Strona 5 z 71 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 708
  1. #41
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    A mi sie nazwa, idea wpisowe i wszystko podoba.
    Troche juz za pozno na zmiany, ale w zwiazku ze faktycznie kazdemu moze cos wypasc na dany turniej, mozna by bylo liczyc wynik siedmiu najlepszych turnieji z osmiu, jeden odrzucamy. To luzny pomysl na przyszlosc.

  2. #42
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    175
    Chciałbym jeszcze raz powrócić do tematu sposobu przydzielania miejsca w finale. Otóż jak mówiło na forum wielu moich przedmówców i ja sie z nimi zgadzam że nie będzie wielu osób które odwiedzą wszystkie miasta z cyklu PPT (w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów i dostania sie do finału) co związane jest z różnymi kwestiami np. zawodowymi, finansowymi itp. W związku z tym zwracam się z prośbą o rozpatrzenie mojej ideii ,która niewątpliwie byłaby korzystna dla większości osób zarówno tych z Krakowa i Gdańska jak i innych miast. Otóż wprowadziłbym zmianę która polegała by na tym że np. najlepsza 10 z każdego turnieju lub 15 (zależne od tego ile osób max ma być w finale) miała by zagwarantowane miejsca w turnieju finałowym, te osoby którym nieudałaby się ta sztuka mogłyby próbować swoich sił w następnych turniejach innych miastach oczywiście jeśli byłyby miejsca. Myśle że ta idea jest słuszna, jeśli ktoś byłby upartu wtedy w razie porażki jeździł by za tourem i próbował swoich szans dalej, natomiast szczęśliwcy czekaliby już na finał. Co wy na to, jest to chyba dużo lepsze rozwiązanie.

  3. #43
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    nie zgadzam się z Toba tede.....

    to spowodowałoby gorszą frekwencję to raz, a dwa to jeden final table to wg mnie za mało by w nagrodę grać w finale

    koncepcja zaproponowana przez i4 byłaby słuszna pod warunkiem liczenia się do ogólnej klasyfikacji np sześciu najlepszych wyników a nie wszystkich.

  4. #44
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    175
    nie musi cały stół finałowy, może być pierwsza trójka lub dwójka albo tylko pierwszy zawodnik z każdego turnieju a reszta wg. punktacji np. najlepszych sześciu lub pięciu turniejów. To by było dobre

  5. #45
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A czy znany jest terminarz kolejnych turniejów?

  6. #46
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    254
    gdyby ktos go uprzejmie napisal na forum byloby milo

  7. #47
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Cytat Zamieszczone przez HamWar
    Każdy z nich płaci 54$ wpisowego a więc można jakiś % przeznaczyć na nagrody.
    HamWar hmm turnieje znane sa z tego, ze wpisowe idzie na nagrod, nie procentowo a w calosci... Wiec albo nie wiesz co to turnieje albo musisz przeliczyc wszystko jeszcze raz

  8. #48
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    Ja sie zastanawiam czemu niektorzy forumowicze tak kurczowo uchwycili sie tytulu "najlepszego pokerzysty w Polsce"... ? Przeciez nikt Wam za to pucharu czy emerytury olimpijskiej nie da...

    A propos tematu - Piotrze - czy jest jakis limit ile osob musi wziac udzial w danym turnieju aby mogl sie on odbyc? Czy - np. mamy 9 chetnych w Gdansku - czy mimo to turniej sie odbywa czy jest anulowany/przeniesiony?

  9. #49
    Witam,
    Cytat Zamieszczone przez konkurent Zobacz posta
    Ja sie zastanawiam czemu niektorzy forumowicze tak kurczowo uchwycili sie tytulu "najlepszego pokerzysty w Polsce"... ? Przeciez nikt Wam za to pucharu czy emerytury olimpijskiej nie da...

    A propos tematu - Piotrze - czy jest jakis limit ile osob musi wziac udzial w danym turnieju aby mogl sie on odbyc? Czy - np. mamy 9 chetnych w Gdansku - czy mimo to turniej sie odbywa czy jest anulowany/przeniesiony?
    A puchary to i owszem beda na koniec PPT dla 3 najlepszych. Emerytury nie przewidujemy, ale jak wlacza pokera do dyscyplin olimpijskich bedziemy lobbowac w tej sprawie. Obiecuje.
    Do turnieju zarejestrowalo sie do tej pory 17 osob. Lista znajduje sie na stronie www.i4poker.com w zakladce Polish Poker Tour w poddziale Turnieje PPT. Tak jak mowilem wczesniej zagramy bez wzgledu na liczbe uczestnikow. Rozwazam tylko mozliwosc zwiekszenia liczby zetonow w pierwszym turnieju, aby bylo wiecej grania. W koncu kilka osob przyjedzie z Polski zeby pograc dluzej. Bede w tej sprawie informowal.
    Co do terminow nastepnych turniejow to w zamierzeniu ma byc to zawsze pierwsza sobota miesiaca (dlatego nie ma jeszcze oficjalnych terminow na stronie www.i4poker.com). Jesli mialoby sie to zmienic poinformuje o tym w naszym dziale.
    Od jutra prawdopodobnie bedzie mozna zapisywac sie do wrzesniowej satelity (1.09.2006, godzina 19.00). Gwarantujemy 5 wejsciowek, wpisowe 100 VIP, liczba uczestnikow 250. Nazwa turnieju: Eliminacje PPT I (Gdansk).
    pozdrawiam
    Piotr
    i4poker.com

  10. #50
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    zaczne do tego że nie mogłem do tej pory wypowiedzieć się w tym topiku bo mnie nie bylo

    1) po pierwsze primo- nie podobba mi się nazwa PPT która do tego cyklu pasuje jak świni siodło (przerost ambicji nad formą) właściwsza byłą by nazwa I4PT
    2) po drugie primo- nie podoba mi się również kwalifikacja do turnieju poprzez wyrabianie jakiś tam punktów (rozumiem ze I4 nie robi tego charytatywnie więc najlepszym rozwiązaniem byłoby by tak jak to do tej pory było na różnych turniejach konieczność wyrobienia vipów by otrzymać nagrode dodatkową i to by było fair natomiast obecny sposób to przegiecie!!!
    3) po trzecie primo- zobaczymy ilu bedziecie mieli stałych graczy którzy za wami bedą przemierzać polske (wiekszość bedzie z okolic akurat rozgrywanego turnieju) i czy pobijecie swój upragniony rekord frekwencji!!!