Zobacz wyniki ankiety: Częstochowa day 1, wybierz dwa eventy

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Holdem PL, Omaha PL

    3 10.71%
  • Holdem PL, Holdem NL Headsup

    5 17.86%
  • Holdem PL, Lowball PL

    0 0%
  • Holdem PL, Holdem NL

    4 14.29%
  • Holdem PL, Draw PL

    0 0%
  • Holdem PL, 5 Card Stud NL

    0 0%
  • Holdem PL, 7 Card Stud High

    1 3.57%
  • Omaha PL, Lowball PL

    5 17.86%
  • NL Headsup, Omaha PL

    10 35.71%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Właśnie na 'planecie' umieściłem już wszystkie informacje dot. weekendu w Częstochowie. Polecam zajrzeć ponownie na stronę turniejową - turniej nr 25 przed, gdyż pojawiło się kilka dodatkowych informacji od Erklosa.

    Ponadto powstała dodatkowa strona poświęcona Częstochowa Series of Poker. Dot. ona głównie zasad rozgrywania turniejów Omaha PL (którym zajmie się Doli), oraz Texas NL heads-up (którym zajmie się Warsaw).

    Zapraszam do zapoznania się z ww. informacjami i oczywiście w dalszym ciągu czekamy na zapisy chętnych.

  2. #42
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Jak zwykle Marian profesionalna robota

  3. #43
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Witam. Na 99% pojawię się w Częstochowie w niedzielę( w sobotę na pewno nie będę mógł). Chętnie zagram główny turniej a w razie szybkiego niepowodzenia może jakiś stolik. Bedzie ktoś jechał z Piotrkowa w niedzielę rano?

  4. #44
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Mam prośbę, by osoby, które planują przyjechać do Częstochowy, a nie zgłaszały się do mnie wcześniej i nie są wpisane na liście na 'planecie', żeby to uczyniły. Licząc 'w pamięci' naliczyłem już ok. 10 takich osób, także proszę o zgłoszenie, byśmy mogli wiedzieć kto faktycznie się wybiera a kto nie i ile będzie +/- osób.

    Druga sprawa. Jeśli ktoś nie rezerwował sobie jeszcze noclegu z sob na niedzielę, a chciałby się zadekować w 'Hali Polonia' tuż obok Akwenu to proszę o kontakt. W tym momencie się tam wyczerpały miejsca, ale ja zarezerwowałem 1 pokój 2-osobowy, a że plany mi się trochę zmieniły mogę przenieść rezerwację na kogoś innego. Także jakby co proszę pisać na maila (pod przyciskiem a dole), ew. na GG: #1267241.