wszystko Jasne !!

  10. #50
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Blacha ja wiem że śmiech to zdrowie i że ten scrin nie udowadnia oszustwa,ale potwierdza fakt przelania kaski,wydaje mi się że oszustwa jako takiego nie da się tu udowodnić,ale napewno można by tego scrina zaliczyć jako poszlake.Przecież ten temat nie ma na celu zrobienia pospolitego ruszenia pokerzystów w polsce,założenia białych strojów postawienia podpalonego krzyża przed domkem tego gościa i powieszenia go na pobliskim drzewie
    niestety bede zmuszony pobawić się w adwokata Pawerlarda bo każdy ma prawo do obrony a on na tym forum już niestety nie