Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 54
  1. #41
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    121
    Opcja 4:
    W eliminacjach normalne nagrody, w finale od sponsorow + ew. wpisowe.

  2. #42
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    popieram PLP że coś robi dla forumowiczów i jeśli znajdą się chętni do gry w tej lidze to dobrze, koleś traci swój czas na organizację, ale z drugiej strony na tym polega 'demokracja' że i malkontenci i konstruktywni krytycy mogą się wypowiedzieć i nie należy ich głosów odbierać jak jakieś ataki personalne, nie zachowujmy się jak w Rejsie: 'a co do ewentualnej krytyki to trzeba zrobić tak, żeby tej krytyki nie było' oraz 'a AndrzejaR przesuniemy do sekcji sportowej'

  3. #43
    2rock dziękujemy za głos poparcia :P


    Własnie o to chodzi byście proponowali takie propozycje jak 2rock .


    Pomyk odpada opcja kasa w finale tylko od sponsorów . Skłaniali byśmy się do przekazywania częsci wpisowego z kwalifikacji do finał , a w finale dodatkowo doszły by nagrody od sponsorów .

  4. #44
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    GDYNIA
    Posty
    129
    Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem, tak jak napisał w jednej z propozycji Ownerek, byłoby:
    turnieje "eliminacyjne" bez kasy, ale za to jako nagrody wejścia do jakiś turniejów guaranteed na NoblePoker... Ale tu pojawia się (chyba) problem - bo pewnie nie wszystkim pasowałoby, żeby zawodnicy z miejsc 1-3 zostali potraktowani równo taki samymi nagrodami... Chyba że każdy dostałby "wjazd: na inny turniej guaranteed....
    PZDR

  5. #45
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Cytat Zamieszczone przez Polska Liga Pokera
    Witam

    No wlasnie, a sa jakies konkrety co do roli Empire Group, szumnie nazywanej organizatorem tej ligi?
    Szumnie? Grupa Empire poprostu jest organizatorem , a nie została nazwana .Kazdy inny poker na którym by organizowano plp był by organizatorem.
    (...)
    Zle sie zrozumielismy, nie mam na mysli nic zlego. Chodzi mi o to, ze poki co Empire Group sama jeszcze nie podala jak bedzie wygladal tej jej sponsoring, wiec poki co jest (w oczach ewentualnych uczestnikow) _tylko_ organizatorem/gospodarzem. Tak jak juz pisalem, moze gdyby bylo wiadomo, jakie srodki EG planuje przeznaczyc na PLP, mozna by bylo jakos rozdzielic srodki na wygrane.
    Pomysl z nagrodami w postaci wejsciowek na turnieje mi sie podoba.


    Na marginesie: krytyka sklania do konstruktywnego dzialania. Jedni mowia o malkontenctwie i narzekaniu, inni o nieprzemyslanych i nietrafionych przedsiewzieciach

    Pozdrawiam i czekam na rozwoj sytuacji.

  6. #46
    Witam


    Grupa Empire jako organizator oficialnie nie może fundować takich nagród bo PLP odbywać będzie się na Noblepoker i nagrody oficialnie może fundować tylko Noblepoker który jest w Grupie Empire .

    Dziś otrzymaliśmy wiadomość , że bardzo są zadowoleni z tekiego zainteresowania PLP , ale jeszcze nie zakończyło się formalnie przejecie Noblepoker przez Empirepoker i nie mogą podejmować żadnych decyzji . Obiecano nam , że to zostanie zakończone w przeciagu kilku dni i wtedy będą mogli podjąć ustalenia co do nagród w PLP .



    Wtedy wszystko zosatnie ustalone co do ostatecznego podziału nagród .

  7. #47
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    a tak kwestia offtopic... dla wszystkich grajacych na Noble... mam zamiar wplacic do jakiegos pokerroomu z tej promocji ksiazkowej Vegaspoker.com
    Jakie sa wasze opinie co do noble i wyrabiania tam bonusu?
    Z gory dziex za informacje

  8. #48
    Witam


    Wyrobienie bonusu na Noble nie jest , aż tak trudne jak by się wydawało.
    500 koron za 10$ troche sporo lecz grając na stawkach 0.25/0.50 za każde rozdnie mamy 1 korone na wiekszych 0.50/1$ to są juz 2 korony a 1/2$ są 3 korony za każde rozdanie . Na noblepoker gra się dobrze ze gdyż wiekszość graczy reprezentuje słabszy poziom.



    Taka ocena noblepoker nie jest spowodowana tym , że ma tam się odbywać PLP

  9. #49
    Witam wszystkich zainteresowanych PLP

    Od jakiegoś czasu otrzymujemy meile z zapytaniem kiedy startuje PLP?

    Na to pytanie chciałbym odpowiedzieć wszystkim zainteresowanym .Mianowicie dalej trwają rozmowy z noblepoker co do nagród ich tak długi okres jest spowodowany zmianami własciciela poker roomu , co dla niektórych wydawało by się , że jak poker room funkcjonuje to cała reszta też . Jednak tak nie jest obecnie noble działa na starych zasadach marketingowych z tego co wiem mają być dokonane duże zmiany marketingowe (promocje) Od wczoraj sprawą PLP zajmuje się sama kierowniczka marketingu więc myślę, że pójdzie to szybko i uda nam się wystartować jeszcze w tym miesiącu .

    Drugą sprawą co skomplikowało nam start jest pojawienie się jeszcze dwóch chętnych poker roomów do organizowania PLP u siebie .W tej sprawie też trwają rozmowy głównie chodzi nam o zapewnienie jak najwiekszej nagrody na plp . Stawka rozgrywa się o 1000$ do podziału w final więc warto zaczekać trochę dłużej i zebrać większe nagrody to może przyciągnie również tych przeciwników PLP .


    Myslimy nad zorganizowaniem ankiety z wyborem poker roomu .W której bysmy przedstawili poker roomy do wyboru i to co one oferują za nagrody wy byście mogłi wybrać jeden z nich ten w którym czujecie się najlepiej i chcieli byście grać.

    Pozdrawiam i zapraszam do zgłaszania chęci udziału w PLP

  10. #50
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    25
    Chwała Wam za to że coś robicie, nie wątpię że wymaga to dużo trudu i poświęcenia zorganizowanie takich rozgrywek na którymś ze znanych pokerroomów. Tym niemniej jestem tego samego zdania co Andrzej R tzn. wg. mnie ta formuła jest bardzo mało atrakcyjna i nie będzie się cieszyć wzięciem wśród najlepszych graczy ale oczywiście to tylko moje zdanie i może się mylę. Odnośnie wywoływania konfliktów pomiędzy Andrzejem R a innymi użytkownikami to uważam że to jakieś nieporozumienie. Wyraził on po prostu swoją opinie na temat PLP i to nie powód do obrażania się. Tak jak sama nazwa wskazuje forum służy do zamiesczania różnych opini a te krytyczne uwagi Andrzeja mogą tylko pomóc aby PLP stała się nową siłą w rozgrywkach w Polsce.