Strona 49 z 50 PierwszyPierwszy ... 3947484950 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 495

Wątek: katastrofa :(

  1. #481
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    wypzyp jest razem z Matem2000 i Godkiem z jednej lawki ;D
    No i odezwał się trolik. Masz jakiś problem frajerze?

  2. #482
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez wypzyp Zobacz posta
    Kolejny strugający wariata podpowiem, był w szarej strefie.

    Jestem graczem online, a delegalizacja poksa nie obchodzi mnie aż tak bardzo, ale jest świetnym przykładem na "liberalność" PO.

    Mular a wiesz o czymś takim jak offtop??
    Kto pisał, że PO to liberalna partia? Przeczytałeś o tym w "swoich" mediach? Ja nigdzie nie powiedziałem, że PO jest liberalne. A co do postów weeskacza to też sobie nie przypominam. Wróć do gimnazjum i naucz się czytać ze zrozumieniem. I zdecyduj się - najpierw piszesz, że ktoś kto zagłosuje na PO jest głupi, bo zdelegalizowali "poksa", a teraz, że aż tak bardzo Cię to nie obchodzi. Tak btw. to nie wiem co do "poksa", ale poker online nie jest zdelegalizowany.

  3. #483
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Krolewicz, już raz Cię zmiażdżyłem w wątku o Legii, więc radzę Ci, nie wpierdalaj się między wódkę a zakąskę.

  4. #484
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez nosferatu997 Zobacz posta
    Kto pisał, że PO to liberalna partia? Przeczytałeś o tym w "swoich" mediach? Ja nigdzie nie powiedziałem, że PO jest liberalne. A co do postów weeskacza to też sobie nie przypominam. Wróć do gimnazjum i naucz się czytać ze zrozumieniem. I zdecyduj się - najpierw piszesz, że ktoś kto zagłosuje na PO jest głupi, bo zdelegalizowali "poksa", a teraz, że aż tak bardzo Cię to nie obchodzi. Tak btw. to nie wiem co do "poksa", ale poker online nie jest zdelegalizowany.
    Dziecko, nie obchodzi mnie, bo nie mieszkam w PL, więc PO i ich bzdurne inicjatywy mnie nie dotyczą. Aktualnie grinduje w Bangkoku. Za miesiąc pewno Filipiny lub Indonezja. Tylko nie zesraj się z zazdrości.

  5. #485
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Więc po co się udzielasz skoro masz to w dupie? Wrodzona chęć do sporów? Gratuluję. Btw. możesz sobie grindować nawet na Marsie, mnie to nie interesuje. eot.

  6. #486
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez nosferatu997 Zobacz posta
    Więc po co się udzielasz skoro masz to w dupie? Wrodzona chęć do sporów? Gratuluję. Btw. możesz sobie grindować nawet na Marsie, mnie to nie interesuje. eot.
    Analfabeto funkcjonalny, przeczytaj moje posty jeszcze raz(i może jeszcze raz, do skutku proponuje). Wkurwiłem się na baranów, którym podoba się "twórczość" 2 debili. PO, delegalizacja poksa itd to wątek poboczny.

  7. #487
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    I ja właśnie o tym wątku pobocznym pisałem. Analfabeto funkcjonalny. Można siedzieć cholera wie gdzie, a i tak się zostaje "prawdziwym" Polakiem. Z mojej strony koniec tematu.

  8. #488
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez wypzyp Zobacz posta
    Dziecko, nie obchodzi mnie, bo nie mieszkam w PL, więc PO i ich bzdurne inicjatywy mnie nie dotyczą. Aktualnie grinduje w Bangkoku. Za miesiąc pewno Filipiny lub Indonezja. Tylko nie zesraj się z zazdrości.
    Ja mimo zaleceń, zesrałem się z zazdrości . Mogę prosić o autograf "kogoś kto mieszkał w Tajlandii"?

    lol, jakie ktoś musiał mieć przykre dzieciństwo, że w pewnym momencie fakt zamieszkania w jednym z najbiedniejszym krajów świata stawia sobie jako spełnienie życiowych marzeń które zapewne wszyscy dookoła mu zazdroszczą

    edit: czy może dumą przepełnia cię nie to że zamieszkałeś w Tajlandii, a to że "zaliczyłeś" w końcu jakąś pannę ?
    Ostatnio edytowane przez indy ; 03-05-2010 o 00:17

  9. #489
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez wypzyp Zobacz posta
    Aktualnie grinduje w Bangkoku. Za miesiąc pewno Filipiny lub Indonezja. Tylko nie zesraj się z zazdrości.
    bardzo fajnie ze jestes zadowolony ze swojego Life,szkoda tylko ze poza Polska
    i no offence ale tylko detalami roznisz sie od goscia na zmywaku w Anglii/lekarza na pustkowiu w Norwegii/czy "szparagowców" w Niemczech...i na maxa dziwi mnie to ze sie "pucujesz" skoro taki jestes happy?!?!
    a zwrot podkreslony nie brzmi dobrze chocbys grindowal 1M$/week
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    edit: czy może dumą przepełnia cię nie to że zamieszkałeś w Tajlandii, a to że "zaliczyłeś" w końcu jakąś pannę ?
    hahahha lol
    to takie zaliczenie na 3 z minusem bo przeciez:
    POLSKIE ANIOLKI>WIELKI KANION KOLORADO>DLUGO DLUGO NIC>WIECZNOSC>REST OF THA WORLD
    edit: OMG odwiedzilem blog/strone kolegi...wchodze w galerii w girls girls...i...wychodze szybko jak Bolt:P
    sorry za oftop w watku o katastrofie
    Ostatnio edytowane przez szadinho ; 03-05-2010 o 02:31

  10. #490
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Ja mimo zaleceń, zesrałem się z zazdrości . Mogę prosić o autograf "kogoś kto mieszkał w Tajlandii"?

    lol, jakie ktoś musiał mieć przykre dzieciństwo, że w pewnym momencie fakt zamieszkania w jednym z najbiedniejszym krajów świata stawia sobie jako spełnienie życiowych marzeń które zapewne wszyscy dookoła mu zazdroszczą

    edit: czy może dumą przepełnia cię nie to że zamieszkałeś w Tajlandii, a to że "zaliczyłeś" w końcu jakąś pannę ?
    Oj widzę, że pomimo tylu emotikonek, strasznie Cię uwiera ta Tajlandia Rusz dupę i zobacz ten "najbiedniejszy" kraj, a później pisz swoje kocopały. Kto wie, może Cię jakiś ladyboy zaliczy??