Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 82
  1. #41
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    Jak wczesniej pisalem pewnie bym wszedl z AA, ale nie podoba mi sie nasmiewanie sie z tego ze ktos moglby z tym spasowac (przynajmniej tak odbieram ironie Stinga)
    Ironiczny ton mojej wypowiedzi, mial na celu zupelnie cos innego, niz wysmianie innego stylu rozegrania tego rozdania niz moj. Ale jak widze nie zostal wlasciwie odebrany. Postaram sie na przyszlosc wyrazac jasniej swoje poglady 8)

    P.S. Po ponownym przejrzeniu calego tematu, uwazam forme obu moich ostatnich postow za jak najbardziej zasadna

    Sting

  2. #42
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    eh....co za rozdanie...

    QQ na rece,mocno podbijam...wchodzi 3 gosci.....oprocz mnie.
    flop:Q,8,9
    gosc bet,drugi pass,trzeci call,ja jako ostatni all in(w sumie to w lekkiej desperacji bo zostalo 40% tego co mialem jak wszedlem)

    turn:10
    River:J i tu euforia maxymalna...

    kuuuur....gosc mial AK

    ehh coś zle zrobilem? czy poprostu pech?

    pozdrawiam

  3. #43
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Pech, natomiast T na turnie i J na riverze to byly zle karty dla Ciebie, nie bylo sie z czego cieszyc

    Goral

  4. #44
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Udało mi się zrobić piękną fotkę która może być użyta jako argument do dyskusji czy zagrałbyś z AA w pierwszym rozdaniu WSOP allin gdy już są inne alliny. Wprawdzie nie jest to WSOP ani pierwsze rozdanie turnieju ale myślę że Wam się spodoba :P . Oczywiście cała trójka graczy zrobiła alliny przed flopem. Wcześniej nie wiedziałem że na expekt gra tylu dżentemenów :wink:



    Ja oczywiście i tak zagrałbym Allin z AA :twisted:

  5. #45
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    O LOL :shock:


    poker... :twisted:

  6. #46
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Mysle ze tu bedzie pasowało

    Turniej exp oczywiscie

    dostalem Q9 off,pozycja wczesna

    flop: 9 9 10

    mocne podbicie, 3 wchodzi ..woow ciekawe co maja..

    turn 10...tu juz sie zaczynam niepokoic,ale podbijam troche...tym razem niezbyt duzo....1 wchodzi

    river 10...czyzby kareta?
    podbijam slabo ,gosc tylko call..

    pokazujemy:ON 10,9;/

    Gdyby on dal all-in po flopie...zrobilbym to samo...a tak zostalo mi troche kasy na szczescie...dobrze ze sam all-in nie dawalem.

    Chyba nie bylo mozliwosci aby wygrac to rozdanie??....chyba ze podbitka przed flopem ...ale z Q9 offraczej nie podbijam


    a drugie pytanie to co robicie w takiej sytuacji:dostalem JJ,kazdy przedemna fold...za mna jest 2 gosci....walnalem All-in przed flopem,1 wszedl...oczywiscie mial KK,wtopilem.

    Chyba niebyla to najleprza decyzja z JJ grac all-ina odrazu? kasy mialem sporo,a JJ nie sa to takie miażdżace karty chyba;/


    pozdro

  7. #47
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Cytat Zamieszczone przez barlogos
    Mysle ze tu bedzie pasowało

    Turniej exp oczywiscie

    dostalem Q9 off,pozycja wczesna

    flop: 9 9 10

    mocne podbicie, 3 wchodzi ..woow ciekawe co maja..

    turn 10...tu juz sie zaczynam niepokoic,ale podbijam troche...tym razem niezbyt duzo....1 wchodzi

    river 10...czyzby kareta?
    podbijam slabo ,gosc tylko call..

    pokazujemy:ON 10,9;/

    Gdyby on dal all-in po flopie...zrobilbym to samo...a tak zostalo mi troche kasy na szczescie...dobrze ze sam all-in nie dawalem.

    Chyba nie bylo mozliwosci aby wygrac to rozdanie??....chyba ze podbitka przed flopem ...ale z Q9 offraczej nie podbijam
    Mozliwość była: nie wchodzić z Q9off. Z tą ręką zawsze będziesz zdominowany a nawet jak trafisz wymarzony flop (jak w tym przypadku), biją cie: A9, K9, T9 oraz TT. Ta ręka po prostu nie ma szans na siebie zarobić.

    a drugie pytanie to co robicie w takiej sytuacji:dostalem JJ,kazdy przedemna fold...za mna jest 2 gosci....walnalem All-in przed flopem,1 wszedl...oczywiscie mial KK,wtopilem.

    Chyba niebyla to najleprza decyzja z JJ grac all-ina odrazu? kasy mialem sporo,a JJ nie sa to takie miażdżace karty chyba;/
    All-in z JJ przed flopem powoduje, że w rozdanie wejdą tylko lepsze układy niż twój własny: AA, KK, czasem AK, jeżeli przeciwnik jest hazardzistą, (czasem też QQ), Tak, czy siak, albo nie zarobisz nic, albo zostaniesz pobity (tylko przeciwko AK masz nieznaczną przewagę).

    3m się!

  8. #48
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Na turnie chyba bym zrobil check, po pierwsze 3 osoby sprawdzily twoje duze podbicie, wiec jest spora szansa ze jeden ma chociaz T lub 9. Po drugie, malym podbiciem narazasz sie na to ze ktos wyczuje twoja slabosc i przebije z niczym, wtedy masz problem. Na rivierze konsekwentnie zrobilbym check, chociaz akcja potoczylaby sie pewnie zupelnie inaczej po checku na turnie.

  9. #49
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    turniej... na ps
    zostalo jakies 11/12 graczy
    ja AQoff.
    blindy 50/100 albo 100/200
    mam ok. 5k
    gosc przede mna lekko podbija (o jeden albo dwa blindy)
    ja wchodze, reszta fold.
    flop: AKQ rainbow
    gosc all-in (jakies 2,5k)
    i co dalej... ?
    (ogolnie gral dosc agresywnie, a w koncowej czesci turnieju czesto wchodzil allin przed flopem)

  10. #50
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    call of course 8)