Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 79
  1. #41
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    spokojnie napewno nie do 3 w nocy najczesciej trwa ok 3-4h. pozdrawiam

  2. #42
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    nie wiem dlacdzego nikt sie nie chwali ale w poniedzialek rozegralismy najdrozszy turniej regionalny w Polsce(rebuy150) ale nie o tym chcialem napisac... otoz uwazam ze organizatorzy falconowskiej ligi pokera maja NAS graczy ewidentnie w dupie... prosimy od minimum miesiaca o podanie liczby rozegranych turniejow oraz ranking. odzew zaden. wiec uwazam jako staly uczestnik ligi. jesli w ciagu tygodnia nie dostaniemy odpowiedzi liga powinna zostac rozwiazana a pieniadze nam graczom zwrocone. ewidentnie cos jest nie tak. nie wiem jak inni zapatruja sie na ta sprawe? ale koniec proszenia nalezy wziasc sprawy w swoje(nasze ) rece. pozdro PABLO

  3. #43
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    115
    witam, to napisz Pablo czy szykowac sie mam na najbliższy poniedzialek na turniej?? Pozdro

  4. #44
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    oczywiscie ze tak napewno rozegramy jakis sit&go jutro zapraszam do mikolowa turniej bank+ napewno stoliki poznniej zauwazylem ze ostatnio zawsze mamy stolik tezas holdem 1/2 lub 1/2 wszystko kto wie oco chodzi pozdro pablo vel husky
    UHUHU pozdro Vitold

  5. #45
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    sa jakies konkrety na dzisiejszy tuniej?

  6. #46
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    w czwartek nie grales to cie juz raczki swędzą?

  7. #47
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    strasznie czuje glod ALL INa

  8. #48
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    115
    w ten czwartek gracie turniej? bo znów sie zgubiłem!!! a czy we środe też coś jest??

  9. #49
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    hey
    napisze ci tu rozklad tygodnia bo widze ze sie gubisz
    poniedzialek - falcon sosnowiec
    czwartek - mario mikołów
    niedziela lub sroda - garage katowice

  10. #50
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    115
    a dzis o której gracie bo może w końcu i do sosnowca dojade wygrac turniej do trzech razy sztuka