Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 64
  1. #41
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    0
    no tak.. heh ale bez przesady w każdym bądź razie mnie się to przydało :P

  2. #42
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Poczułem się wywołany do tablicy

    To nie tak z tym Vizirem. Reaguję w podobny sposób z dwóch powodów. Po pierwsze internet jest dla mnie jednym z ostatnich miejsc publicznych w miarę bez reklam (filtry itepe) i chciałbym, żeby tak pozostało. Zazwyczaj jednak obok reklam (jak mi jakaś przejdzie przez adbloki) przechodzę obojętnie, najwyżej nie korzystam już z co bardziej nachalnych stron. Więc jeszcze by uszło. Ale wyobraźmy sobie sytuację, że podchodzi do mnie koleś na ulicy i się pyta, czy może zegareczek szwajcarski, oryginał, perfumy dla dziewczyny, do tego wisiorek szczere złoto, panie, po 10 złoty sprzedaję, to mi się krew gotuje. A jak jeszcze powie, że "jak nie, to spierdalaj", mam ochotę dać w mordę. Może to ja mam alergię, nie wiem.

    @Cencia: Mam nadzieję, że chłopakowi się spodobało/spodoba Serio, to nie o gównianość czy zajebistość tego zestawu chodzi, ale o osobę sprzedającego.

    ps. i tak chyba poświęciłem temu jakieś 20x za dużo czasu, nieważne...

  3. #43
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    Dzisiaj sprawdziłem oferte i kiedys gralem tego typu kartami co w tym zestawie po paru godzinach gry nadawały sie tylko do grania w "wojne "

  4. #44
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    0
    a co kupiłes ten zestaw ze wiesz???

  5. #45
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Trzecie konto? Bez jaj.

  6. #46
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie przesadzałbym. Do domowego użytku takie karty się nadają. Nie pamiętam już dokładnie, ale wydaje mi się, że spokojnie wystarczały na kilka-kilkanaście dwu-trzygodzinnych sesji. Zwłaszcza jak komuś nie przeszkadza jak karty są lekko znaczone (zagięte rogi czy jakieś słabo widoczne rysy). Oczywiście "dla profesjonalistów" to gruba przesada, ale nie ma też co histeryzować, że po jednym podejrzeniu karty się powyginają.

  7. #47
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    0
    poligraf i trias Dzieki za info bo mam zamiar kupic cos podobnego a wole nie przeplacić za cos co moze okzac sie nienajlepsze. NIe jestem jakims wymagajacym graczem ale mam nadzieje ze po 1 uztkowaniu sprzte sie nie popsuje.pzdr

  8. #48
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hahaha nie moge ile tych nowych kont ten kretyn jeszcze pozaklada

  9. #49
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    lol co za typ, prawie sie poplakalkem czytajac ten watek

  10. #50
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    O kurwa cencia mnie rozjebala, bidulka specjalnie zapisala sie na to forum co by dla chlopaka wspanialy prezent kupic. AHAHHAHAHAHAHHA fucking gold