Strona 49 z 81 PierwszyPierwszy ... 39474849505159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 809
  1. #481
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Coś nieprawdopodobnego ! United jest nie do zatrzymania ! 54 minuta 3:1 . Nani Roo i Carlitos. Myślę, że za tydzień na Emirates przejmiemy fotel lidera i nie oddamy go do końca sezonu!

    P.S. Kirku moge liczyć na wspólne oglądanie potyczki w przyszły weekend !?

    pozdroo.

  2. #482
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    United rules! Ale Chelsea też dziś nie próżnuje i łoi niemiłosiernie Man City - 70 minuta i 4:0.

    Ja chętnie pooglądam meczyk za tydzień

    EDIT: Chelsea wygrywa 6:0! Świetny mecz The Blues! Najlepsze jest to, że bramkarz Man City złapał cztery gole między nogami... Po tym meczu i wygranej Man Utd jutrzejszy mecz Liverpoolu z Arsenalem nabiera jeszcze większego znaczenia... Oj, będzie się działo...
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 27-10-2007 o 15:47

  3. #483
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Ostatnio edytowane przez Soprano ; 28-10-2007 o 11:49

  4. #484
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Soprano nie co mecz oddaje się strzał życia. Zresztą Mellora nie ma już w Waszym składzie :P

    Cytat Zamieszczone przez losadamos Zobacz posta
    Kirku moge liczyć na wspólne oglądanie potyczki w przyszły weekend !?
    Hmm, wprawdzie miałem jechać do rodzinki ale zobaczyć twarz dwóch fanów Manchesteru United po przegranym meczu z Arsenalem BEZCENNE .

    Adaś, Jack zapraszam na meczyk do mnie (chyba że wolicie jakąś inną lokalizację). Spróbuję z firmy wypożyczyć rzutnik to walniemy meczyk w dużym formacie. Zarezerwujcie sobie więcej czasu, po meczyku proponuję porozrzucać trochę kart np w chińskiego pokerka .

  5. #485
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    Soprano moze jakis maly zakladzik odnosnie dzisiejszego maczu??
    Dzisiaj w nocy mialem sen dotyczacy tego wlasnie meczu....przysnilo mi sie ze bedzie 1-1Jezeli jestes innego zdania to czekam na jakis konkretny wynik....mozemy zagrac tak po przyjacielsku o wpisowe na turniej do Mikolowa....Co Ty na to??

    pozdrawiam

  6. #486
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ja obstawiam nasza wygrana, Ty remis
    deal ?

  7. #487
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    mam troche mniejsze sznseale do odwaznych swiat nalezy
    deal!!
    Pozdro

  8. #488
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    dlaczego mniej szans ?

    no to mozemy obstawiac dokladny wynik, ale co w przypadku jak nikt nie trafi?

  9. #489
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    Anfield Road to 2 zawodnikow wiecej!!

    Mozemy zrobic w takim razie kumulacje do nastepnego meczu na szczycie z udzialem LFC.....jezeli nikt nie trafi podnosimy stawke dwukrotnie....do 120...i tak do momentu kiedy ktos trafi wynik....
    Jak Ty to widzisz??
    Ostatnio edytowane przez kamyk1111119 ; 28-10-2007 o 13:52

  10. #490
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    lol widze ze ostro chcesz grać, trfianie dokladnych wynikow jest ciezkie i podejrzewam ze po kilku spotkaniach bysmy wymiekli...

    po prostu o 60zl na dokladny wyniki a jak nikt nie trafi to nic. Oczywiscie kolejne mecze mozebmy tez obstawiac, ale zasady ustalimy przed kazdym meczem

    Ty 1-1
    ja 2-1

    deal?