Strona 49 z 82 PierwszyPierwszy ... 39474849505159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 818
  1. #481
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    A co się nie zgadza?

  2. #482
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    Pierwszy z brzegu router ma możliwość blokowania połączeń z konkretnymi numerami IP, więc oczywiście, że jest to możliwe.

    Drugą sprawą jest to, że takie zabezpieczenie łatwo obejść - np. korzystając z "pośrednika internetowego"
    tak dlatego wszyscy mowia, ze to fikcja. teoretycznie mozna zbanowac wszystko


    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    Ten projekt dotyczy gier "na żywo". O internecie będzie w przyszłym tygodniu.
    ok, dzieki wielkie. Z tego co zrozumialem na razie chca zniszczyc bukow naziemnych nakladajac 25% podatku? mam racje?

    zastanawiam sie ile jest w Polsce osob, ktore sa w stanie miec "roi" 10% pozwalajacy wychodzic na zero z naziemnych bukow a takich z 25% to nie ma na 1500 100 900%.

  3. #483
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Innymi słowy zagłosujesz na ładnie wyglądającego przed kamerami ułożonego lalusia, nad którym pracuje cały sztab od PR-u, niż na kogoś, kto się prezentuje nie tak uroczo, ale za to rządziłby sprawnie i dobrze? Właśnie przez takie podejście wyborców niestety poziom polityki jest taki jaki jest...
    Na lalusia nie wiem czy zagłosuję, ale na chama prostaka i nadętego bufona na pewno nie.

  4. #484
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    ok, dzieki wielkie. Z tego co zrozumialem na razie chca zniszczyc bukow naziemnych nakladajac 25% podatku? mam racje?
    25% dotyczy tylko i wyłącznie pokera na żywo. W sprawę buków się nie wgłębiałem.

  5. #485
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    np. korzystając z "pośrednika internetowego"
    tzn? Prosze o rozwiniecie tematu, muszę sie przygotować.

    pepone swietna idea ze stronka , miejmy nadzieje ze przyniesie jakis owoc/ce. pozdro

  6. #486
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez NuGGets Zobacz posta
    tzn? Prosze o rozwiniecie tematu, muszę sie przygotować.

    pepone swietna idea ze stronka , miejmy nadzieje ze przyniesie jakis owoc/ce. pozdro
    VPN ? Wikipedia, wolna encyklopedia

    idea swietna, ale ja sie tam nie zapisze, bo nie zgadzam sie z tytulem strony poker to hazard tylko inny niz ruletka...

  7. #487
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Jeśli chodzi o buków, to z tego co tam jest napiane wychodzi, że podatek ma być podniesiony z 10 na 50%.

  8. #488
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez NuGGets Zobacz posta
    tzn? Prosze o rozwiniecie tematu, muszę sie przygotować.
    Nie jestem żadnym ekspertem od internetu, ale na początek są np. serwery proxy.

    Anonimowość w internecie

    Artykuł co prawda analizuje sytację pod innym kątem, ale zasada działania jest ta sama.

    O bukmacherce:

    Art. 74. Stawka podatku od gier wynosi dla:
    Wersja przekazana przez RCL do MF z 6.11.2009 opracowywana w trybie § 6 ust.1b Regulaminu pracy Rady Ministrów Strona 38

    3) gry liczbowej i zakładów wzajemnych na sportowe współzawodnictwo zwierząt na
    podstawie zezwoleń udzielanych wyłącznie na ich urządzanie - 20%;

    Czyli podwyżka z 10 na 20% - też pojechali.

    EDIT:

    Jednak 50%:

    5) gry na automacie, gry cylindrycznej, gry w kości, gry w karty oraz zakładów
    wzajemnych innych niż wymienione w pkt 1, z wyłączeniem pokera rozgrywanego w
    formie turnieju gry pokera – 50%.
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 06-11-2009 o 23:28

  9. #489
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    dzieki Kajsper
    dea swietna, ale ja sie tam nie zapisze, bo nie zgadzam sie z tytulem strony poker to hazard tylko inny niz ruletka...
    Z tym nie bede dyskutował, temat rzeka, a i na forum bylo milion watkow . Jestem przeciwnego zdania pozdro

  10. #490
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Pepone, mi się wydaje, że 50%, a nie 20. 20 dotyczy tylko zakładów na "sportowe współzawodnictwo zwierząt".

    gry na automacie, gry cylindrycznej, gry w kości, gry w karty oraz zakładów
    wzajemnych innych niż wymienione w pkt 1, z wyłączeniem pokera rozgrywanego w
    formie turnieju gry pokera – 50%.