Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 89
  1. #41
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    sebkroll, po chuj piszesz jeszcze (i to chyba bez sensu, chyba bo nie czytałem ), skoro alchemik idealnie podsumował temat

  2. #42
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    dlatego, ze stanal po stronie trolla? (tylko rzucilem okiem, wiec moge sie mylic)

  3. #43
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Sebkrol jak zwykle nie ma o czymś pojęcia a rżnie eksperta.

    Majątek Billa Gatesa w 2008 ocenia się na około 50 mld USD.

    Nieprecyzyjne jest porównywanie go z budżetem Polski.
    Budżet to wpływy i wydatki (większe od wpływów od wielu lat). Ale nawet jeśli to przychody budżetu są planowane na 310,5 mld zł, a wydatki - 328,7 mld zł. Do tego nie wszystkie pieniądze w sferze publicznej przechodzą przez budżet centralny.

    Bardziej celowe byłoby porównanie jego majątku do PKB Polski w danym roku.

    I tak PKB Polski na 2008 GUS szacuje na 1232 mld zł co przy obecnym kursie dolara wynosi około 418 mld USD. Więc to "trochę" więcej niż majątek Gatesa, który btw. od kilku lat nie jest już najbogatszym człowiekiem na świecie
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 24-12-2008 o 10:22

  4. #44
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Dla mnie dyskusja jest bezcelowa. W tej grze wszystko zalatwia RAKE. Jak wiemy pobierany przy stolikach i w turniejach. Poza tym w turniejach sami skladamy sie na wygrana (na gwarantowana tez).

    DLA ROOMU, CZYSTY, LATWY I GENIALNIE PROSTY BIZNES. Naprawde ingerencja w soft jest zbyteczna. Chociaz pewnie sa drobne roznice miedzy algorytmami losujacymi w poszczegolnych roomach i stad te podejrzenia.

    Edit. Co do autora watku. DAJ NAM KUR... DOWOD? Wtedy uwierze, bo teraz, to jest sranie w banie niczym nie poparte.
    Ostatnio edytowane przez vitek ; 24-12-2008 o 12:06

  5. #45
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Niech ktoś juz zamknie ten wątek! I usunie przy okazji

  6. #46
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja peirdole Sir mario zejebiste merytoryczne odniesienie do mojego posta

    nie sledze jak ostanio zmienia sie budzet bo to szybko podskoczyl ale z tego co mi sie kojarzy to w 2006 byl jakies 180-190 mld bo dwa lata temu jakies sobie tak myslalem ze majatek gatesa to tyle co budzet polski

    zreszta jakie to kurwa ma znaczenie ? to bylo tylko porownanie

    zamiast poslki wstaw sobie czechy moze wtedy bedzie pasowac LOL

  7. #47
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    ad Sebkrol18-ale mam farta zalapalem sie do tego 1%-chyba czas na totka

  8. #48
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Do Tomalla, pograj sobie jakiś dłuższy czas na żywo i jak przegrasz w ciągu 6 godzin z Looose graczem 18 Allinów na 20 typu AK, AQ , QQ i tym podobne kontra Jego K7 lub 23s i jeszcze na koniec usłyszysz lubię takie connectory :P to co wtedy powiesz, że stół, że obrus jest rigged ?

    I mimo, że w dłuższym okresie czasu wychodzę na tym sporo do przodu, zawsze mam wrażenie, że wszystko wszystkim zawsze dochodzi, tylko nie mi. Naprawdę nie ośmieszaj się z takimi tekstami tu.

  9. #49
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Eee, spokojnie chlopak miał tilta to napisał że rigged.

  10. #50
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Mody26 Zobacz posta
    to co wtedy powiesz, że stół, że obrus jest rigged ?
    Nie, wtedy się wyciąga gnata spod stołu i mówi "oddawaj kasę, szulerze"