Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 70
  1. #41
    W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wśród chętnych graczy zbliżającym się turniejem, postanowiliśmy zmienić lokalizację imprezy na miejsce, w którym uda się pomieścić większą liczbę chętnych. Impreza odbędzie się w KLUBIE WARKA przy ul. Włodkowica 5 (ulica równoległa do ul. Kazimierza Wielkiego, klub sąsiadujący z popularną "Mleczarnią"). Dodatkowym atutem są miejsca parkingowe zlokalizowane zlokalizowane przy ul. sądowej.

    Za utrudnienia przepraszamy, mamy nadzieję, że wspomniana zmiana nie sprawi nikomu kłopotu.

    Pozdrawiam
    Jacek

  2. #42
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    to ilu już zapisanych?

  3. #43
    Za godzinę na naszej stronie pod adresem:

    WLPS - Wrocławska Liga Pokera Sportowego - AMBRA Poker Night - rezerwacje

    będzie uporządkowana lista zapisanych osób - ponownie zweryfikowana. Prosimy wszystkich o sprawdzenie poprawności swoich nicków - jeżeli dane osoby chcą figurować pod konkretnymi nick'ami - prosimy o nadesłanie drogą mailową lub przez GG (zamiast imion i nazwisk umieszczamy inicjały).

    Wszelkie błędy i niedopatrzenia będziemy natychmiast eliminować po otrzymaniu informacji zwrotnej.

    Pozdrawiam.

  4. #44
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    28
    jeżeli jest jeszcze opcja to proszę i mnie zapisać

  5. #45
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Witam, czy w związku ze zmianą miejsca limit graczy został zwiększony? Jeśli tak to do ilu osób i czy są jeszcze wolne miejsca?

  6. #46
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Żubr bedzie nieobecny, wiec 1 miejsce bedzie

  7. #47
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    jeszcze raz wielkie dzięki Panowie za zorganizowanie fajnego turnieju!!!

    dobra robota, czekam na więcej

    ps. wyszedłem wcześniej, była w końcu jakaś nagroda dla najczęstszego eliminatora i kto nim został ?

  8. #48
    Zabawa była przednia, no i bohater wieczoru Księżar
    Dzięki za zabawę i do zobaczenia za tydzień

  9. #49
    Jak widać Janek - każdy mur jest do obalenia! Żeby wyrzucić z gry Księżara trzeba mieć po prostu słabsze karty niż On Więc kiedy już wszyscy wiedzą, to czas zmienić taktykę panie Księżar

  10. #50
    W rozdaniu QJo z AJo faworytem nie byłem, ale miałem opcje Teraz Księżar zamuruje się jeszcze bardziej