Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    moja teoria jest taka, że na stawkach do NL25 włącznie (6max), gra się pasywnie po nietrafionych flopach (im mniejsze stawki tym ta zasada się bardziej sprawdza).

    czyli cb tylko jak jesteś lepszy od przeciwnika. dlatego bo właśnie jakies ciule trafią parę z flopa i jej nie odpuszczą.
    ewentualnie jakiś mini cb za 1/3 puli, jak ktoś nie trafil to zrzuci, jak coś trafił to niezrzuci.
    to niewiarygodne ale to działa, ludzie na nl10 nie patrzą jakie podbicie robisz tylko co mają w karcie. Im ktoś gra beznadziejniej, tym trudniej go wypchnąć z parą z flopa

    co do tego że nikt nie wszedł w Twoje podbicie 4BB z AA....
    to jest przypadek, seria zbiegów okoliczności, ludzie z 10nl nie patrzą ile BB podbiłeś i na jakieś są pozycji, tylko patrzą co mają w karcie. jak ktoś chce wejść z KJo to go nawet 8BB nie zatrzyma.
    jak siedze na kilku stolach i na którymś mi kompletnie nie idzie karta(po 30 rozdaniach 7 flopów obejrzałem), to żeby nie było że jestem Ultra rock, robie czasami na buttonie jakąś akcje typu
    6BB w góre i często mimo tego że to pierwsze podbicie PF od 10 minut dostaje 3 callerów.

    druga zasada to zero slowpley

    no i nie graj na stawkach na które nie pozwala ci bankrol bo popłyniesz


    powodzenia

  2. #42
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Twoja teoria jest całkiem słuszna także dla wyższych stawek (sprawdzone do NL100 SH). Wystarczy tylko wybrać odpowiednią pokerownię, np. poker.com lub Bodog.

    jdx

  3. #43
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    U mnie jakoś tak różowo nie było. Problem w tym, że po ich betach na flopie nic nie mogę wykumać. Ludzie jak mają bottom pair i na stole A lub K to walą min beta. Z kolei jak ich raiseujesz to maja AAKK A ile ich raiseujesz na flopie? 3x to napewno nie wystarczy. Ale z kolei walic 4-10? to troche strach bez karty. No i grając na kilku stołach nie masz żadnego pojęcia o ich grze. Przynjmniej ja nie jestem w stanie tego śledzić. Gram tylko karty, a nie ludzi i to chyba jest problem. Chciałbym popatrzyć jak to robisz.

    A co do grania TAG to zacytuje jescze raz moje statystyki:
    Saw flop 18.5%
    VP$IP 14.6%
    Saw flop not blind 10.2%

    Ciężko grać bardziej tight chyba. Przy takiej grze nie callowali uciekali przed moimi AA, KK, QQ z 4xBB preflop.

    Z innej beczki. Właśnie pograłem 25NL 6 handed. 1h grania +40$ Takie zarobki lubie. Oczywiście dzięki swirowi, który właził allin na flopie.
    A teraz 30 minut i -40$ na takim samym stole. Kurde AA przeciwnika albo 32 w rece i 32 na flopie. Chyba się zajmę składaniem długopisów. Więcej zarobię.

  4. #44
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    zmień room

  5. #45
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Normalnie nie wierzę co się dzieje. Kolejne 18 w plecy. I to z zajebistymi kartami. Kurwa river! A potem AK preflop 7BB. Call od SB. Flop 24A. Cont bet. On mnie allin jako shortstack i pokazuje 24 w rece No to się pocieszyłem wczorajszymi wynikami.

    Ide się zastrzelić.

  6. #46
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    jesli grasz na primie to zmien room bo to kiepski wybor,lepsze o niebo jest boss media i inne wymienione
    na boss medii na 10nl podbicie 10BB nie jest zle pre flop.