Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    zniese ta krytyke albo cos tam ... )))
    Ostatnio edytowane przez SabotagePL ; 06-05-2008 o 23:43

  2. #42
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Moim skromnym zdaniem wątek jest ultra ciekawy i mam nadzieje ze bedzie sie rozwijał.

    DuzySlon

  3. #43
    bardzo fajny BLOG/WATEK .. szkoda tylko ze az tak duzo negatywnych opinii .. trzymaj forme i oby bylo tylko lepiej ,a kiedys napewno zawitasz na NL1000 ... pozdro

  4. #44
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Jak dla mnie rowniez ciekawy watek, choc nie wiem czy dobrze umieszczony (w koncu nie jestes juz poczatkujacym ). Komentarze negatywne toleruje, choc mnie dziwia, ale juz nominacje do Lotow to gruba przesada. Rozumiem rowniez to, ze trwasz caly czas na nl10, jezeli nie wiazesz swojej przyszlosci z pokerem (co dla studenta SGH nie jest nielogiczne). Wiadomo, ze fishow na tych stawkach jest mnostwo, którzy akurat usiedli zeby wpierdolic tego wieczoru jak zwykle 10-20$ i jak tak bedzie to nic dla nich sie nie stanie, tylko nastepnego dnia to powtorza. A jak zlapia raz na miesiac rush, ze sie potroja, to beda o tym dyskutowac z im podobnymi przez nastepne pol roku. Wiec zgadzam sie z Toba, ze przychod na tych stawkach jest umiarkowany, ale staly i pewny. W sam raz na uzupelnienie studenckiego budzetu . Podzial bankrolla rowniez uwazam za swietny pomysl, jezeli oczywiscie starczy ci konsekwencji, aby te taktyke kontynuowac.
    A jak ktos powyzej stwierdzil (nie chce mi sie cytowac), ze 850$ miesiecznie to jest lipa bo dolar jest slaby to niech sie mocno pierd..... w glowe. Bo za te sume to masz w kazdy weekend zajebista balange, a jak zlapiesz rush to nawet z panienkami na stole.
    I jezeli dodatkowo nie przeszkadza Ci to w efektywnym (nie mylic z efektownym ) studiowaniu to gratuluje i zycze powodzenia. Mnie nie starczylo silnej woli, zeby wdrozyc podobny plan. Postawilem na kariere zawodowa i pewnie dlugo bede sie zastanawial, czy dobrze.

    Sorki za dlugosc posta, ostatnio zrobilem sie troche wylewny .

  5. #45
    Cytat Zamieszczone przez ostrybyk Zobacz posta
    obawiam sie ze ten styl gry nie pozwoli ugrac 10 buyinow na NL100
    nie znasz sie

  6. #46
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    dobry sposob na bezstresowa kase bo pykac z idiotami z nl 10 mozna majac otwarte 6 stolikow, piwko w rece i zalaczony telewizor z ciekawym filmem w tle.
    ja dodatkowo zioło palę i się onanizuję.

    PS aż dziw ze na nl10 jeszcze ktoś cienki został. Sami wymiatacze łatwą kaske koszą